Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

15. 8. 2020

Před pár dny skončil jógový pobyt v Krkonoších s lektorkou Veronikou Ševčíkovou. Byla to naše premiéra, náš první pobyt s jógou v Čechách. A další budou už na podzim!


20. 4. 2020

Míváte pocit, že ač je místem vašeho narození československá kotlina, tak vás zuby nehty táhne pronikavá síla kamsi dál do Evropy nebo na ještě větší kraj světa? Máte to tedy podobně jako Káťa a Teri, čtěte zde.


9. 4. 2020

Jestli sedíš doma a už plánuješ, kam se vydáš příště, až se zase otevřou hranice, popřemýšlej o Bali. Report z pobytu BE ACTIVE BALI píšu já, Martina.


4. 4. 2020

Další doporučená denní dávka karibské pohody je od Anet, která si spolu s Rendou zvolila Dominikánu jako jednu ze zastávek na cestě kolem (téměř) celého světa. Děkujeme!


3. 4. 2020

Co doma? Namíchejte si drink, nohy dejte na stůl a nalaďte se na pohodovou karibskou vlnu. Nádherný report z Dominikány nám poslala Julča. Moc děkujeme a přejeme příjemné čtení!


17. 3. 2020

Situace u nás i ve světě se mění každou hodinu, celou situaci okolo corona viru se snažíme sledovat a reagovat na ni. Prosíme vás všechny o trpělivost a děkujeme za pochopení.


5. 3. 2020

Verča s námi poprvé vyrazila na Surf-trip na Srí Lanku. Moc jí děkujeme za sepsání krásného reportu a těšíme se, až se s nimi zase potkáme na vlnách.


29. 1. 2020

Přesně před rokem to bylo poprvé, co k nám Ondra zavítal na Srí Lanku, a také poprvé, kdy vyzkoušel surfování, které si zamiloval. V létě se pak objevil ve Francii a ve Španělsku, kde zorganizoval nezapomenutelný turnaj v petanqu. 


6. 1. 2020

Svoje první Vánoce u oceánu prožila Léňa se svým manželem právě u nás na Srí Lance. V plánu měli odjet cestovat, ale plány se mohou změnit :) přečtěte si, jak to celé probíhalo. My děkujeme a budeme se těšit zase příště!


29. 11. 2019

Surfový pobyt už je za námi, ale díky krásnému shrnutí od nejlepší zpěvačky Terezky Kopáčkové můžeme aspoň takto zavzpomínat. Moc děkujeme a těšíme se příště na viděnou!