Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

27. 8. 2017

Marťa Pastrňková a její parta patří k oblíbeným účastníkům zájezdu už dlouho. Tentokrát nechala partičku doma a  vydala se sama do Francie za těmi, co jedí žáby, plesnivé sýry, hrají hry bez hranic a pijou zkvašené hrozny. A zde je její pohled na jeden červencový týden.


17. 8. 2017

A je tady druhá část zápisků z pátého týdne ve Španělsku od šílené surfařky Diany. Luxusní krevety, sjíždění pěny a tipy, kam se vydat v okolí našeho baráčku.


9. 8. 2017

Čtvrtý a pátý týden ve Španělsku detailně popsala a nafotila nadšená sportovkyně a šílená surfařka Diana, která ve zdraví přežila vodní bitvy s dětmi, největší fiestu léta a i pár těch “zápichů”, které k surfování patří. Děkujeme!


4. 8. 2017

Čtvrtý týden července patřil ve Španělsku především dětem. A tak zde namísto reportu máme výsledky soutěže o nejlepší obrázek. Podmínkou bylo, aby na něm byl vždy alespoň jeden z našich řidičů. Poznáte je?


1. 8. 2017

Za třetí týden ve Španělsku nemáme blog, ale krásnou básničku od Veroniky a Ríšy. A ty fotky jsou také od nich. Moc děkujeme!:)


1. 8. 2017

Tomáš Dano je už teď legendou našich surftripů a vůbec nevadí, že s námi byl prozatím surfovat jen jednou. Zde je jeho report ve slovenštině, za správnost diakritiky neručíme. 


22. 7. 2017

Rok utekl jako voda a my tu máme první report z letošního Španělska, tentokrát od třináctiletého Tondy Bartáka, který přijel s tatínkem Jakubem. Díky němu se dozvíte, jak se tady ve Španělsku doopravdy máme. Díky Tondo a někdy zase ve vlnách ahoj!


27. 6. 2017

Náš ISA instruktor Pítr popsal své dojmy z prvního týdne ve Francii. Celý týden jsme měli velmi pohodový, hodně slunce, hodně vln, hodně Jagermaistru u bazénu a hlavně hodně pohodových lidí. Děkujeme!7. 5. 2017

Ondřej Oliva, příležitostný řidič naší surf-trip flotily dodávek, kterými jezdíme v létě do Francie nebo Španělska se letos na poslední chvíli rozhodl vyrazit na Maledivy – o jeho zážitku si můžete přečíst zde v reportu, který napsal.


5. 5. 2017

Dominikánské reporty uzavíráme opravdovou perlou v podobě zápisků surfařky a tanečnice Kristýnky. My děkujeme Týnce i všem ostatním účastníkům letošní Dominikány. Už se těšíme na příští rok!