Blog

 
Jeden z nejkrásnějších zážitků života

23. 7. 2019

Děkujeme Katce Foitové za nejen krásný blog z prvního familly weeku, ale především za její přízeň se kterou se vracejí na naše dětské surfové kempy. 


Vzpomínám na naši úžasnou dovolenou Family week ve ŠPANĚLSKU 2019.


Jsme rodina, která ráda objevuje nová místa, překonává své možnosti a učí se nové věci. Máme za sebou poznávací zájezdy exotických destinací, „válečky“ u moře, turistické i cyklozájezdy, ale surfování ve Španělsku se zařadilo mezi naše nejlepší dovolené.

Když před rokem manžel přišel s návrhem, že se pojedeme do Španělska učit surfovat, my, „tři holky“, jsme byly nadšené.

Líbilo se mi, že budu moci sportovat s manželem a se svou skoro osmnáctiletou dcerou a ta mladší, sedmiletá, bude v bandě podobně starých dětí na stejném místě v péči mladých českých instruktorů.

Dovolená předčila naše očekávání. Sedět na lineupu a čekat na vlnu spolu s mými nejbližšími a pozorovat mladší Patricii, jak surfuje opodál, byl pro mě jeden z nejkrásnějších zážitků života.

Mimo lekce byl pro děti připraven pod vedením Martiny, úžasné učitelky z mateřské školy, bohatý program (hry, výlety…). Patricie si rychle našla kamarády a ji vlastně viděla u oběda, večeře a ukládání ke spánku. Ani jeden den jsem nezaslechla: „To je nuda!“

A my, dospělí?

Byli jsme rádi, že jsme strávili dovolenou v prostředí mladých lidí, kteří jsou výjimeční…protože surfování – to je životní styl.


Děkuji, Terezo, Martino, Síso, Honzo, Špáťo, Vojto, Afro, Vítku, Zbyňku


Katka Foitová s rodinou


>>>Pobyty pro rodiny s dětmi na rok 2020 jsou připravené! Pokud máte zájem o tento pobyt přihlaste zde!<<< <<<
zpět do blogu

blog comments powered by Disqus