Blog

 
Pijete nekonečné Santo Libre a je vám nejlíp v životě

17. 3. 2018

A máme tu napjatě očekávané pokračování dominikánského dobrodružství Kapitána Lukáše a jeho crew. Děkujeme za fotky, Soni!

Druhá část reportu.

Ještě zpátky k tomu „zoufalci“… kdo jsem, abych soudil zda-li opravdu jsem :-D ale tuhle šlupku na nás vystřelili při příjezdu Tomáš a Irča (naši následní „partners in crime“ a úžasný kamarádi na pár dní), prý: „Hele, to asi nejsou oni, vždyť měla podle Terky přijet parta šesti padesátnic a jeden zoufalec!“ :-D ten „zoufalec“ se naštěstí nechytil, spíš ten Kapitán nebo Luka… děkuju

Nám přijel ten zbytek „padesátnic“, takže parta nejvíc super koček z Pardubic a Lanškrouna, se kterýma jsme tvořili to silné jádro největší pohody a zábavy – to abych nezapomněl zmínit to důležité! J Celkově, kolektiv určitě dělá mnohé, ale ta pohoda z lidí, jak Čechů na tripu, Terky (kterou před naším odjezdem vystřídala skvělá Martinka a Filip), tak místních, trenérů, prostě ta pohoda byla jednoduše sváteční.

Zažili jsme dokonalou nečekanou párty ve čtvrti místňáků, když jsme procházeli kolem Barber shopu a jednoho z nás, Radka, napadlo, že by se nechal ostříhat… byla z toho párty asi na tři hodiny, kde jsme se krásně opili, kluci jsme se nechali všichni upravit, nakonec jsme si na jejich repráku naplno pouštěli vlastní pecky (takže zazněly i nějaké české rytmy), místňáci viděli pořádný twerk od Alči i dance fight s Lucií… Probuzení a cesta na canyoning, kde v krásném pralese sjíždíte a skáčete do vodopádů, což Vás zaručeně vytáhne z jakéhokoliv náznaku kocoviny, která tady ovšem díky kvalitnímu rumu, na který si zvyknete, moc nehrozí.


                    >>> Nejlepší party v Karibiku zde: surf trip Dominikána . <<<

Výlet na Paradise Island, kdy Vás nejdřív svezou na speedboatu, přičemž ženské osazenstvo vykřikuje při každém nárazu na vlnu. Potom přijedete k ostrůvku menšímu než fotbalové hřiště, pouze písek a pět budek z bambusu. Řidič speedboatu a jeho první důstojník vytahají „snídani“ ve formě hodně rumu, kokosového ořechu a ananasu, nasadí Vám šnorchl, ploutve a vezmou Vás na korálový útes, kde pozorujete National Geographic jako v televizi, vidíte například perutýna jak si nebezpečně visí kousek od Vás a čeká na rybičku, první důstojník mezitím 5 m pod Vámi už asi čtvrtou minutu dělá skopičiny aby pobavil holky. Následně se na pláži dvě hodiny fotíte, pijete nekonečný Santo Libre a je Vám nejlíp v životě J Po cestě zpátky ještě projedete mangrovníky a už se těšíte na večerní Goodbye párty s dalšími členy, kteří přijíždí a odjíždí v intervalu tak dvou tří dní – takže slavit je pořád co.

Další super věc jsou místní kluci, především Tito, Vuimi a Nene… trenéři, kteří nás nakonec protáhli taky lecjakou super akcí, ukázali nám svoji základnu Casino, kde jsou nalezlí na kulečníku skoro denně, takže dobrá rada – nehrajte s nima kulečník o prachy ;-) srdečný kluci, surfuje jim to jako blázen a je na nich vidět, že jediný trápení co znají je, kdy, kde a jak se zase budou bavit.

Zatancovali jsme si merengu, ve výsledku pak ale večerní zkouška v praxi dopadla jako klasická diskoška jen s tím, že kubíčko je 3x silnější a 2x levnější než u nás, že i když doma platíte za dobrého dancera, tak s místníma nemáte co se kyčelních pohybů týče naprosto šanci se srovnávat, jo a taky jsem za celou dobu neviděl snad jedinej konflikt… všichni jsou prostě chill out, tak jste taky :)

Karaoke párty jsme samozřejmě dvakrát ovládli, alespoň nám to přišlo, holky to říkaly, i když moje role v Barbie Girl byla čistě o jedné větičce :-D člověk už ani nemůže popsat co všechno se za pouhý dva týdny zažilo, vidělo, provedlo, zkonzumovalo, jakýho času se člověk protlemil… Myslím, že jsme tak polovinu DR naučili heslo „OUTLÓÓÓŇ!“ a taky „Tssssyyyiiii“, ale to už je vážně pro zasvěcené a bez hlubšího popisu se tato zkušenost těžko předává… :-D

Když to shrnu, tak asi jako když jsem poslední večer před odjezdem ve 3 ráno stál nahoře na vysoký věži v campu, koukal na rozzářené Cabarete, poslouchal vzdálený vlny a říkal si: děkuju, že jsem tady mohl být.. zažil jsem time of my life a určitě tady nejsem naposledy!

Doporučuji to všem, ať už surfař/nesurfař, jogín, kliďas, párty animal, milovník výletů a zážitků, v páru, partě nebo sólo… Nic lepšího jsem nezažil a věřte mi, život mě baví a díky Surf Tripu ještě víc!

Díky

Kapitán Konwas


                     >>> Protancuj se do rána na plážích v Karibiku: surf trip Dominikána . <<<                   zpět do blogu

blog comments powered by Disqus