Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

17. 3. 2020

Situace u nás i ve světě se mění každou hodinu, celou situaci okolo corona viru se snažíme sledovat a reagovat na ni. Prosíme vás všechny o trpělivost a děkujeme za pochopení.


5. 3. 2020

Verča s námi poprvé vyrazila na Surf-trip na Srí Lanku. Moc jí děkujeme za sepsání krásného reportu a těšíme se, až se s nimi zase potkáme na vlnách.


29. 1. 2020

Přesně před rokem to bylo poprvé, co k nám Ondra zavítal na Srí Lanku, a také poprvé, kdy vyzkoušel surfování, které si zamiloval. V létě se pak objevil ve Francii a ve Španělsku, kde zorganizoval nezapomenutelný turnaj v petanqu. 


6. 1. 2020

Svoje první Vánoce u oceánu prožila Léňa se svým manželem právě u nás na Srí Lance. V plánu měli odjet cestovat, ale plány se mohou změnit :) přečtěte si, jak to celé probíhalo. My děkujeme a budeme se těšit zase příště!


29. 11. 2019

Surfový pobyt už je za námi, ale díky krásnému shrnutí od nejlepší zpěvačky Terezky Kopáčkové můžeme aspoň takto zavzpomínat. Moc děkujeme a těšíme se příště na viděnou!


21. 11. 2019

Eva Hlaváčková byla jednou z účastnic posledního surfvého kempu na Lanzarote. Poté, co se aklimatizovala na život v republice bez oceánu, nám sepsala pár vzpomínek na ostrov výborného jídla a parádních vln.


11. 11. 2019

Surftrip na Lanzarote ve verších! Ano, tak nám shrnula pobyt romantická duše Milada, které tímto moc děkujeme a těšíme se na báseň z naší další destinace! <3


4. 11. 2019

První surfový týden na Lanzarote je za námi. Děkujeme Evě za krásné shrnutí a těsíme se na brzkou shedanou u oceánu. 


25. 10. 2019

Týden ve francouzském Hossegoru tentokrát pohledem Alexe. Moc děkujeme za krásný a podrobný report a těšíme se na příští shledání!  


13. 10. 2019

Na první ročník Single Finu k nám také dorazila Česká Televize! Tedy moderátorka Dobrého rána Soňa, která se nám svěřila s její zkušenosti s oceánem. Moc děkujeme za krásný report a těšíme se na další setkání!