Blog

 
Surf-Trip Bali očima Kuby

1. 5. 2017

Kuba je srdcař, žijící v Anglii, který miluje vlny a oceán. Jak se mu líbílo na Bali?

Ahoj,jmenuju se Kuba a píšu report, tentokrát z Bali.

Kde bych jen začal.. jestli jste ještě nebyli na Bali, tak prosím, velmi rychle, leťte na Bali! Ale vážně, neváhejte, zjistíte že je to supr destinace, všude samej kokos, banán, ale i pláž a surf!

Maj tam supr výlety, podíváte se na okraj ostrova - na tu slavnou vlnu uluwatu, jak ji surfujou všichni v těch filmech, uděláte si selfie s opičkou na rameni, podíváte se na vodopád a jak se vyrábí káva. O večerní zábavu se postará místní pálenka arak a pivo Bintang, istrukce dostanete stejné jako ve Francii, prosím, neskákejte opilí do bazénu, kdyby tato instrukce nezazněla, asi by to vlastně nikdy nikoho nenapadlo. Když neskončíte v bazénu, skončíte v mistním pretty poison, deus, nebo olds man, cesta přes úzké rýžoviště zpět v ranní hodiny je asi stejně bezpečná jako 4 metrová vlna s 16ti sekundovou periodou.

Jestli máte rádi autentický zážitek, gazebo je ideální volba, nikdy bych neřekl že pár bambusů ztlouklých dohromady se střechou z listů bude tak útulné. Riviera house jsou ti nejlepší hostitelé, které můžete zažít, hlavně Trišna a jeho maminka, kteří vám připraví místní večeři, jestli neradi jíte rukama, nevadí, aspoň zbyde více pro ostatní ale nezapomeňte, po dobu večeře je velmi neslušné opustit stůl takže si připravte zásobu bintangu předem.

A to nejdůležitější nakonec, pokud jste vášniví surfaři, Bali je one & only. Berawa beach produkuje krásné vlny různých velikostí i okolo 2 metrů, krásný přistup na line up. V půjčovně surfů je tzv. all inclusive servis, kluci jsou tak hodní, že vám i prkno navoskujou. Stačí jen napádlovat, vstanout a nechat fotografa dělat kouzla.

Chtěl bych za nás za všechny poděkovat Leničce, bez tebe bychom to nezvdládli, nebo bychom u toho minimálně nevypadali tak dobře. Aloha, vidíme se na surf tripu v další destinaci.zpět do blogu

blog comments powered by Disqus