Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

6. 10. 2020

O čem je pobyt Single Fin? To ti prozradí Eliška, která vyrazila na poslední chvíli a rozhodně toho nelituje. 


6. 10. 2020

Ota se rozepsal o tom, jak se mu ve Francii surfovalo, jaký je to pocit nechat se hýčkat skupinou žen a jaká zranění z večírků si přivezl domů. 


30. 9. 2020

Lucia shrnula svou surfovou dovolenou do věty: “Ísť so Surf-Tripom do Francúzska je ako vrátiť sa domov“. Co tím myslí? To se dočteš níže. Enjoy!


15. 8. 2020

Před pár dny skončil jógový pobyt v Krkonoších s lektorkou Veronikou Ševčíkovou. Byla to naše premiéra, náš první pobyt s jógou v Čechách. A další budou už na podzim!


20. 4. 2020

Míváte pocit, že ač je místem vašeho narození československá kotlina, tak vás zuby nehty táhne pronikavá síla kamsi dál do Evropy nebo na ještě větší kraj světa? Máte to tedy podobně jako Káťa a Teri, čtěte zde.


9. 4. 2020

Jestli sedíš doma a už plánuješ, kam se vydáš příště, až se zase otevřou hranice, popřemýšlej o Bali. Report z pobytu BE ACTIVE BALI píšu já, Martina.


4. 4. 2020

Další doporučená denní dávka karibské pohody je od Anet, která si spolu s Rendou zvolila Dominikánu jako jednu ze zastávek na cestě kolem (téměř) celého světa. Děkujeme!


3. 4. 2020

Co doma? Namíchejte si drink, nohy dejte na stůl a nalaďte se na pohodovou karibskou vlnu. Nádherný report z Dominikány nám poslala Julča. Moc děkujeme a přejeme příjemné čtení!


17. 3. 2020

Situace u nás i ve světě se mění každou hodinu, celou situaci okolo corona viru se snažíme sledovat a reagovat na ni. Prosíme vás všechny o trpělivost a děkujeme za pochopení.


5. 3. 2020

Verča s námi poprvé vyrazila na Surf-trip na Srí Lanku. Moc jí děkujeme za sepsání krásného reportu a těšíme se, až se s nimi zase potkáme na vlnách.