Blog

 
Když na Bali tak se Surf-Tripem!

29. 11. 2019

Surfový pobyt už je za námi, ale díky krásnému shrnutí od nejlepší zpěvačky Terezky Kopáčkové můžeme aspoň takto zavzpomínat. Moc děkujeme a těšíme se příště na viděnou!


Přílet na Bali:

První dojmy? 

Horko, všude květy, spousta usmívajících se lidí, surfy, surfaři - “Jo, to půjde!”

Na letišti nás čekal nejlepší řidič Gede, my jsme si ho přejmenovali na “Kdy” ptz. jsme si jeho jméno nemohli zapamatovat. Po čase už jsme mu říkali Gedík, protože vy všichni, co se tam chystáte, Gedik je král noste ho na rukou :))

Příjezd do Riviéra House:
Wau, Wau, Wau !
Bazén, vychlazený pivo a coconut?
“Chtěli jsme jít spát, ne?!”
Tak dáme ještě bazén pivo a půjdeme. (3:00 ráno) Lidi v bazénu, povídáte a prostě jen tak jste … Why not?!Gazebo + Koupelna:

Prosím už nikdy se nechceme sprchovat jinak než pod hvězdným nebem.

Kdo má strach z Gazeba, buďte v klidu žádní brouci se nekonají, moskytiéra vás spasí i před komáry a před horkem větrák, takže spaní a bydlení bez problému, naopak příště určitě zase Gazebo. Nehledě na to, že každý den probíhá úklid koupelny, toalet a okolí.

Surfování:

Dopravu nám Surf-Trip zařídil, tak jak jsme potřebovali v podstatě kamkoli a kdykoli.

Charlie Brown super škola, lektoři v naší “Bali řeči” Mončičaci jsou super, je jim rozumět rozhodně se nebojte jazykové bariéry, tohle pochopí i někdo kdo AJ v životě nepromluvil. 
Canggu:

Canggu žije!

K tomu snad nejde víc dodat. Super jídlo, káva, kluby, plážové akce, denně živá vystoupení kapel na různých místech, plážový DJs prostě ideál pro lidi, co se chtějí bavit. Na druhou stranu tu najdete i klidná místa pro ty z vás, kteří chtějí spíš relax. Yoga, západy slunce, rýžoviště .. :))

Na co nesmíme zapomenout SATU SATU - kavárna, kterou máte hned za riviérou (o tom kafi se nám zdá ještě teď). Rozhodně si kupte zásoby domů. :D 

Výlety:

Díky Surf-Tripu jsme zažili parádní výlety ať už na vodopád, opice, kávovou plantáž nebo výšlap na sopku Batur. Určitě doporučujeme jet a podívat se všude. Bylo to krásně zorganizované a stálo to za to!

V závěru za tohle všechno, co jsme tady jen zlehka shrnuli vděčíme Surf-Trip.cz a všem lidem, kteří se kolem toho, jakkoli pohybují.

Jsou to dříči, starají se o váš komfort a pohodlí a v neposlední řadě si s vámi dají i pivko posadí vás za sebe na skútr a užijete si s nimi super akce v místním stylu, kam by vás možná jako turistu nenapadlo jet.Děkujeme!!
Když na Bali tak do Riviéry a s kým jiným než se Surf-Tripem.

P.S.

Když se nás teď někdo zeptá, jak bylo na Bali naše odpověď zní.

Už teď pracujeme na návratu.”>>>Vydej se s námi objevovat další asijkou destinaci! Nabízíme pobyty pro všechny milovníky jógy, surfování i cestovatele na jihu autentické Srí Lanky!<<<zpět do blogu

blog comments powered by Disqus