Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

19. 7. 2018

Anička a Anička, dvě skvělé sportovkyně z Plzně za námi přijely do Francie a sepsaly nám jejich vzpomínky na jejich kemp s námi. Mockrát DĚKUJEME!16. 7. 2018

O tom, co se člověku honí hlavou, když ho poprvé vezme vlna, a o tom, že surfování není jenom pro teenagery. Své myšlenky a svůj pobyt ve Španělsku zaznamenal Michal Miklánek. Děkujeme!


13. 7. 2018

První letošní report ze Španělska je od čerstvě otitulované Kláry Bouškové. Gratulujeme a takovou prokrastinaci schvalujeme, nechejte se inspirovat!


28. 5. 2018

Lucka Bastlová je nadějná surfařka, která si umí život užívat. Vzpomíná na svou cestu na Srí Lanku, kde sjela nádherné vlny, zamilovala se do ní polovina vesnice, ale ona sama si nejvíce užívala chvíle ři procházce po pláži.


6. 5. 2018

Míša Zahradová byla jednou z účastnic letošních surfových kempů na Bali. Poté, co se  aklimatizovala na život v republice bez oceánu, nám sepsala pár vzpomínek na ostrov výborného jídla a parádních vln.


3. 5. 2018

Z párty rovnou na surf, jógu si střihnout levou zadní, na karaoke s mikrofonem do první řady a z jednoho konce ostrova zase na další. To všechno zvládá Honza Pelech. Třetí report z Dominikány nemohl napsat nikdo jiný. Děkujeme!


30. 4. 2018

Péťa Marešová patří již několik let ke stálicím našich kempů a českého surfování. Potkat jste ji mohli v nejedné destinaci a její poslední kroky směřovaly na surftrip na Bali, kde vzniknul i tento parádní report.


24. 4. 2018

Report Jindry Anděry o surfu, józe, rumu a opalovacím krému. Ještě váháte, jestli se do Dominikány podívat? Po přečtení už váhat nebudete. 


17. 3. 2018

A máme tu napjatě očekávané pokračování dominikánského dobrodružství Kapitána Lukáše a jeho crew. Děkujeme za fotky, Soni!

Druhá část reportu.


8. 3. 2018

První letošní report z Dominikánské republiky si vzal do parády nejpovolanejší z nejpovolanějších, Lukáš Konvalina, Kapitán divoké posádky z Pardubic a Lanškrouna. Těšte se na pokračování!