Slevy

 

Milí surfaři, surfařky, 

představujeme vám bonusový a slevový program na rok 2017. Slevy a bonusový program se vztahují na  destinace FRANCIE, ŠPANĚLSKO, DOMINIKÁNA, SRÍ LANKA a LANZAROTE. Slevy a bonusový program se nevztahují na BALI, MALEDIVY SNOW-TRIP LIVIGNO. Všechny tři slevy jsou mezi sebou kombinovatelné  a slučitelné, nemůžete je ale spojovat s našimi slevovými vouchery!  S případnými dotazy se obracejte na crew@surf-trip.cz .


1. Sleva z balíčku veFRANCII, ŠPANĚLSKU a LANZAROTE pro účastníky SURFTRIPU v letech 2007 - 2016!  

Pokud nenajdete slevu přímo v přihlášce, napište si o ni do poznámky. Po zaslání přihlášky Vám ji odečte administrátor. Více informací o slevách pro opakované účastníky najdete u jednotlivých destinací.


2. Za každých 10 000 Kč utracených u SURF-TRIP.CZ/SK v roce 2016 si můžete v roce 2017 odečíst dalších 500 Kč.

Tato sleva se počítá z balíčků a vztahuje se opět pouze na balíčky (tj. SURFTRIP balíček, BED&SURF balíček, BED&RUM atd.), a ne na samostatné služby. O slevu si napište do poznámky v přihlášce. Tuto slevu můžete v roce 2017 převést i na své kamarády.


3. Přiveďte nové  surfaře!

Přivedete - li s sebou další nové účastníky, dostáváte slevu 500 Kč (maximální počet je 10 nových účastníků, tedy 5000 Kč) z ceny jakýchkoliv našich služeb, které čerpáte po dobu min. pěti dní. Tato akce se nevztahuje na destinaci SRI LANKA a MALEDIVY.