Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

24. 3. 2017

Kristýnka začala se surfováním na Hawaii. Mohlo se jí potom, co poznala surfařský ráj, líbit i na Srí Lance? Nejen o tom se dočtete v jejím reportu. Moc děkujeme!


23. 3. 2017

Lenka Grossová a Mirka Vopelková, dvě surfující matky, poslaly jeden z nejkrásnějších deníčků, co jsme kdy na náš e-mail dostali. Report jsme označili hvězdičkou a jsme moc rádi, že jej teď můžeme uveřejnit! Děkujeme za podporu!


18. 3. 2017

Jak Vanda Šteglová vzpomíná na Srí Lanku si můžete přečíst zde.


14. 3. 2017

Kristýnka Fialová nám popsala své dojmy ze zimní exotické dovolené, kterou trávila na Srí Lance.


10. 3. 2017

Šestnáctiletý Adam Gross napsal letošní první zápis z Dominikány, tentokráte především o surfu. Na fotkách je on, jeho máma Lenka a další jezdci prvního termínu. Blog rozhodně stojí za přečtení! Díky Adame!


22. 1. 2017

Jsou lidé, co chtějí zažít netradiční Vánoce. Část z nich jede k nám na Srí Lanku a Štědrý den pak tráví vysvětlováním, že do bramborového salátu kari skutečně nepatří. Zápisky z letošních oslav od Danči Peřinové doporučujeme  všem, kdo o svátcích na Cejlonu uvažují. Ano, budou nezapomenutelné!


12. 12. 2016

Erika vzpomíná na chvíle na Bali, kde se jí zastavil čas a zamilovala se do místní přírody.


23. 11. 2016

Kdo si na začátku listopadu nechal ujít letošní Surftrip na Lanzarote, měl by až do smrti litovat, že přišel o jedinečnou možnost zúčastnit se nezapomenutelného zážitku a skvělé příležitosti zablbnout si nejen na vlnách, ale i po večerech s kanárským pivem v ruce.


22. 11. 2016

Jednoho dne nám naše, tehdy pětiletá, dcera Monika oznámila, že by chtěla zkusit surfování. Původ této myšlenky byl v dětském seriálu Surfařky z vesmíru. Mysleli jsme, že na vše časem zapomene nebo to vyřídíme zkušební hodinou někde u moře, kde budeme z pláže se sangrií v ruce sledovat její počínání.


19. 11. 2016

Máte v živote človeka, ktorý vás dokáže nahovoriť úplne na všetko? A väčšinou keď s tým nápadom príde už dopredu viete, že to určite nemôže priniesť nič iba problémy? Tak v mojom živote taká osoba je, volá sa Veronika..