BOAT TRIP MALEDIVY 2018

Prožijte nezapomenutelný surfing v úžasné exotice!

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 35.900 Kč bez letenky
instruktoři:Otmar Oliva
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Maledivy
surfové vybavení:zdarma k zapůjčení v Praze včetně přepravního boardbagu
ubytování:jachta, dvoulůžkové klimatizované kajuty s koupelnou
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:šnorchlování, potápění, opalování, rybaření

Ubytování / pobyt na jachtě

POZOR! Aktuálně se nám naplnil stav přihášek na říjnový termín! V případě zájmu piště na email crew@surf-trip.cz 

Jsme moc rádi, že vám už po sedmé můžeme nabídnout boat trip na Maledivách, a tona jachtě, na které navštívíte ty nejlepší spoty Malediv. Říjnový pobyt, během kterého strávíte na devět nocí na lodi, budeme surfovat na vlnách severního a jižního Atolu Male. Na měsích duben 2019 připravujeme také vícedenní plavbu na centrální Atoly Malediv

Říjnový termín na devět dní pobytu na lodi začíná 9.10. dopoledne naloděním a vylodíme se v přístavu 18.10. 2018 dopoledne. Slibujeme, že zážitek z pobytu na lodi, co proplouvá mezi malebnými ostrůvky Malediv, bude nezapomenutelný. Jachta nabízí ubytování ve dvoulůžkových klimatizovaných kajutách s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Každý pokoj má okno a stropní fén/větrák a klimatizaci. Jachta je 80 stop dlouhá a 20 stop široká. Loď má palubu na opalování a odpočinek ve stínu, jídelnu a bezpečností schránku. Splňuje veškeré bezpečnostní požadavky a předpisy.

V ceně pobytu na lodi je zahrnuta snídaně, oběd a večeře, kterou připravuje maledivská posádka. Dále 1,5 litru pitné vody, která je na Maledivách něco jako „zlato“, je zahrnuto v ceně našeho balíčku. Mimo hlavní jídla se podá ráno za východu slunce a odpoledne káva, čaj a sušenky.


Maledivy

Maledivy jsou exotickým rájem a místem pro zážitky, na které do konce života nezapomenete! Tyrkysově průzračná voda o teplotě 30°C, korály, exotické ryby, ostrovy lemované plážemi se zářivým bílým pískem a vzrostlými palmami na ostrůvcích, které splývají téměř s vodní hladinou.

V říjnu se vydáme na spoty Severního a Jižního Atolu Male, kde se nachází například legendární pravá vlna Cokes. V připravoveném termínu v dubnu se vydáme na jižní a Centrální Atoly Malediv, které jsou téměř u rovníku a turismus je zde minimální.


Surfování

Maledivy patří mezi TOP surfové destinace světa, ale díky tomu, že se rozkládají na velkém množství ostrovů, nabízí nepřeberný výběr surfových spotů různých úrovní. Hlavní surfová sezóna je zde od půlky března do půlky listopadu. V hlavní sezóně, červen – září, je tato oblast vyhledávána profesionálními surfaři. Naopak duben a říjen jsou ideální pro začátečníky a středně pokročilé surfaře. Maledivy nedoporučujeme úplným začátečníkům, vydat by se sem měli jenom ti, kdo už mají zkušenost se surfováním na „lineupu“ a s jízdou v čistých vlnách. Pokud je váš partner začátečník, užije si v tomto ráji potápění se šnorchlem nebo opalování a třeba vám vyfotí i vaši první jízdu v barelu :-)


Doprava

Z Prahy na Maledivy létají společnosti Emirates v kombinaci se Srí Lanka Airlines, Flight Dubai nebo Turkish Airlines. Cena se pohybuje od 16.000 – do 22.500 Kč. (ceny k 22.3. 2017) Aktuální cena letenky od Flight Dubai je 14.500,- Kč. Pokud chcete, abychom vám s letenkou poradili, kontaktuje nás na crew@surf-trip.cz .

Říjnový pobyt na lodi je přesně od 9.10. do 18.10.2018. Pokud tedy letenku vyhledáváte, tak odlet z Prahy/Mnichova/Vídně zadejte o den dříve, a to na 8.10.2017. Nalodění a vylodění probíhá vždy v dopoledních hodinách. S odletem počítejte 18.10. v odpoeldních hodinách. V případě, že letíte s jinou společností než s Emirates nebo Flight Dubai musíte počítat s dalšími náklady na přepravu surfů!


Booking

Místa na lodi jsou omezena počtem 8 - 10ti osob. Vaše rezervace se stává závaznou až po zaplacení 50% zálohy na pobyt. Na zálohu se vztahují storno podmínky naší CK, které najdete uvedeny ve všeobecných podmínkách. Pozor! doporučujeme si sjednat pojistění STORNA vašeho pobytu ! V případě dotazů ohledně toho pojištění nás kontaktujte na email crew@surf-trip.cz

Uzávěrka přihlášek na říjen je 1. 8. 2018! Doporučujeme si sjednat pojistění STORNA vašeho pobytu. V případě dotazů nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz nebo na čísle 776 00 11 09.


Cena

Cena Surf Boat tripu 17.4. - 26.4. 2017 (Severní Atoly) je 35.900,- Kč a zahrnuje:

 • devítidenní ubytování na jachtě ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a klimatizací
 • všechny daně s taxy spojené s pobytem na Maledivách
 • plnou penzi včetně 1,5 l pitné vody
 • transfer z/na letiště
 • motorový člun pro transfery na ostrovy a na hůře dostupné spoty
 • vybavení pro šnorchlování a rybaření
 • asistenci surfového průvodce a služby českých organizátorů na místě
 • foto a rady od profesionálních instruktorů s licencí ISA 
 • vybavení (surf, vosk, leash) - k vyzvednutí v kanceláři v Praze
 • nezapomenutelný zážitek nejen ze surfového ráje

Cena Surf Boat tripu nezahrnuje: 

 • letenku Praha - Male
 • případné náklady s přepravou surfů (společnosti Emirates, Fligt Dubai, Quatar, Sri Lanka Airlines přepravují zdarma)
 • individuální cestovní pojištění a pojištění STORNA
 • spropitné pro posádku lodi
 • alkoholické nápoje

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Vybavení

Nemáte-li vlastní surfové vybavení, můžete si jej zdarma zamluvit v naší půjčovně . Rádi vám poradíme s jeho výběrem. Opravdu nadšeným surfařům, kteří nepodceňují přípravu, zapůjčíme měsíc před odjezdem ZDARMA tréninkový surf na posílení techniky pádlování. Doporučujeme také tzv. botičky do vody, a to nejen z důvodu surfování, ale také šnorchlování. Ohledně botiček, dopravy surfů, pomoci s výběrem a dalších doporučení nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz .Zeptejte se

Podzimní termíny už jsou bohužel plně obsazené, ale už brzy pro vás vypíšeme termíny na duben 2019 .