JÓGA V ČECHÁCH

In waves we trust! Jóga, surf a oceán patří k sobě. K vodě se chvíli nedostaneme, a tak se pustíme do zlepšení jógové praxe a surfových dovedností na českých horách! Vyberte si ze tří pobytů! 

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 7.400 Kč
instruktoři:Tereza Olivová, Veronika Ševčíková, Martin Špatenka
doprava:mikrobusy, vlastní doprava
země:Česká republika
surfové vybavení:v ceně pobytu
ubytování:apartmány, studia, dvoulůžkové pokoje
pojištění:není v ceně zájezdu

Dostupné termíny


IN WAVES WE TRUST

K oceánu se jen tak nedostaneme, a tak jsme pro vás s lektorkou jógy Veronikou Ševčíkovou připravili tři velmi intenzivní jógové pobyty na českých horách i v nížinách. Zdokonalíte si během nich svou jógovou praxi a zkrátka nepřijdou ani ti, kdo chtějí podpořit a rozvíjet své surfové dovednosti. Těšíme se na vás! In waves we trust! Chcete více surfového tréninku? Čtěte zde.


INSTRUKTOŘI, TRENÉŘI, LEKTOŘI A HOSTÉ

Jedinečnými letními pobyty vás budou provázet členové naší crew. Na jógových termínech se potkáte s mistryní ČR a SR v surfování Terezou Olivovou a s naší báječnou Martinkou Špíškovou, která se postará o hladký a ničím nerušený průběh pobytu. Vaše tělo i mysl pak svěříte do rukou naší nejmilejší a skvělé lektorky Veroniky Ševčíkové


EXPRES SURF JÓGA V KRKONOŠÍCH

Čtyřdenní pobyt na Erlebachově boudě nad Špindlerovým Mlýnem je ideální pro ty, kdo mají málo volného času, a přesto se chtějí uprostřed léta na chvíli zastavit, nadýchat se čerstvého vzduchu, zacvičit si a, společně s lektorkou Veronikou Ševčíkovou, posunout dále nejen svou jógovou praxi, ale také případnou přípravu na surfování.

Součástí ubytování v dvoulůžkových pokojích se snídaní je každodenní vstup do krásného wellness s uklidňujícím pohledem na vrcholky krkonošských hor. V ceně pobytu je šest lekcí jógy, meditace v přírodě, půlhodinová relaxační masáž a workshop jízdy na surfskatu. Za příplatek je možný i animační program pro děti poskytovaný personálem hotelu. 

Během prodlouženého víkendu restartujete uprostřed léta svou jógovou praxi, strávíte krásné chvíle s milými lidmi a během tréninku na surfskatu si neuvěřitelně procvičíte nohy. Namasté! 

 • Cena: 7 400 Kč
 • Termíny: 9. - 12. 7. a  23. - 26.7. 2020
 • Ubytování: dvoulůžkové a třílůžkové pokoje 
 • Lektoři/instruktoři: Veronika Ševčíková, Terezie Olivová, Martina Špíšková
 • Strava: snídaně v ceně, obědy a večeře v místní restauraci
 • Aktivity: jógová praxe, masáž, wellness, meditace v přírodě, jízda na surfskatu
 • Kapacita: 16 osob
 • Animační program pro děti: ano

SURF JÓGA A PÁDLOVÁNÍ NA VYSOČINĚ

Šestidenní pobyt na Bořetínském statku na pomezí Vysočiny a Jižních Čech kombinací jógy, pádlování a výletů po české krajině. Na programu jsou dvě lekce jógy denně, dva tréninky správného pádlování na vodní hladině, dvě ukázky fitness tréninků na doma a spousta výletů do okolí, které můžete absolvovat i se svými dětmi. Pro ty bude během jógy připraven animační program.

Vybrat si můžete z šesti dvou až třílůžkových pokojů s koupelnou a tří prostorných apartmánů. Pro děti je připravena herna, pískoviště a trampolína, pro dospělé bar nejen s moravskými víny, ale i s točeným pivem. V ceně pobytu je plná penze, z větší části z lokálních surovin a z vždy domácích vajíček, dále pak jedna relaxační masáž, BBQ, zapůjčení surfskatů pro vlastní trénink a individuální konzultace s lektorkou Veronikou Ševčíkovou.

Cílem pobytu je zlepšení vaší jógové praxe a osvojení si zásad správného cvičení doma, osvojení si techniky pádlování u těch, kdo se připravují na surfing, a strávení krásných chvil nejen s přáteli, ale také s rodinou, pro jejichž nejmladší členy (od pěti do dvanácti let) bude připravena prázdninová zábava. 

 • Cena: 8 900 Kč
 • Termíny: 3. - 8. 8. 2020
 • Ubytování: dvou a třílůžkové pokoje, apartmány pro rodiny
 • Lektoři/instruktoři: Veronika Ševčíková, Terezie Olivová, Martina Špíšková
 • Strava: plná penze
 • Aktivity: jógová praxe, pádlování na surfu, cvičení, jízda na surfskate, výlety, masáž, BBQ, dětský program
 • Kapacita: 24 osob
 • Animační program pro děti: ano

POČASÍ

V letních měsících bývá v Čechách a na Moravě poměrně teplo, občas fouká, denní teploty se pohybují kolem 20 - 28 stupňů Celsia, ve vyšších horských polohách očekávejte teploty nižší. Na večery doporučujeme přibalit teplejší mikinu a šusťákovou bundu a, i přes očekávané sucho, pláštěnku. Po setmění se v blízkosti vodních ploch objevují komáři, nezapomeňte si tedy repelent. Do vody stačí v létě plavky, zimomřivějším povahám doporučujeme krátký neopren.


LOKALITA

Česká republika s deseti miliony obyvatel je od roku 2004 součástí Evropské Unie, zachovala si ale svou původní měnu, českou korunu. Zemědělskou krajinu v posledních letech sužuje pěstování řepky, která bude v létě odkvetlá. Po silnicích se jezdí vlevo, maximální povolená rychlost na dálnicích je 130 km/h. Státním jazykem je čeština, některým nářečím není příliš rozumět. 

Ve světě surfingu je Česká republika neznámým pojmem, nekoná se v ní závod světového poháru, prozatím z ní nepochází ani žádný významný surfař. Mezi odbornou veřejností ji proslavil web windguru.com, za raritu je pak považováno to, že každý druhý český influencer surfuje, popřípadě se jako surfař minimálně prezentuje. Za průkopníka surfingu je, podobně jako v jiných sportovních oblastech, považován Jára Cimrman.Zeptejte se

Na pobyt se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Účast na pobytu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení zálohy ve výši 50% celkové ceny (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do týdne po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz