BOAT TRIP MALEDIVY 2021

Maledivy jsou jednou z mála exotických zemí, kam můžete cestovat i během pandemie. Další plavba bude v dubnu!

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 44.900 Kč bez mezinárodní letenky
instruktoři:Otmar Oliva
doprava:vlastní doprava
země:Maledivy
surfové vybavení:zdarma k zapůjčení v Praze, a to včetně přepravního boardbagu
ubytování:jachta, dvoulůžkové klimatizované kajuty s vlastní koupelnou
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:šnorchlování, potápění, opalování, rybaření, plavba kolem ostrovů

Dostupné termíny

Na rok 2021 plánujeme jeden termín s pobytem na lodi od 6.4. do 16.4. 2021, tedy na deset nocí pobytu, s vyloděním až v podvečerních hodinách, abychom i poslední den mohli surfovat. Luxusní loď o třech palubách s maximální mírou komfortu. V případě dotazů nebo zájmu piště na email crew@surf-trip.cz

Plavba bude probíhat na spotech centrálních atolů Malediv, které se nachází stovky kilometrů daleko od hlavních turistických center. Po zkušenostech z předchozích let se bude jednat o prodloužený pobyt, kdy vylodění bude až v 17:00 večer, abychom měli celý surfový den navíc. Pro Střední Atoly jsme se rozhodli proto, že nabízí nejvíce surfových spotů na různých místech nedaleko od sebe. Výhoda je i výběr spotů podle smětu větru a intenzity swellu v oblasti, kterou už velmi dobře známe. Plavec po surfových spotech na Maledivách máme za sebou už více jak desítku.


Ubytování / pobyt na jachtě

Konečně surfování v exotice!  Naloďujeme se 6. a vyloďujeme 16. dubna odpoledne. Maledivy jsou jednou z mála exotických zemí, kam je možné cestovat i během covid pandemie, a to díky vychytanému anticovid programu, který musí každý návštěvník Malediv splnit. Jedná se o negativní PCR test ne starší než 72 hodin, vyplnění dotazníku před odletem a ubytování v registovaném zařízení, což splňujeme.

V ceně pobytu na lodi je zahrnuta snídaně, oběd a večeře, kterou připravuje maledivská posádka. Dále také pitná voda, která je na Maledivách něco jako „zlato“, je zahrnuta v ceně našeho balíčku. Mimo hlavní jídla se také podává každé ráno za východu slunce a odpoledne káva, čaj a sušenky.

Slibujeme, že zážitek z pobytu na lodi, co proplouvá mezi malebnými ostrůvky Malediv, bude nezapomenutelný. Na plavby v roce 2021 máme opět velkou luxusní lodi o třech palubách, která má kajuty také v horním patře a můžete pozorovat východy slunce přímo z postele. Váš nesurfující doprovod, bude mít také opravdu nezapomenutelný zážitek.


Maledivy

Maledivy jsou exotickým rájem a místem pro zážitky, na které do konce života nezapomenete! Tyrkysově průzračná voda o teplotě 30°C, korály, exotické ryby, ostrovy lemované plážemi se zářivým bílým pískem a vzrostlými palmami na ostrůvcích, které splývají téměř s vodní hladinou.

Během plavby se vydáme na Centrální Atoly Malediv, kde turismus a provoz ostatních lodí je minimální.


Surfing

Maledivy patří mezi TOP surfové destinace světa, ale díky tomu, že se rozkládají na velkém množství ostrovů, nabízí nepřeberný výběr surfových spotů různých úrovní. Hlavní surfová sezóna je zde od půlky března do půlky listopadu. V hlavní sezóně, červen – září, je tato oblast vyhledávána profesionálními surfaři, s tím, že podmínky v této době jsou nevyspitatelné. Neočekávaně může přijít silný vítr, který váš pobyt poznamená. Naopak duben, květen a říjen jsou ideální pro středně pokročilé surfaře. Maledivy nedoporučujeme úplným začátečníkům, vydat by se sem měli jenom ti, kteří už mají zkušenost se surfováním na „lineupu“ a s jízdou v čistých vlnách. Pokud je váš partner začátečník, užije si v tomto ráji potápění se šnorchlem nebo opalování a třeba vám vyfotí i vaši první jízdu v barelu :-) .


