BOAT TRIP MALEDIVY 2019

Na Maledivy s námi letos můžete také opět v říjnu, vypsali jsme pro vás nový termín! 

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 44.900 Kč bez mezinárodní letenky
instruktoři:Otmar Oliva
doprava:vlastní doprava
země:Maledivy
surfové vybavení:zdarma k zapůjčení v Praze včetně přepravního boardbagu
ubytování:jachta, dvoulůžkové klimatizované kajuty s koupelnou
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:šnorchlování, potápění, opalování, rybaření

Dostupné termíny

1. 5. 2019-13. 5. 2019
15. 5. 2019-27. 5. 2019
11. 10. 2019-23. 10. 2019

Nový termín na dvanáct dní od 11. do 23. října vypsán právě teď!

Termín od 11.10. do 23.10. 2019 je pobyt na 12 nocí, běhěm kterého se vydáme na centrální atoly Malediv, které se nachází stovky kilometrů daleko od hlavních turistických center Malediv. Po zkušenostech z přechochozích let se bude jednat o prodloužený pobyt, kdy vylodění bude až 18:00 večer, abychom měli celý surfový den navíc. Uzávěrka přihlášek je 1.6. 2019 .

Pro Střední Atoly jsme se rozhodli  proto, že nabízí nejvíce surfových spotů na různých místech nedaleko od sebe, s možností vybírat spoty podle směru větru a intezity swelu. 


Ubytování / pobyt na jachtě

Jsme moc rádi, že vám už po deváté můžeme nabídnout boat trip na Maledivách, a to na jachtě, na které navštívíte ty nejlepší spoty Malediv na středních atolech, které jsou turismem téměř nedotknuty a málokdy narazíme na další surfaře. Aktuální termín je  na dvanáct nocí. Zažijete tak celých 12 dní surfování od východu do západu slunce.

Dvanácti denní pobyt na lodi začíná 11. 10. 2019 dopoledním naloděním a končí opět podvečerním vyloděním 23. 10. 2019. Slibujeme, že zážitek z pobytu na lodi, co proplouvá mezi malebnými ostrůvky Malediv, bude nezapomenutelný. Jachta nabízí ubytování ve dvoulůžkových klimatizovaných kajutách, také se stropním fénem, s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Jachta je 80 stop dlouhá a 20 stop široká. Loď má palubu na opalování či odpočinek ve stínu, jídelnu a bezpečnostní schránku. Splňuje veškeré bezpečnostní požadavky a předpisy.

V ceně pobytu na lodi je zahrnuta snídaně, oběd a večeře, kterou připravuje maledivská posádka. Dále 1,5 litru pitné vody, která je na Maledivách něco jako „zlato“, je zahrnuto v ceně našeho balíčku. Mimo hlavní jídla se také podává každé ráno za východu slunce a odpoledne káva, čaj a sušenky.


Maledivy

Maledivy jsou exotickým rájem a místem pro zážitky, na které do konce života nezapomenete! Tyrkysově průzračná voda o teplotě 30°C, korály, exotické ryby, ostrovy lemované plážemi se zářivým bílým pískem a vzrostlými palmami na ostrůvcích, které splývají téměř s vodní hladinou.

Během plavby se vydáme na Centrální Atoly Malediv, kde turismus a provoz ostatních lodí je minimální.


Surfing

Maledivy patří mezi TOP surfové destinace světa, ale díky tomu, že se rozkládají na velkém množství ostrovů, nabízí nepřeberný výběr surfových spotů různých úrovní. Hlavní surfová sezóna je zde od půlky března do půlky listopadu. V hlavní sezóně, červen – září, je tato oblast vyhledávána profesionálními surfaři. Naopak duben, květen a říjen jsou ideální pro začátečníky a středně pokročilé surfaře. Maledivy nedoporučujeme úplným začátečníkům, vydat by se sem měli jenom ti, kteří už mají zkušenost se surfováním na „lineupu“ a s jízdou v čistých vlnách. Pokud je váš partner začátečník, užije si v tomto ráji potápění se šnorchlem nebo opalování a třeba vám vyfotí i vaši první jízdu v barelu :-) .


