Blog

 
Deníček z října na Bali

6. 11. 2017

Už dlouho jsme tu neměli ani jeden řádek z Bali. A tak moc děkujeme Janě Chmatilové za její report z říjnového surfového kempu! 

Jsem moc ráda, že jsme společně s mojí kamarádkou Luckou mohli navštívit surfařský ráj na Bali oblast Canggu. Nejsem rozená surfařka, ale surftrip mě přesvědčil, že do budoucna asi budu, ale neznamená to, že bych po celý den stála pouze na prkně. Spíš mně to otevřelo oči, že život se dá žít i jiným způsobem a dovolená se nemusí trávit jenom válením na pláži.


I když zatím se snažím chytat jen pěnu, tak doufám, že v budoucnu souzním s oceánem a svezu se na pořádné vlně.

Surftrip na Bali nebyl pouze o surfování, ale také o poznání ostrova. Během pobytu jsme navštívili například opičí prales (zdá se mně o tom, ještě dnes…), rýžová pole, sopky Batur a Agung (pouze z dálky :-), kávovou farmu, chrámy. Taky jsme šnorchlovali a viděli delfíny a mantu obrovskou. Zážitků se dá na Bali zažít mnoho. Záleží na každém, jakým směrem si zvolí směr poznání a odpočinku. Každopádně nevynechejte jídlo! Rozmanitost balijské kuchyně je skvělá. Doporučuji čerstvé fresh juicy, pokrmy z rýže nebo třeba smažený list jako předkrm.

Díky moc za myšlenku surftripu. Aloha!zpět do blogu

blog comments powered by Disqus