JÓGA NA BALI 2021

Oblíbené jógové pobyty na Bali jsou v prodeji, pro opakované účastníky máme řadu překvapení, od ubytování po výlety! Namasté!

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 37.700 Kč včetně letenky
instruktoři:Bohdana Šebestová, Lenka Sedlářová
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Bali
ubytování:dvoulůžkové pokoje s klimatizací
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:lekce surfingu či rafting, výlety, návštěva místních jógových center, masáže, přednášky

Dostupné termíny


Co na vás čeká

Díky spolupráci s lektorkou jógy Bohdanou Šebestovou vás můžeme pozvat na další jógový pobyt na indonéském Bali, uprostřed čtvrti Canggu, kousek od pláže. Třináctidenní dovolenou jsme sestavili tak, abyste si každý den mohli zacvičit jógu v jógové šale uprostřed rýžových polí, setkali se s místní jogínskou kulturou a poznali pár zajímavých míst, kam se s cestovní kanceláří běžně nedostanete. 

Po celou dobu se o vás bude starat český delegát a naši řidiči, nemusíte se tedy pouštět do jízdy na skútrech. V ceně pobytu jsou masáže, lekce surfování, výlet do chrámů nebo rafting na divoké řece. Základní program si můžete rozšířit o další výlety. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samé cestování nenašli čas na obyčejný odpočinek pod palmou. A každý den bude začínat čerstvým kokosem.


Jóga

Vaším doprovodem a lektorem jógy bude Bohdana “Bóďa” Šebestová. Bóďa se na cestu jógy vydala díky snowboardingu a surfingu. Zjistila, že jóga je pro tyto sporty výborným doplňkem, jak v získání fyzické kondice, tak i ke zklidnění mysli, pocitu vnitřního míru, harmonie a radosti. Bohdana Šebestová stojí také za značkou MalaBo Soul Jewelry

 

Její první kroky vedly přes hodiny Hatha a Power jógu až k instruktorskému kurzu v Indii, kde vystudovala 200 hodinový a 300 hodinový instruktorský kurz Hatha jógy a Ashtanga jógy. Jóga pro ni není jen doplňkem ke sportům, ale stala se neodmyslitelnou životní součástí. Své znalosti rozšiřuje na jógových workshopech, každoročním studiem v indických ašrámech, studiem manter a studiem hry na indický hudební nástroj harmonium.

Cílem Jógy na Bali je spojit cvičení s nezapomenutelnou atmosférou kouzelného ostrova. V ceně pobytu je každodenní cvičení v češtině. Během pobytu se můžete kdykoliv přidat k lekcím místních cvičitelů v naší šale, jedna lekce s místními lektory je zahrnuta také v ceně pobytu. Během dne si pak můžete užívat výlety, surfování, poznávat místní kulturu nebo relaxovat u oceánu. 

Cestováním směrem na východ se tak trochu vytrácí i náš západní přístup „škatulkování“ jógy, který rád vymezuje jógové styly. Slovo jóga většinou postačí. Pokud bychom ale přece jen chtěli vymezit přistup, ze kterého při našem cvičení vycházíme, tak především ranní lekce budou inspirovány tradiční Hatha jógou se zaměřením na využívání pomůcek a Asthanga jógou. Lekce probíhají v plně vybavené jógové šale v rýžových polích, kde jsou k dispozici bolstry, pásky, bloky, podložky a lana.  

  

Na našem pobytu není potřeba předchozích zkušeností s jógou, rozhodně pro vás ale budou výhodou. Pokud pravidelně praktikujete určitý styl jógy, přijeďte zažít nové zkušenosti a hlavně načerpat atmosféru místního prostředí.


Ubytování

V rámci balíčku vám nabízíme ubytování v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. V každém pokoji je manželská postel a vlastní koupelna. Sám/sama na pokoji můžete být s příplatkem 450 Kč/noc. Ve vile je vysokorychlostní připojení k internetu

Ubytování je zajištěno v SURF-TRIP/Toras House s bazénem. Hosté mohou využívat společnou kuchyni a terasu/chill-out zónu. Celý den je k dispozici pitná voda. Toto ubytování je ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a drahých hotelech. Setkáte se se skutečnými obyvateli Bali. V době pobytu nejsou v ubytování, kromě účastníků jógového pobytu, žádní další hosté.


Lokalita

Oblast Canggu je vyhlášena krásnou přírodou a četností rýžových polí. Noční život se tu kloubí s klidným venkovem. Místo má strategicky dobrou polohu pro výlety. Daleko to není k sopkám, ani do turistické Kuty nebo do přístavu Padangbai. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i luxusních restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií. 


Stravování

V ceně pobytu je 5x snídaně a 5x večeře z lokálních specialit. V případě zájmu nabízíme i vegetariánskou stravu. V blízkém okolí jsou obchody s potravinami, příjemné a útulné kavárny a typické warungy s občerstvením. Pro čerstvé exotické ovoce si můžete/musíte zajít na nedaleký trh.

  


Doprava

Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha – Denpasar – Praha s jedním přestupem. V případě navýšení palivových poplatků a letištních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je i doprava z/na letiště a výlety na místě klimatizovaným minibusem s místním řidičem.

  


Cena

Cena s ubytování v dvoulůžkovém pokoji: 38.900 Kč*

Cena zahrnuje:

 • letenka s jedním přestupem
 • 12 nocí (10 nocí v případě Exclusive pobytu) ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 
 • doprava na místě, auta s řidičem
 • každodenní jóga s českým instruktorem, jedna lekce s místním instruktorem
 • den s jógovým průvodcem po místních chrámech
 • návštěvy okolních jógových šal
 • meditace v Ubudu
 • snídaně 5x
 • večeře 5x
 • surfová lekce včetně zapůjčení vybavení nebo rafting
 • 2 masáže (60 minut)

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky. Při nákupu vlastních letenek je třeba zohlednit, že samotný pobyt je na 12 nocí. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi. 


Jóga exclusive

Každý rok se snažíme pro opakované účastníky jeden z pobytů oživit zajímavou novinkou. Proto se v termínu 23. 5. - 4. 6. 2021 stěhujeme na čtyři poslední noci do jógového resortu Salty Breeze na jihu ostrova, uprostřed přírody, daleko od klasického balijského provozu a shonu.


A jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

 • Zkuste to, je to jízda! Jogínka Bohdana Šebestová nám popsala, její první jogínské kroky i pobyt na Bali, který spolu pořádáme. Uvidíme se tam? 
 • Moje vysněná jóga na BaliPoprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám ze svého pobytu napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst. 
 • Na kole po Bali. Pobyt na “ostrově bohů” očima moravských dam Hanky a Jaroslavy. 


Zeptejte se

Na JÓGA NA BALI 2021 se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18 let se mohou zúčastnit pouze s plnoletým doprovodem. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do týdne po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. Termín akce je možno změnit maximálně 30 dní před odjezdem. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.