BONJOUR, FAMILY!

Jóga s Veronikou Ševčíkovou, surf s profesionálními instruktory, hlídání dětí čtyři hodiny denně a po ránu čerstvé croissanty. Červnové týdny pro rodiny s dětmi na břehu Atlantického oceánu ve Francii plánujeme také na rok 2020!


Základní informace

cena zájezdu:ubytování od 580 Kč za noc
instruktoři:Petr Skála, Veronika Ševčíková, místní instruktoři
doprava:vlastní doprava
země:Francie
surfové vybavení:k zapůjčení
ubytování:plážové bungalovy pro 4 - 6 osob
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:výlety po okolí, surfování, opalování, longboarding

PROGRAM POBYTU

Týdenní pobyt BONJOUR, FAMILY! je určen rodičům, kteří si chtějí zacvičit jógu pod vedením česky mluvící lektorky, vyzkoušet si surfování a odpočinout ve chvílích, kdy se o děti postarají česky mluvící animátoři. Pobyt si uzpůsobte vašim představám, a to výběrem jednotlivých programů a jejich uvedením v poznámce přihlášky. Nabízíme Program jóga, Program surf, Program hlídání dětí a Program auto.


Program jóga

Jógové lekce jsou určený hlavně pro maminky, místo na podložce držíme i tatínkům. Pod vedením Veroniky Ševčíkové vás budeme motivovat ke cvičení z pohodlí vašeho domova, vysvětlíme vám pořadí pozic, které byste měli dodržovat, a upravíme vaši praxi dle náročnosti každodenního života. V Programu jóga je zahrnuto šest lekcí jógy a konzultace.

Instruktorka jógy Veronika Ševčíková cvičí více než 12 let. Jógu studovala v Londýně, na Bali, na Power joga akademii Václava Krejčíka, účastnila se učitelských tréningů s Jarem Pávkem a celé řady workshopů českých i zahraničních instruktorů. Specializuje se především na Vinyása jógu a Ashtanga jógu, kterou učí v jógových studiích, kancelářích velkých firem nebo i individuálně v pohodlí domova. V posledním roce se zamilovala do surfování, do oceánu, a tak i tuto vášeň spojila s jógou.

Pokud se nechcete účastnit celého programu, můžete si zaplatit jednotlivé, otevřené lekce.  


Program surf

Pro rodiče a děti ve věku od sedmi let nabízíme surfové lekce, a to na pláži přímo u ubytování. V nabídce Program surf je zahrnuto zapůjčení surfu na celý pobyt a pět surfových lekcí, které jsou podpořeny videocoachingem a přednáškou, a to vždy pod vedením místního instruktora a českého surfového instruktora s licencí ISA, který v případě potřeby pomáhá s překladem, popřípadě vede lekci sám. 

Pokud se nechcete účastnit celého programu, můžete si zaplatit jednotlivé lekce.*

*Po zkušenosti a velkém zájmu v předchozích letech doporučujeme surfové lekce objednat předem, nemůžeme zaručit, že na místě dokážeme vyhovět všem objednávkám.


Program hlídání dětí

V tomto programu nabízíme čtyři hodiny hlídání dětí denně/šest dní v týdnu, a to především v době jógy a surfování. O skupinku dětí se v předem určený čas postará zkušená učitelka z mateřské školy a její kolegové. Pro děti jsou připraveny tematické hry, dětská jóga a pohybové aktivity. V areálu ubytování je dětské hřiště, pískoviště a brouzdaliště. Do programu se mohou zapojit děti starší dvou let.

U tohoto programu není možné zaplatit jednotlivé dny. 


Program auto

Pokud nepřijedete vlastním nebo na letišti vypůjčeným autem (doporučujeme!), můžete využít našeho Programu auto, který zahrnuje tři cesty do velkého nákupního centra L'eclerc a odpolední výlet do centra Hossegoru. 

U tohoto programu není možné zaplatit jednotlivé dny, nutno objednat dopředu.


UBYTOVÁNÍ

Bydlení je zajištěno hned u pláže Les Estagnots, kousek od městečka Hossegor. Vaši rodinu ubytujeme v útulných plážových bungalovech v borovicovém háji. V bungalovech jsou dvě až tři ložnice s palandou, gaučem a pokojíček s manželskou postelí. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň a samostatná koupelna. V případě potřeby připravíme dětskou sedačku, vaničku nebo ohrádku. Děti i rodiče ocení bazén s brouzdalištěm, který je, stejně jako tenis a ping pong, součástí areálu, na recepci si můžete zapůjčit kola.


Doprava

Účastníci kempu si dopravu zařizují sami. Cesta trvá cca. 17 hodin autem, a proto doporučujeme leteckou dopravu. Nejbližší letiště je 60 km vzdálený Biarritz. Levné letenky se dají sehnat na trase Praha - Bordeaux. Z obou letišť zajišťujeme letištní transfer. S výběrem letenek Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat na crew@surf-trip.cz


Ceny ubytování a programů

Cena za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 4-5 lidí: 16.000 Kč/týden

Cena za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 5-6 lidí: 18.000 Kč/týden

Program SURF: 5.100 Kč/osoba 

Program JÓGA: 2.000 Kč/osoba

Program HLÍDÁNÍ DĚTÍ: 1.500 Kč/dítě

Program AUTO: 700 Kč/osoba/týden

Individuální výuka surfingu: 800 Kč/osoba/1,5 hodiny lekce + zapůjčení vybavení

Zapůjčení surfu: 300 Kč/den

Extra lekce jógy: 300 Kč/osoba

Transfer z/na letiště Biarritz: 600 Kč/jedna cesta/celé auto

Transfer z/na letiště Bordeaux: 1.900 Kč/jedna cesta/celé auto

Zapůjčení neoprenů: 30 EUR/týdenZeptejte se

V tuto chvíli se na pobyt BONJOUR, FAMILY! nedá přihlásit, termíny na rok 2020 jsou v přípravě. Děkujeme za pochopení!