MMA KEMP NA BALI

Děkujeme za zájem o náš první MMA kemp, už teď pro vás připravujeme další termíny.


Základní informace

cena zájezdu:od 20. 500 Kč bez letenky
instruktoři:Lukáš Blažek, místní instruktoři
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Bali
surfové vybavení:zajištěno v místní surfové škole
ubytování:dvoulůžkové pokoje, stylová gazeba
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:joga, běh, surfing, šnorchlování, masáže, výlety

Dostupné termíny

individuálně

Napište nám na crew@surf-trip.cz, pokud vám nevyhovují naše termíny, chcete přiletět dříve a odletět později, popřípadě budete - li chtít v době organizovaných pobytů využít jen ubytování nebo některé z našich dalších služeb. Rádi vám vyjdeme ve všem vstříc! Chcete-li jet na Bali v jiném termínu, hledejte zde .


Co Vás čeká

Společně s MMA trenérem Lukášem Blažkem jsme pro vás připravili novinku, a tou je MMA kemp na Bali. Bydlet budete v naší vile v Canggu a starat se o vás budou instruktoři společně s českým delegátem. Po celou dobu vám budou k dispozici i naši řidiči, nemusíte se tedy pouštět do stresující a často nebezpěčné jízdy na skútrech.

 V ceně pobytu jsou lekce MMA, crossfit, grabbling, joga. Základní program si můžete rozšířit o další výlety, počítáme i s dobrovolným ranním běháním a protažením. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samý trénink nenašli čas pro obyčejný odpočinek pod palmou. Dámy, které nebou chtít cvičit MMA, mohou tyto tréninky vyměnit za lekce jógy.


Lokalita

Oblast Canggu je vyhlášena krásnou zelenou přírodou a rýžovými polí. V surfovém městečku na pobřeží sousedí jógové šaly a fitness centra se skateparky, restauracemi a bary, atmosféra je chaotická, ale jedinečná!  Místo má strategicky dobrou polohu pro výlety. Daleko to není k sopkám, ani do turistické Kuty nebo do města Ubud. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i skvělých restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií. 


Program pobytu

Pobyt je určen všem, kdo to s bojovými sporty myslí upřímně. Pod vedením našich skvělých trenérů budete trénovat MMA nebo grappling. Proběhneme se po okolí, zacvičíme si jógu, pojedeme na výlety po celém Bali a necháme si ča i na důležitý odpočinek.

MMA kempu se mohou zůčastnit i ti, kdo s tímto druhem sportu chtějí teprve začít. Stejně tak se ale těšíme na všechny, kdo s ním mají zkušenosti, které si chtějí prohloubit. Pod vedením trenérů projdeme všechny techniky, které se budou hodit jak začátečníkům, tak pokročilým. Bali je jedním z nejznámějších ostrovů na světě, kde můžete propadnou kouzlu surfování. V balíčku proto nabízíme i surfové lekce.


PROGRAM MMA

MMA (oficiální název Mixed Martial Arts, dále jen MMA) je mixem bojových sportů a umění. Je to komplexní boj muže proti muži s minimálním omezením používaných technik. V praxi se můžeme setkat také s názvy Vale Tudo, Free Fight, Shootfighting apod., ve skutečnosti jsou to jen formy MMA s drobnými odlištnostmi v pravidlech. Ta umožňují používat techniky z nejrůznějších bojových umění: údery, kopy, páky, škrcení, porazy a hody.

V našem balíčku vám nabízíme 7 tréninků s českým instruktorem, jejich součástí bude i grappling.


PROGRAM GRAPPLING

Grappling nebo také Submission Wrestling je druhem zápasu, ve kterém nepoužíváme údery ani kopy. Lze ho chápat jako souhrn všech zápasnických technik a stylů nejrůznějších bojových umění a sportů. Povoleny jsou hody, porazy, strhy, páky a škrcení. Dnes je Grappling vnímám jako samostatná sportovní disciplína a nedílná složka MMA. Pomocí tzv. submission technik (technika nutící soupeře vzdát zápas) se snažíme zvítězit nad protivníkem.


DALŠÍ AKTIVITY

CrossFit je funkční trénink posilující kompletně celé tělo. Jde o spojení gymnastiky, rychlosti a silového tréninku. V našem balíčku máme zahrnuty dva tréninky.

Lekce jógy jsou určeny těm, kdo se s jógou chtějí teprve seznámit a nebo si prohloubit dosavadní jógové dovednosti. Jóga nabízí široké spektrum pohybu i relaxace a po náročných trénincích je to skvělý způsob, jak si unavené tělo a mysl odpočine. Součástí balíčku jsou dvě lekce jogy.

Surfování je nedílnou součástí ostrova Bohů, a proto vám nabízíme surfové lekce pod vedením zkušených místních instruktorů asistované českým delegátem nebo přímo instruktorem ISA, který vám předá své zkušenosti a pomůže s případným překladem. Nemůžeme vám slíbit, že budete hned nejlepším surfařem na světě, ale rozhodně vám můžeme zaručit hodně zábavy, ke které se budete rádi vracet. 


UBYTOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno v našem SURF-TRIP/Riviera house a okolních domech, které jsou ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a drahých hotelech. V rámci balíčku vám nabízíme dvě kategorie ubytování, pokoje a gazeba. Všem ubytovaným je pak k dispozici chill-out zóna, zahradní grilování, malý bazén, vysokorychlostní připojení k internetu a asistence místního správce Trišny.  Ubytování v jednolůžkovém pokoji i gazebu je za příplatek. 


DOPRAVA

Z České republiky je na Bali poměrně dobré spojení, často se dají koupit letenky za akční ceny. Cena zpáteční letenky Praha - Denpasar - Praha začíná na 15000, ale spoj není moc pohodlný. Proto doporučujeme osvědčené dopravce jako jsou Emirates nebo Qatar airways, kteří nabízejí pohodlné spoje pouze s jedním přestupem a to buď v Dubaji nebo v Doha. 

V ceně našeho balíčku je také vyzvednutí na letišti. Na místě vám rádi zajistíme pronájem motorky. Pokud budete chtít řidit sami, nezapomeňte si mezinárodní řidičský průkaz, policie na Bali ráda dává turistům  pokuty. Myslete pak především na to, že na Bali se jezdí vlevo. 


CENA

Náš balíček zahrnuje následující služby, letenku si zařizuje každý účastník sám. V případě zájmu vám radí pomůžeme také s letenkou od Emirates. Cena se pohybuje okolo 22 000 Kč a vždy se snažíme, aby všichni účastníci byli v jednom letu. Váš zájem o letenku uveďte do poznámky v přihlášce. 

Cena s ubytováním v gazebu: 20.900 Kč*

Cena s ubytování v dvoulůžkovém pokoji: 22.500 Kč*

Cena zahrnuje:

  • 11 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji / gazebu
  • doprava na místě, klimatizovaná  auta s řidičem
  • 7 lekcí MMA
  • 2 tréninky crossfit 
  • 2 lekce jógy
  • výlet na Nung Nung, Sangeh a kávovou farmu Satu Satu 
  • snídaně 5x
  • večeře 5x
  • surfová lekce včetně zapůjčení vybavení 
  • 3 masáže (45 minut)
Zeptejte se