MMA KEMP NA BALI 2019

Jedinečný pobyt zaměřený na smíšená bojová umění, crossfit a grappling pod vedením Lukáše Blažka je pro rok 2019 uzavřen.


Základní informace

cena zájezdu:od 20. 500 Kč bez letenky
instruktoři:Lukáš Blažek, místní instruktoři
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Bali
surfové vybavení:zajištěno v místní surfové škole
ubytování:dvoulůžkové pokoje, stylová gazeba
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:jóga, běh, surfing, šnorchlování, masáže, výlety

Co Vás čeká

Společně s MMA trenérem Lukášem Blažkem jsme pro vás připravili již druhý MMA kemp na Bali. Bydlet budete opět v naší vile v Canggu a starat se o vás budou instruktoři společně s českým delegátem.

V ceně pobytu jsou lekce MMA, crossfit, grabbling, jóga. Základní program si můžete rozšířit o další výlety, počítáme i s dobrovolným ranním běháním a protažením. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samý trénink nenašli čas pro obyčejný odpočinek pod palmou. Dámy, mohou tréninky MMA vyměnit za lekce jógy.


Lokalita

Oblast Canggu je vyhlášena krásnou zelenou přírodou a rýžovými polí. V surfovém městečku na pobřeží sousedí jógové šaly a fitness centra se skateparky, restauracemi a bary, atmosféra je chaotická, ale jedinečná!  Místo má strategicky dobrou polohu pro výlety. Daleko to není k sopkám, ani do turistické Kuty nebo do města Ubud. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i skvělých restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií. 


Program pobytu

Pobyt je určen všem, kdo to s bojovými sporty myslí vážně. Pod vedením našich zkušených trenérů budete trénovat MMA nebo grappling. Proběhneme se po okolí, zacvičíme si jógu, pojedeme na výlety po celém Bali a necháme si čas i na důležitý odpočinek.

MMA kempu se mohou zúčastnit i ti, kdo s tímto druhem sportu chtějí teprve začít. Stejně tak se ale těšíme na všechny, kdo s ním mají zkušenosti, které si chtějí prohloubit. Pod vedením trenérů projdeme všechny techniky, které se budou hodit jak začátečníkům, tak pokročilým. Bali je jedním z nejznámějších ostrovů na světě, kde můžete propadnou kouzlu surfování. V balíčku proto nabízíme i surfové lekce.


PROGRAM MMA

MMA (oficiální název Mixed Martial Arts, dále jen MMA) je mixem bojových sportů a umění. Je to komplexní boj muže proti muži s minimálním omezením používaných technik. V praxi se můžeme setkat také s názvy Vale Tudo, Free Fight, Shootfighting apod., ve skutečnosti jsou to jen formy MMA s drobnými odlišnostmi v pravidlech. Ta umožňují používat techniky z nejrůznějších bojových umění: údery, kopy, páky, škrcení, porazy a hody.

V našem balíčku vám nabízíme 7 tréninků pod vedením Lukáše Blažka několikanásobného medailisty z různých českých evropských i světových soutěží v různých stylech boje a organizátora turnajů GCF.


PROGRAM GRAPPLING

Grappling nebo také Submission Wrestling je druhem zápasu, ve kterém nepoužíváme údery ani kopy. Lze ho chápat jako souhrn všech zápasnických technik a stylů nejrůznějších bojových umění a sportů. Povoleny jsou hody, porazy, strhy, páky a škrcení. Dnes je Grappling vnímám jako samostatná sportovní disciplína a nedílná složka MMA. Pomocí tzv. submission technik (technika nutící soupeře vzdát zápas) se snažíme zvítězit nad protivníkem.


DALŠÍ AKTIVITY

CrossFit je funkční trénink posilující kompletně celé tělo. Jde o spojení gymnastiky, rychlosti a silového tréninku. V našem balíčku máme zahrnuty dva tréninky.

Lekce jógy jsou určeny těm, kdo se s jógou chtějí teprve seznámit a nebo si prohloubit dosavadní jógové dovednosti. Jóga nabízí široké spektrum pohybu i relaxace a po náročných trénincích je to skvělý způsob, jak si unavené tělo a mysl odpočine. Součástí balíčku jsou dvě lekce jógy.

Surfování je nedílnou součástí ostrova Bohů, a proto vám nabízíme surfové lekce pod vedením zkušených místních instruktorů asistované českým delegátem nebo přímo instruktorem ISA, který vám předá své zkušenosti a pomůže s případným překladem. Nemůžeme vám slíbit, že budete hned nejlepším surfařem na světě, ale rozhodně vám můžeme zaručit hodně zábavy, ke které se budete rádi vracet. 


UBYTOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno v našem SURF-TRIP/Riviera house a okolních domech, které jsou ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a klasických hotelích. Všem ubytovaným je k dispozici chill-out zóna, malý bazén, vysokorychlostní připojení k internetu a pitná voda.

Dvoulůžkové pokoje

Každý z dvoulůžkových pokojů je zařízen ve specifickém stylu. Najdete zde například Surf room nebo stylový Boho room. Pokoje mají velké manželské postele s možností přistýlky, klimatizaci, koupelnu s teplou vodou a vlastní vchod z terasy.

Venkovní gazeba

Tato varianta je určena těm, kteří vyhledávají autentické zážitky. Naše gazeba jsou prostorná a mají neopakovatelnou atmosféru. Nevýhodou (nebo výhodou?) je ranní ruch v podobě zpívajících ptáků a kohoutů. Ke gazebům patří společné bambusové sprchy a koupelny. V ceně pobytu jsou dvoulůžková gazeba, jednolůžková jsou za příplatek 200 Kč/noc.


DOPRAVA

Z České republiky je na Bali poměrně dobré spojení, často se dají koupit letenky za akční ceny. Cena zpáteční letenky Praha - Denpasar - Praha začíná na 15 000 Kč, ale spoj není moc pohodlný. Proto doporučujeme osvědčené dopravce jako jsou Emirates nebo Qatar airways, kteří nabízejí pohodlné spoje pouze s jedním přestupem v Dubaji nebo v Doha. 

V ceně balíčku je vyzvednutí na letišti a pronájem motorky. Pokud ji budete chtít řídit, nezapomeňte si mezinárodní řidičský průkaz. Místní policie dává s oblibou turistům pokuty. Myslete pak především na to, že na Bali se jezdí vlevo. 


CENA

Náš balíček zahrnuje níže jmenované služby. V případě zájmu vám radí pomůžeme také s letenkou od Emirates nebo Qatar Airways. Cena se pohybuje okolo 22 000 Kč a vždy se snažíme, aby všichni účastníci byli v jednom letu. Váš zájem o letenku uveďte do poznámky v přihlášce. 

Cena s ubytováním v dvoulůžkovém gazebu: 20.900 Kč*

Cena s ubytování v dvoulůžkovém pokoji: 22.500 Kč*

Cena zahrnuje:

  • 11 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji / gazebu
  • 7 lekcí MMA /ženy mohou vyměnit za lekci jógy
  • 2 tréninky crossfit 
  • 2 lekce jógy dle vlastního výběru
  • výlet na Nung Nung, Sangeh a kávovou farmu Satu Satu 
  • 5 snídaní 
  • 4 večeře a tradiční BBQ
  • 2 masáže
  • ukázková lekce surfu
  • pronájem motorky a helmy po celou dobu pobytu


Zeptejte se

Jedinečný pobyt zaměřený na smíšená bojová umění, crossfit a grappling pod vedením Lukáše Blažka je pro rok 2019 uzavřen.