Blog

 
Nasáváš atmosféru, která není samozřejmostí!

18. 3. 2019

Přišel nám stručný a v jistém ohledu heslovitý report od Petra, který se poprvé vydal a do Asie a to nejen surfovat – Děkujeme!

Můj první výlet na Srí Lanku a vlastně i první cesta do Asie. Dvaceti tří  denní putování po Smaragdovém ostrově se zakončením v surf komunitě a pak jen dvoudenní pobyt u mnicha a cesta domů.


  >>>Chceš poznat Srí Lanku podobně jako Petr?<<<  


Po dvanáctidenním projíždění po ostrově o samotě, od duchovních míst, památek přes nádhernou přírodu a čajové plantáže na vysočině, jsem spadl k moři do SURF-TRIPU. Trochu se mi nechtělo po té částečné samotě do společnosti, kde se mluví jen česky a s pocitem, že v mém věku (43 let) s balíčkem pro začátečníky mezi ostřílený ,,australský týpky,, to fakt nedám.

Opak byl ale pravdou. Čekalo mě milé přivítání, fajn ubytování a zázemí s pákovým kávostrojem - to ale chceš. Pokecáš s lidmi, který znáš teprve den, jako byste se znali už dávno a nebo jen tak sedíte, rozjímáte a nasáváte atmosféru, která fakt není samozřejmostí. Nikdo Vás neposuzuje a neřeší co umíš, proč tam jsi a jak ti to jde. Od výuky, která probíhala v pod vedením mazáka Baziho, přes rady a tipy od Lenky a Otmara až po komfortní snídaně a skvělý celodenní servis. Zakončení rozlučkovým grilováním bylo fakt ,,luxuska,,.

Díky zraněním po rychlém výstupu z jedoucího busu jsem se už nedostal do moře a tak jsem nedopiloval vstávání a udržení rovnováhy na surfu. Pochopil jsem, že příští rok musím návštěvu zopakovat abych manželku seznámil se super lidmi a doladil jízdy na vlnách.


Díky Petr  >>>I ten nejhorší den na pláži na Srí Lance je lepší, než den v práci .<<<  zpět do blogu

blog comments powered by Disqus