BONJOUR, FAMILY!

Pojeďte na jógový pobyt v Hossegoru s lektorkou Veronikou Ševčíkovou. Budeme bydlet u pláže, jógovat, surfovat, pít víno, jíst mušle a užívat si francouzské babí léto.


Základní informace

cena zájezdu:Ubytování od 580 Kč za noc
instruktoři:Petr Skála, Veronika Ševčíková, místní instruktoři
doprava:vlastní doprava
země:Francie
surfové vybavení:v ceně pobytu
ubytování:plážové bungalovy pro 4 - 6 osob
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:výlety po okolí, BBQ, videocoaching, surfování, bazénování, opalování, longboarding

Dostupné termíny

1. 9. 2018-8. 9. 2018Přihlásit se

Na září jsme si pro vás připravili premiérový ročník jógového pobytu pro rodiny s dětmi, a to přímo na břehu francouzského oceánu, kousek od Hossegoru. Tento pobyt je určen rodičům s dětmi. Pro rodiče je připravena jóga a případné lekce v surfování, pro děti pak dvě hodiny hlídání denně, bazén s brouzdalištěm a řada dalších aktivit. Přijet můžete i bez dětí, popřípadě s babičkou na hlídání. Pokud si potřebujete odpočinout od stresů všedního dne, zkuste se uklidnit na břehu oceánu!.


PROGRAM POBYTU

Týdenní pobyt BONJOUR, FAMILY! je určen všem maminkám a tatínkům, kteří si chtějí na chvíli odpočinout od svých dětiček, zacvičit si jógu pod vedením zkušené a česky mluvící lektorky, vyzkoušet si surfování v centru evropského surfingu, odpočinout si a užít si čas, kdy se o děti postará česky mluvící animátor.

Týdenní program jóga (lekce a konzultace)  je určen těm, kdo se s jógou chtějí teprve seznámit a nebo si prohloubit dosavadní jógové dovednosti.  Jóga nabízí široké spektrum pohybu i relaxace a každý člen rodiny si v ní může najít to své.

Samozřejmostí jsou i lekce surfování, a to vždy pod vedením místního instruktora a českého surfového instruktora s licencí ISA, který v případě potřeby pomáhá s překladem, popřípadě vede lekci sám. Pokud to podmínky v oceánu dovolí, můžeme nabídnout i lekce pro děti, které umí plavat a jsou starší sedmi let.

Pokud se nechcete účastnit celého programu, můžete si zaplatit jednotlivé, otevřené lekce.  


Program jóga (lekce a konzultace)

Jógové lekce jsou určený hlavně pro maminky, místo na podložce držíme i tatínkům.  Naše lekce se ponesou v duchu hesla: Užít si jógu s celou rodinou! Pod vedením Veroniky Ševčíkové vás budeme motivovat ke cvičení z pohodlí vašeho domova, vysvětlíme vám pořadí  pozic, které byste měli dodržovat a upravíme vaši praxi dle náročnosti každodenního života.

Postupně se naučíme základní asány (pozice jógy)  a vysvětlíme si jejich  varianty tak, aby si každy našel tu, která mu nejvíce vyhovuje. V průběhu kempu si také vysvětlíme, jak se partner, děti i zvířecí mazlíčci mohou aktivně zapojit do domácí jogové praxe. Začátečníkům ukážeme základní pilíře jógy, pokročilým jogínům pomůžeme posunout jejich praxi a sportovcům poradíme, jak jim jóga může pomoci se zlepšením výkonu a předcházení zranění.

Instruktorka jógy Veronika Ševčíková cvičí více než 12 let. Jógu studovala v Londýně, na Bali, na Power joga akademii Václava Krejčíka, účastnila se učitelských tréningů s Jarem Pávkem a celé řady workshopů českých i zahraničních instruktorů. Specializuje se především na Vinyása jógu a Ashtanga jógu, kterou učí v jógových studiích, kancelářích velkých firem nebo i individuálně v pohodlí domova. V posledním roce se zamilovala do surfování, do oceánu, a tak i tuto vášeň spojila s jógou.


