Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

13. 1. 2018

Pavel Podolský – legenda Surf-Tripu – na přelomu Vánoc a Nového roku zavítal se svými neodlučitelnými surfovými parťáky Kubíčkem a Romanem „Ovocem“ Novotným na Srí Lanku. O tom jak se měli, nám napsal parádní report.


10. 11. 2017

Před týdnem skončil náš pátý jógový pobyt na Bali. Poprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám z těchto krásných dvanácti dní napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst. 


8. 11. 2017

Klárka Kvapilová nám sepsala své dojmy z podzimní Francie, kam se svou kamarádkou vypravila našim autobusem.


6. 11. 2017

Už dlouho jsme tu neměli ani jeden řádek z Bali. A tak moc děkujeme Janě Chmatilové za její report z říjnového surfového kempu! 


14. 10. 2017

Přečtěte si report od Patrika, který na surf-tripu na Srí Lance sjel svoje životní vlny, a také překonal svůj respekt z místní dopravy a vydal se na motorce do vnitrozemí. Jak se stalo, že na ostrově zůstal o týden déle než původně plánoval?


3. 10. 2017

První část reportu kde se dočtete, co se děje v jednotlivých dnech na surf-tripu ve Španělsku a jak to célé vnímá člověk, který za poslední rok navštívil 23 destinací. Autentický text od cetovatele Romana Kudrny, za který velmi děkujeme!


3. 10. 2017

Druhá část kráného reportu o surf-tripu ve Španělsku a jak to célé vnímal člověk, který za poslední rok navštívil 23 destinací. Autentický text od cetovatele Romana Kudrny, za který velmi děkujeme!


27. 8. 2017

Marťa Pastrňková a její parta patří k oblíbeným účastníkům zájezdu už dlouho. Tentokrát nechala partičku doma a  vydala se sama do Francie za těmi, co jedí žáby, plesnivé sýry, hrají hry bez hranic a pijou zkvašené hrozny. A zde je její pohled na jeden červencový týden.


17. 8. 2017

A je tady druhá část zápisků z pátého týdne ve Španělsku od šílené surfařky Diany. Luxusní krevety, sjíždění pěny a tipy, kam se vydat v okolí našeho baráčku.


9. 8. 2017

Čtvrtý a pátý týden ve Španělsku detailně popsala a nafotila nadšená sportovkyně a šílená surfařka Diana, která ve zdraví přežila vodní bitvy s dětmi, největší fiestu léta a i pár těch “zápichů”, které k surfování patří. Děkujeme!