Blog

 
Má první zkušenost se surfováním

15. 11. 2018

Benjamínek našeho surf campu na Lanzarote Tina nám sepsala svoji první zkušenost s vlnami a se Surf-tripem.

Jmenuji se Tina, je mi 17 let a poprvé jsem se svou sestřenicí, která ráda surfuje jela s rodinou na dovolenou na Lanzarote. Těšila jsem se na kurz surfování se Surf-tripem. Nevěděla jsem, co mě čeká. Měli jsme zajištěný pronájem domku přímo na pláži, kde jsou největší vlny. Pláž je plná lidí, kteří mají surf rádi a to od malých dětí, začátečníků, pokročilých a profíků.


První den jsme šli se sestřenicí do kurzu. Přestože ona už umí jezdit a já jsem začátečník, společně jsme prošli protahovacím cvičením a na základě našich schopností nám přidělili surfovací prkno. Měli jsme štěstí na počasí, protože první den byly čisté vlny, sluníčko a jen lehounký vítr. Bála jsem se, jestli mi to půjde, ale hned první den, díky skvělé zkušenosti koučů, jsem se na chvíli dokázala postavit. Jak profíci přesně vědí, jakou chybu děláte, tak jsem se snažila dělat vše podle pokynů.


Surf-trip pořádá několik video a foto koučinků, u kterých jsme se moc zasmáli. Potkala jsem tam skvělou partu lidí různého věku a všichni jsme se skvěle bavili. Nikdo neřešil, komu to jde a komu ne. Pohodová atmosféra mi byla příjemná a každý den jsem se do vody těšila. Kurz trval 3 dny a to už jsem se dokázala hezky svézt a další dny zkoušela jezdit sama.

Pak jsme si s rodinou projeli celé Lanzarote a užili krásy ostrova. Přestože je ostrov malý, je tam spousty výletních lokalit. Celkem jsme surfovali asi 12 dní a byla to jedna z nejlepších dovolených. Určitě se budu těšit znovu za rok na stejnou pláž a skvělou partu ze Surf-tripu.


Tina


            >>>Chytni i ty svojí první vlnu na na Lanzarote<<< zpět do blogu

blog comments powered by Disqus