Program surf

Pro maminky i tatínky (popřípadě děti) je možné domluvit surfové lekce, které probíhají dle daných podmínek na pláži přímo u ubytování. 

V našem balíčku “týdenní výuka surfingu” nabízíme 5 surfových lekcí, které trvají cca.90 minut, jsou podpořeny videocoachingem a přednáškou. Náš surfový instruktor vám bude plně k dispozici a je jen na vás, do jaké míry se ho budete ptát a jak moc vás budou zajímat jeho rady a zkušenosti. 

Pokud se nechcete účastnit celého programu, můžete si zaplatit jednotlivé lekce.


Program hlídání dětí

Naším cílem je co nejvíc zjednodušit a zpříjemnit váš pobyt, proto bude na místě člen naší crew, který se postará o to, aby bylo  náležitě postaráno také o děti. Nabízíme 3 hodiny hlídání dětí denně, kdy se můžete naplno věnovat józe a nebo surfování. O děti se postará zkušená učitelka z mateřské školy, která se v posledních letech zamilovala i do surfování. Pro děti jsou připraveny tématické hry, dětská jóga a pohybové aktivity. V areálu ubytování je dětské hřiště, pískoviště a brouzdaliště.


UBYTOVÁNÍ

Bydlet budeme hned u pláže LES ESTAGNOTS, kousek od městečka HOSSEGOR. Vaši rodinu ubytujeme v útulných plážových bungalovech kousek od pláže, v borovicovém háji. V bungalovech jsou 2 až 3 ložnice s palandou, gaučem a pokojíček s manželskou postelí. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň a samostatná koupelna. V případě potřeby připravíme dětskou sedačku, vaničku nebo ohrádku. 

Nejen děti, ale i jejich rodiče ocení bazén s brouzdalištěm, který je součástí areálu a je samozřejmě v ceně. Zdarma si můžete zahrát tenis a nebo stolní tenis. Na recepci je možnost zapůjčení kol na krásnou projížďku okolo pláže. Doporučujeme nenáročný výlet do Hossegoru s výběrem výborných zmrzlin. 


DOPRAVA

Účastníci kempu si dopravu zařizují sami. Cesta trvá cca. 17 hodin autem, a proto doporučujeme leteckou dopravu. Nejbližší letiště je 60 km vzdálený Biarritz. Levné letenky se dají sehnat na trase Praha - Bordeaux. Pro zájemce o dopravu letadlem nabízíme letištní transfer. S výběrem letenek Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat na crew@surf-trip.cz


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

Cena za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 4-5 lidí: 15.000 Kč/týden

Cena za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 5-6 lidí: 18.000 Kč/týden

Zapůjčení surfu: 300 Kč/den

Týdenní kurz surfování, 5 lekcí: 2.500 Kč/osoba + zapůjčení vybavení

Individuální výuka surfingu: 800 Kč/osoba/1,5 hodiny + zapůjčení vybavení

Týdenní program jóga (lekce a konzultace): 2.000 Kč

Extra lekce jógy: 300 Kč

Týdenní program hlídání dětí: 1.000 Kč

Transfer z/na letiště Biarritz: 400 Kč/jedna cesta/auto

Transfer z/na letiště Bordeaux: 1.900 Kč/jedna cesta/auto

Zapůjčení neoprenů: 30 EUR/týdenZeptejte se

Na BONJOUR, FAMILY! ve Francii se můžete přihlásit už nyní. Zadejte své kontaktní údaje, zašktrněte položku “balíček si skládám sám” a do poznámky uveďte vámi vybrané služby. Spočítáme cenu a připravíme nabídku. V případě, že je vás na jeden bungalov málo, spojíme vás, po předchozí domluvě, s další málo početnou skupinou. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz