BOAT TRIP MALEDIVY 2020

Aktuálně nemáme v nabídce žádný pobyt, čekáme, jak to všechno dopadne. 

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 44.900 Kč bez mezinárodní letenky
instruktoři:Otmar Oliva
doprava:vlastní doprava
země:Maledivy
surfové vybavení:zdarma k zapůjčení v Praze včetně přepravního boardbagu
ubytování:jachta, dvoulůžkové klimatizované kajuty s koupelnou
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:šnorchlování, potápění, opalování, rybaření

Ubytování / pobyt na jachtě

Letos je prostě vše jinak, dlouho jsme přemýšleli a nakonec jedeme! Naloďujeme se 9.října a vyloďujeme 19.října. Pokud jedete s námi, pište na náš email crew@surf-trip.cz. Vzhledem k situaci bude tato plavba specifická, jak cenou, tak programem. Chceme využít to, že na Maledivách není ani noha, a mít možnost tak surfovat na místech bez lidí. Víme ale také, že můžou být různá omezení nastat a komplikace. Proto se na tento email dá přihlásit emailem, kde vás také se vším seznámíme. Text uvedený níže berte jako orientační, který nemusí být závazný. Bude to postě super. Jako vždy.  


V ceně pobytu na lodi je zahrnuta snídaně, oběd a večeře, kterou připravuje maledivská posádka. Dále 1,5 litru pitné vody, která je na Maledivách něco jako „zlato“, je zahrnuto v ceně našeho balíčku. Mimo hlavní jídla se také podává každé ráno za východu slunce a odpoledne káva, čaj a sušenky.

Slibujeme, že zážitek z pobytu na lodi, co proplouvá mezi malebnými ostrůvky Malediv, bude nezapomenutelný. Na plavby v roce 2020 máme novinku v podobě luxusní lodi o třech palubách, která má kajuty také v horním patře a můžete pozorovat východy slunce přímo z postele. Váš nesurfující doprovod, bude mít také opravdu nezapomenutelný zážitek.
Maledivy

Maledivy jsou exotickým rájem a místem pro zážitky, na které do konce života nezapomenete! Tyrkysově průzračná voda o teplotě 30°C, korály, exotické ryby, ostrovy lemované plážemi se zářivým bílým pískem a vzrostlými palmami na ostrůvcích, které splývají téměř s vodní hladinou.

Během plavby se vydáme na Centrální Atoly Malediv, kde turismus a provoz ostatních lodí je minimální.


Surfing

Maledivy patří mezi TOP surfové destinace světa, ale díky tomu, že se rozkládají na velkém množství ostrovů, nabízí nepřeberný výběr surfových spotů různých úrovní. Hlavní surfová sezóna je zde od půlky března do půlky listopadu. V hlavní sezóně, červen – září, je tato oblast vyhledávána profesionálními surfaři, s tím, ale že podmínky v této době jsou nevyspitatelné. Neočekávaně může přijít silný vítr, který váš pobyt poznamená. Naopak duben, květen a říjen jsou ideální pro středně pokročilé surfaře. Maledivy nedoporučujeme úplným začátečníkům, vydat by se sem měli jenom ti, kteří už mají zkušenost se surfováním na „lineupu“ a s jízdou v čistých vlnách. Pokud je váš partner začátečník, užije si v tomto ráji potápění se šnorchlem nebo opalování a třeba vám vyfotí i vaši první jízdu v barelu :-) .


Doprava

Z Prahy na Maledivy létají společnosti Emirates v kombinaci se Srí Lanka Airlines, Qatar nebo Turkish Airlines. Cena se pohybuje od 15.500 do 22.500 Kč. Aktuální cena letenky na letiště Male je 15.500 Kč. Pokud chcete, abychom vám s letenkou poradili, kontaktuje nás na crew@surf-trip.cz .

Nalodění probíhá vždy v dopoledních hodinách kolem 10:00 hodiny. Vylodění, díky prodlouženému pobytu lodi, který je novinkou, bude kolem 18:00 - 19:00 hodiny. V případě, že letíte s jinou společností než s Emirates nebo Flight Dubai nebo Qatar musíte počítat s dalšími náklady na přepravu surfů.

Termíny nalodění a vylodění na následující rok jsou s naloděním 29.9 dopoledne a vyloděním 9.10. v podvečer. Navazující termín je 11.10. nalodění a vylodění 21.10. v podvečer. Letenky z Prahy, Vídně, Bratislavy tedy zadejte s odletem den předem! Zpáteční let pak stíháte s odletem v den vylodění od 20:00.


Booking

Místa na lodi jsou omezena počtem osob - z toho důvodu doporučujeme neváhat s rezervací! Vaše rezervace se stává závaznou až po zaplacení 50% zálohy na pobyt. Na zálohu se vztahují storno podmínky naší CK, které najdete uvedeny ve všeobecných podmínkách. Pozor! doporučujeme si sjednat pojištění STORNA vašeho pobytu! V případě dotazů ohledně toho pojištění nás kontaktujte na email crew@surf-trip.cz

Doporučujeme si sjednat pojistění STORNA vašeho pobytu. V případě dotazů nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz nebo na čísle 776 00 11 09.


Cena

Cena Surf Boat tripu 29.9. - 9. 10. 2020 a 11. 10. - 21. 10. 2020 (Centrální Atoly) je 44.900 Kč a zahrnuje: 

 • deset nocí ubytování na jachtě ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a klimatizací
 • všechny daně s taxy spojené s pobytem na Maledivách
 • plnou penzi včetně 1,5 l pitné vody na každý den
 • transfer z/na letiště
 • motorový člun pro transfery na ostrovy a na hůře dostupné spoty
 • vybavení pro šnorchlování a rybaření
 • asistenci surfového průvodce a služby českých organizátorů na místě
 • foto a rady od profesionálních instruktorů s licencí ISA 
 • vybavení (surf, vosk, leash) - k vyzvednutí v kanceláři v Praze
 • nezapomenutelný zážitek nejen ze surfového ráje

Cena Surf Boat tripu nezahrnuje: 

 • letenku Praha - Male
 • případné náklady s přepravou surfů (společnosti Emirates, Fligt Dubai, Quatar, Sri Lanka Airlines přepravují zdarma)
 • individuální cestovní pojištění a pojištění STORNA
 • spropitné pro posádku lodi, která se pohybuje 7 - 9 USD/den/osoba
 • alkoholické nápoje

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Vybavení

Nemáte-li vlastní surfové vybavení, můžete si jej zdarma zamluvit v naší půjčovně . Rádi vám poradíme s jeho výběrem. Doporučujeme také tzv. botičky do vody, a to nejen z důvodu surfování, ale také šnorchlování. Ohledně botiček, dopravy surfů, pomoci s výběrem a dalších doporučení nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz .


Jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.Zeptejte se

Aktuálně nemáme vypsaný žádný pobyt, čekáme, jak to všechno dopadne.