Slevy

 

Milí surfaři, surfařky,

představujeme vám bonusový a slevový program na rok 2021.  Slevy jsou mezi sebou slučitelné, nejdou ale nárokovat na pobyty placené našimi dárkovými poukazy! S případnými dotazy se obracejte na crew@surf-trip.cz


1. Sleva z balíčků v destinacích FRANCIE, ŠPANĚLSKO a LANZAROTE pro opakované účastníky

Pokud není sleva přímo v přihlášce (opakovaný účastník), napište si o ni do poznámky. Po zaslání přihlášky Vám ji odečte administrátor. Více informací o slevách pro opakované účastníky v hodnotě 1 000 – 1 500 Kč najdete u jednotlivých destinací. 

Sleva se odečítá z celkové ceny pobytu. Sleva se nevztahuje na individuální služby a služby hrazené na místě. Slevu můžete uplatnit i v případě, že jsme s námi byli na Maledivách, na Bali nebo v Dominikáně, kde jste využili balíček služeb, a nyní jedete do jedné z výše uvedených destinací.


2. Přiveďte nové surfaře!

Pokud jste s námi už cestovali a přivedete s sebou nové účastníky, kteří si objednají jakýkoliv z našich balíčků, dostáváte za každého z nich slevu 500 Kč (maximální počet je 10 nových účastníků, tedy 5 000 Kč) z vaší další faktury.

Nezapomeňte nás o nově přivedených surfařích informovat e-mailem, abychom vám mohli zaslouženou slevu započítat! Zpětně to není možné nárokovat.