Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

22. 7. 2017

Rok utekl jako voda a my tu máme první report z letošního Španělska, tentokrát od třináctiletého Tondy Bartáka, který přijel s tatínkem Jakubem. Díky němu se dozvíte, jak se tady ve Španělsku doopravdy máme. Díky Tondo a někdy zase ve vlnách ahoj!


27. 6. 2017

Náš ISA instruktor Pítr popsal své dojmy z prvního týdne ve Francii. Celý týden jsme měli velmi pohodový, hodně slunce, hodně vln, hodně Jagermaistru u bazénu a hlavně hodně pohodových lidí. Děkujeme!7. 5. 2017

Ondřej Oliva, příležitostný řidič naší surf-trip flotily dodávek, kterými jezdíme v létě do Francie nebo Španělska se letos na poslední chvíli rozhodl vyrazit na Maledivy – o jeho zážitku si můžete přečíst zde v reportu, který napsal.


5. 5. 2017

Dominikánské reporty uzavíráme opravdovou perlou v podobě zápisků surfařky a tanečnice Kristýnky. My děkujeme Týnce i všem ostatním účastníkům letošní Dominikány. Už se těšíme na příští rok! 


2. 5. 2017

Zase to neskutečně uteklo a letošní Dominikána je za námi. Naštěstí tu ale máme report od Adélky a Kuby, který nám připomene šumění oceánu, rozpálenou pláž, vynikající rum, usměvavé tváře a dominikánské rytmy. A surfujícího psa. Děkujeme!


1. 5. 2017

Kuba je srdcař, žijící v Anglii, který miluje vlny a oceán. Jak se mu líbílo na Bali?


18. 4. 2017

Živoucí legenda Surf-Tripu Pavel Podolský, který v roce 1989 získal dětský titul Mistr ČSFR v bikrossu a v roce 2007 se poprvé objevil na Surf-tripu ve Francii, nám sepsal jeho dojmy z jeho prvního pobytu na Surf-Trip Boat tripu na Maledivách.


13. 4. 2017

Slavit narozeniny u oceánu by snad chtěl každý! Verče, která se sama vydala do Indonésie na surf-trip na Bali, se to povedlo. Jak si užila svou nejen surfovou dovolenou nám sepsala a my jí nejen za to děkujeme a ještě jednou přejeme vše nejlepší!


2. 4. 2017

Pamatujete si fotku zlomeného surfu na našem FB? Drahošovo jméno naši dominikánští instruktoři vyslovovali jako Drago. Do vln se totiž pouštěl přímo dračí silou a to každé prkno jen tak neustojí!


24. 3. 2017

Kristýnka začala se surfováním na Hawaii. Mohlo se jí potom, co poznala surfařský ráj, líbit i na Srí Lance? Nejen o tom se dočtete v jejím reportu. Moc děkujeme!