Doprava

Z Prahy na Maledivy létají společnosti Emirates v kombinaci se Srí Lanka Airlines, Qatar nebo Turkish Airlines. Cena se pohybuje od 15.500 do 22.500 Kč. Aktuální cena letenky na letiště Male je 16 500 Kč. Pokud chcete, abychom vám s letenkou poradili, kontaktuje nás na crew@surf-trip.cz .

Nalodění probíhá vždy v dopoledních hodinách kolem 10 - 11:00 hodin. Vylodění, díky prodlouženému pobytu lodi, bude kolem 17:00 - 18:00 hodin. V případě, že letíte s jinou společností než s Emirates nebo Flight Dubai nebo Qatar musíte počítat s dalšími náklady na přepravu surfů.

Termíny nalodění a vylodění na následující termín jsou s naloděním 6.4 dopoledne a vyloděním 16.4. kolem 17:00. Letenky z Prahy, Vídně, Bratislavy tedy zadejte s odletem den předem! Zpáteční let pak stíháte s odletem v den vylodění od 20:00 - včetně rezervy.


Booking

Místa na lodi jsou omezena počtem osob - z toho důvodu doporučujeme neváhat s rezervací! Vaše rezervace se stává závaznou až po zaplacení 50% zálohy na pobyt. Na zálohu se vztahují storno podmínky naší CK, které najdete uvedeny ve všeobecných podmínkách. Pozor! doporučujeme si sjednat pojištění STORNA vašeho pobytu! V případě dotazů ohledně toho pojištění nás kontaktujte na email crew@surf-trip.cz

Doporučujeme si sjednat pojistění STORNA vašeho pobytu. V případě dotazů nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz nebo na čísle 776 00 11 09 - Otík Oliva.


Cena

Cena Surf Boat tripu 6.4. - 16. 4. 2021 (Centrální Atoly) je 44.900 Kč a zahrnuje: 

 • deset nocí ubytování na jachtě ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a klimatizací
 • všechny daně s taxy spojené s pobytem na Maledivách
 • plnou penzi včetně 1,5 l pitné vody na každý den
 • transfer z/na letiště
 • motorový člun pro transfery na ostrovy a na hůře dostupné spoty
 • vybavení pro šnorchlování a rybaření
 • asistenci surfového průvodce a služby českých organizátorů na místě
 • foto a rady od profesionálních instruktorů s licencí ISA 
 • vybavení (surf, vosk, leash) - k vyzvednutí v kanceláři v Praze
 • nezapomenutelný zážitek nejen ze surfového ráje

Cena Surf Boat tripu nezahrnuje: 

 • letenku Praha - Male
 • případné náklady s přepravou surfů (společnosti Emirates, Fligt Dubai, Quatar, Sri Lanka Airlines přepravují zdarma)
 • individuální cestovní pojištění a pojištění STORNA
 • spropitné pro posádku lodi, která se pohybuje 7 - 9 USD/den/osoba
 • alkoholické nápoje na místě

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Vybavení

Nemáte-li vlastní surfové vybavení, můžete si jej zdarma zamluvit v naší půjčovně . Rádi vám poradíme s jeho výběrem. Doporučujeme také tzv. botičky do vody, a to nejen z důvodu surfování, ale také šnorchlování. Ohledně botiček, dopravy surfů, pomoci s výběrem a dalších doporučení nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz .


Jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.Zeptejte se

Na pobyt MALEDIVY 2021 se můžete přihlásit už nyní. Stačí potvrdit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18 let se mohou zúčastnit pouze s plnoletým doprovodem. Účast na SURF-TRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do týdne po přihlášení, bude přihláška automaticky STORNOVÁNA. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.