Blog

 
Bylo nás málo, ale stačilo to.

19. 11. 2018

Děkujeme Tomášovi a Marušce za krásný a spontánní report z Lanzarote.

Hned jak dopadlo letadlo na plochu zvanou Lanzarote, věděl jsem, že bude zle (smích). No, abych to urychlil, přišli jsme do letištní haly a hledali týpka v čepce, odpovídající popisu frajerského surfaře. Když jsme ho našli, přivítal nás s velkým úsměvem a rozbitím NAŠEHO RUMU, KTERÝ MIMOCHODEM LETĚL HROZNOU DÁLKU, ABY HO RARACH JMÉNEM PETR HNED ROZBIL. Petr to je ten frajerskej surfáááář. Opusinkovali jsme se a sedli do káry a jeli na místo činu. Co se dělo po cestě je v celku jedno, protože už jsme cítili večerní párty bez RUMU. (Ale obchod byl hned po cestě tak je jasné, že jsme koupili hned rumy dva hihi).

No, když jsme si sedli do chýše, začalo se povídat seznamovat a opíjet se. Dopadlo to, jak se dalo čekat, smích, vytahování, výměny názorů a spousty příběhu z podsvětí daných měst. Skončilo to řádným spánkem a také nejspíše probuzením do říše SNŮ.


            >>>I ty můžes surfovat v křišťálově čistém oceánu na Lanzaroze<<< 


Den začal nádherně, probuzením vedle hezké osoby a pohledem do okna kde se zrovna spustila přírodní nádhera jménem OCEÁN. Nemohl jsem věřit svým očím. Člověk mohl cestovat spousty let a možná nezažil, co se to tu dělo. Po lapnutí prkna, samozřejmě toho největšího co bylo k mání (nejsem ten frajírek, co musí nosit malé) jsem se vrhnul do vody a tam se začala odehrávat situace jako, když koukáte na to nejhezčí surfové video, co jde. Vlny chodily, jak jste si přáli, hezky od sebe, ve vodě bylo málo borců a mě přišlo, že to tam patří jenom mě. Oceán, byl tak křišťálově čistý, že člověk viděl na dno a tam i zrnko písku. Výhled tam z daleka od břehu, kde je ticho a fouká vám do tváře vítr s kapkami toho živlu byl úžasný, jelikož jste se nacházeli u nádherné hory přes který se hrnula další vlna v podobě mraků, které se draly po povrchu kamenů k nám.

Čas plynul a den se krátil. Do té velké krásy začalo z ničeho nic kapat z nebe. Ty sladké kapky, byly skvělé. Asi jako, když si po párty dáte ránko sklenici vody. Hodiny plynuly a dny se krátily. Zažívali jsme tam spousty krásných chvilek s lidmi, které nám přirostli během chvilky k srdci. Nesmíme počítat Pítrse a Martínku ty jsou naši pořád. Ale myslím lidi, kteří u nás často byli a vlastně nám tvořili náš svět. Asi nemusím jmenovat prostě všichni! ” Že jo pane Mcdonalde a Vílo:-)


Výletů bylo spousty a každý okamžik nejde popsat. Tak to ukončím, tenhle report jedním slovem. KRÁSA


TOM, MARUŠKA A ŤAPINA - pro další info k zájezdu mě informujte, mám spousty informací navíc. Napadení střechy, sestřelení kocoura na zdi atd. atd:-)


                    >>>Surf, výlety, párty! I takový je pobyt na Lanzaroze<<< 
zpět do blogu

blog comments powered by Disqus