Blog

 
Po dvou dnech jsem se do surfu zamilovala

4. 9. 2019

Belu na dovolenou k oceánu vzali její rodiče. Nejdříve se jí moc nechtělo, ale teď je jim za to vděčná a už se těší, kam pojedou příště surfovat. My jí děkujeme za sepsání reportu a snad se brzy uvidíme  u oceánu.


Od začátku jsem si říkala, že mi to nepůjde. Mýlila jsem se….totiž po dvou dnech už jsem se do surfu zamilovala a dokonce mi to začalo trochu jít!


Každý den jsem se budila o něco dřív než celý dům nedočkavostí na další lekci. Výhled na oceán a krajinu byl asi ten nejlepší zážitek. Docela mě překvapilo, že tam nebyly děti v mém věku, ale stejně se to dalo vydržet.Večer jsme si někdy promítali filmy nebo ukazovali chyby z lekcí. Jezdili jsme také na výlety. Měli jsme dokonce i free surfing při západu slunce a to bylo vážně nádherné. Jsem ráda, že jsem se naučila jaký vlajky jsou jaký, které stály na pláži.Moc vám děkuju (děkujeme), že jste se nám věnovali a naučili spustu věcí na prkně! Myslím, že mi to kámoši docela závidí, ale to se ještě uvidí, protože je třeba za vámi pošlu a budou HAPPY jako já po tom všem. 


Doufám, že přemluvím rodiče, aby mě zase pustili za vámi příští rok. Ještě doladit nějaké chybičky při surfování a pak budu třeba i dělat stojky na prkně. (kdo ví)


Moc jsem si to užila díky vám. Tak asi příští rok!!


Bela


>>>Zaměř se na efektivní trénink s viditelnými výsledky už po pár dnech! Přihlaš se na Be Active Bali!<<<
zpět do blogu

blog comments powered by Disqus