Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

21. 3. 2018

Na září jsme si pro Vás připravili NOVINKU a tou je jógový kemp pro celou rodinu. Samozřejmostí je i surfování, protože budeme bydlet kousek od krásného městečka Hossegor, které je hlavním centrem evropského surfingu. Našim cílem je týdenní kemp, kde se nebudete muset starat o svoje děti, kdy Vám vždy se vším pomůžeme.


17. 3. 2018

A máme tu napjatě očekávané pokračování dominikánského dobrodružství Kapitána Lukáše a jeho crew. Děkujeme za fotky, Soni!


8. 3. 2018

První letošní report z Dominikánské republiky si vzal do parády nejpovolanejší z nejpovolanějších, Lukáš Konvalina, Kapitán divoké posádky z Pardubic a Lanškrouna. Těšte se na pokračování!


13. 1. 2018

Pavel Podolský – legenda Surf-Tripu – na přelomu Vánoc a Nového roku zavítal se svými neodlučitelnými surfovými parťáky Kubíčkem a Romanem „Ovocem“ Novotným na Srí Lanku. O tom jak se měli, nám napsal parádní report.


10. 11. 2017

Před týdnem skončil náš pátý jógový pobyt na Bali. Poprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám z těchto krásných dvanácti dní napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst. 


8. 11. 2017

Klárka Kvapilová nám sepsala své dojmy z podzimní Francie, kam se svou kamarádkou vypravila našim autobusem.


6. 11. 2017

Už dlouho jsme tu neměli ani jeden řádek z Bali. A tak moc děkujeme Janě Chmatilové za její report z říjnového surfového kempu! 


14. 10. 2017

Přečtěte si report od Patrika, který na surf-tripu na Srí Lance sjel svoje životní vlny, a také překonal svůj respekt z místní dopravy a vydal se na motorce do vnitrozemí. Jak se stalo, že na ostrově zůstal o týden déle než původně plánoval?


3. 10. 2017

První část reportu kde se dočtete, co se děje v jednotlivých dnech na surf-tripu ve Španělsku a jak to célé vnímá člověk, který za poslední rok navštívil 23 destinací. Autentický text od cetovatele Romana Kudrny, za který velmi děkujeme!


3. 10. 2017

Druhá část kráného reportu o surf-tripu ve Španělsku a jak to célé vnímal člověk, který za poslední rok navštívil 23 destinací. Autentický text od cetovatele Romana Kudrny, za který velmi děkujeme!