Doprava

Z Prahy na Maledivy létají společnosti Emirates v kombinaci se Srí Lanka Airlines, Flight Dubai nebo Turkish Airlines. Cena se pohybuje od 16.000 do 22.500 Kč. (ceny k 23.1.2019) Aktuální cena letenky od Flight Dubai je 14.500,- Kč. Pokud chcete, abychom vám s letenkou poradili, kontaktuje nás na crew@surf-trip.cz .

Pobyt na lodi je přesně od 11. 10. do 23. 10. 2019. Pokud tedy letenku vyhledáváte, tak odlet z Prahy/Mnichova/Vídně, zadejte o den dříve, a to na 10. 10. 2019 ! Nalodění probíhá vždy v dopoledních hodinách kolem 10:00 hodiny. Vylodění, díky prodlouženému pobytu lodi, který je novinkou, bude kolem 18:00 - 19:00 hodiny. V případě, že letíte s jinou společností než s Emirates nebo Flight Dubai musíte počítat s dalšími náklady na přepravu surfů.


Booking

Místa na lodi jsou omezena počtem 8 - 10 osob. Vaše rezervace se stává závaznou až po zaplacení 50% zálohy na pobyt. Na zálohu se vztahují storno podmínky naší CK, které najdete uvedeny ve všeobecných podmínkách. Pozor! doporučujeme si sjednat pojistění STORNA vašeho pobytu ! V případě dotazů ohledně toho pojištění nás kontaktujte na email crew@surf-trip.cz

Uzávěrka přihlášek je 1. 6. 2019 ! Doporučujeme si sjednat pojistění STORNA vašeho pobytu. V případě dotazů nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz nebo na čísle 776 00 11 09.


Cena

Cena Surf Boat tripu 11. 10. - 23. 10. 2019 (Centrální Atoly) je 44.900 Kč a zahrnuje: 

 • dvanáctidenní ubytování na jachtě ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a klimatizací
 • všechny daně s taxy spojené s pobytem na Maledivách
 • plnou penzi včetně 1,5 l pitné vody na každý den
 • transfer z/na letiště
 • motorový člun pro transfery na ostrovy a na hůře dostupné spoty
 • vybavení pro šnorchlování a rybaření
 • asistenci surfového průvodce a služby českých organizátorů na místě
 • foto a rady od profesionálních instruktorů s licencí ISA 
 • vybavení (surf, vosk, leash) - k vyzvednutí v kanceláři v Praze
 • nezapomenutelný zážitek nejen ze surfového ráje 

Cena Surf Boat tripu nezahrnuje: 

 • letenku Praha - Male
 • případné náklady s přepravou surfů (společnosti Emirates, Fligt Dubai, Quatar, Sri Lanka Airlines přepravují zdarma)
 • individuální cestovní pojištění a pojištění STORNA
 • spropitné pro posádku lodi, která se pobybuje 7 - 9 USD/den/osoba
 • alkoholické nápoje

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Vybavení

Nemáte-li vlastní surfové vybavení, můžete si jej zdarma zamluvit v naší půjčovně . Rádi vám poradíme s jeho výběrem. Opravdu nadšeným surfařům, kteří nepodceňují přípravu, zapůjčíme měsíc před odjezdem ZDARMA tréninkový surf na posílení techniky pádlování. Doporučujeme také tzv. botičky do vody, a to nejen z důvodu surfování, ale také šnorchlování. Ohledně botiček, dopravy surfů, pomoci s výběrem a dalších doporučení nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz .


Jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.Zeptejte se

Právě teď se můžete přihlásit na nový na termín 11. - 23. říjen 2019. Kapacita omezena na 10 osob! V případě dotazů nás kontaktujte na email: crew@surf-trip.cz .