Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

6. 5. 2018

Míša Zahradová byla jednou z účastnic letošních surfových kempů na Bali. Poté, co se  aklimatizovala na život v republice bez oceánu, nám sepsala pár vzpomínek na ostrov výborného jídla a parádních vln.


3. 5. 2018

Z párty rovnou na surf, jógu si střihnout levou zadní, na karaoke s mikrofonem do první řady a z jednoho konce ostrova zase na další. To všechno zvládá Honza Pelech. Třetí report z Dominikány nemohl napsat nikdo jiný. Děkujeme!


30. 4. 2018

Péťa Marešová patří již několik let ke stálicím našich kempů a českého surfování. Potkat jste ji mohli v nejedné destinaci a její poslední kroky směřovaly na Bali, kde vzniknul i tento parádní report.


24. 4. 2018

Report Jindry Anděry o surfu, józe, rumu a opalovacím krému. Ještě váháte, jestli se do Dominikány podívat? Po přečtení už váhat nebudete. 


17. 3. 2018

A máme tu napjatě očekávané pokračování dominikánského dobrodružství Kapitána Lukáše a jeho crew. Děkujeme za fotky, Soni!


8. 3. 2018

První letošní report z Dominikánské republiky si vzal do parády nejpovolanejší z nejpovolanějších, Lukáš Konvalina, Kapitán divoké posádky z Pardubic a Lanškrouna. Těšte se na pokračování!


13. 1. 2018

Pavel Podolský – legenda Surf-Tripu – na přelomu Vánoc a Nového roku zavítal se svými neodlučitelnými surfovými parťáky Kubíčkem a Romanem „Ovocem“ Novotným na Srí Lanku. O tom jak se měli, nám napsal parádní report.


10. 11. 2017

Před týdnem skončil náš pátý jógový pobyt na Bali. Poprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám z těchto krásných dvanácti dní napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst. 


8. 11. 2017

Klárka Kvapilová nám sepsala své dojmy z podzimní Francie, kam se svou kamarádkou vypravila našim autobusem.


6. 11. 2017

Už dlouho jsme tu neměli ani jeden řádek z Bali. A tak moc děkujeme Janě Chmatilové za její report z říjnového surfového kempu!