JÓGA V ČECHÁCH

In waves we trust! Jóga, surf a oceán patří k sobě. Zlepšete si jógovou praxi a surfové dovednosti na českých horách! Aktuálně nenabízíme žádný pobyt.

Video

Základní informace

cena zájezdu:7.800 Kč
instruktoři:Tereza Olivová, Veronika Ševčíková
doprava:mikrobusy, vlastní doprava
země:Česká republika
surfové vybavení:není potřeba
ubytování:dvoulůžkové a třílůžkové pokoje
pojištění:není v ceně zájezdu

IN WAVES WE TRUST

Cestování k oceánu je stále nejisté, a tak jsme pro vás s lektorkou jógy Veronikou Ševčíkovou přidali další intenzivní jógový pobyt na českých horách. Zdokonalíte si svou jógovou praxi a zkrátka nepřijdou ani ti, kdo chtějí podpořit a rozvíjet své surfové dovednosti. Těšíme se na vás! In waves we trust! 


INSTRUKTOŘI, TRENÉŘI, LEKTOŘI A HOSTÉ

Pobytem vás budou provázet členové naší crew. Potkáte se s mistryní ČR a SR v surfování Terezou Olivovou a s naší báječnou Martinkou Špíškovou, která se postará o hladký a ničím nerušený průběh pobytu. Vaše tělo i mysl pak svěříte do rukou naší nejmilejší a skvělé lektorky Veroniky Ševčíkové


EXPRES SURF JÓGA V KRKONOŠÍCH

Čtyřdenní pobyt na Erlebachově boudě nad Špindlerovým Mlýnem je ideální pro ty, kdo mají málo volného času, a přesto se chtějí na chvíli zastavit, nadýchat se čerstvého vzduchu, zacvičit si a, společně s lektorkou Veronikou Ševčíkovou, posunout dále nejen svou jógovou praxi, ale také případnou přípravu na surfování.

Součástí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích se snídaní je každodenní vstup do krásného wellness s uklidňujícím pohledem na vrcholky krkonošských hor. V ceně pobytu je šest lekcí jógy, meditace v přírodě a půlhodinová relaxační masáž.

Během prodlouženého víkendu restartujete svou jógovou praxi, strávíte krásné chvíle s milými lidmi a při horských túrách si neuvěřitelně procvičíte nohy. Namasté! 

  • Cena: 7 800 Kč
  • Termíny: 27. 10. - 30. 10. 2020
  • Ubytování: dvoulůžkové a třílůžkové pokoje 
  • Lektoři/instruktoři: Veronika Ševčíková, Terezie Olivová, Martina Špíšková
  • Strava: snídaně v ceně, obědy a večeře v místní restauraci
  • Aktivity: jógová praxe, masáž, wellness, meditace v přírodě, jízda na surfskatu
  • Kapacita: 16 osob
  • Animační program pro děti: ne


Zeptejte se