ON THE ROAD ŠPANĚLSKO

Wildhouse a Surf-trip společně připravili první surfový výlet pro mírně pokročilé a pokročilé surfaře. Na spotech severního Španělska budeme surfovat už v květnu 2019! 


Základní informace

cena zájezdu:18. 900 Kč
instruktoři:Tereza Olivová, Petr Skála, Matěj Novák, místní instruktoři
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Španělsko
surfové vybavení:zahrnuto v ceně
ubytování:WildHouse, SURFTRIP surf house & překvapení
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:trekking, surf skate, rybolov, pozorování big wave spotů, videokoučing

Dostupné termíny

12. 5. 2019-22. 5. 2019
22. 5. 2019-1. 6. 2019

Na tento jedinečný surfový road trip se můžete přihlásit již nyní. Kapacita pobytu je 12 lidí. Nenechte si ujít legendární začátek léta!


On the road

Pro všechny surfaře, co chtějí poznat spoty severního Španělska a udělat v krátké době co největší pokrok, jsme připravili surfařský road trip po spotech, na kterých jsou instruktoři z WildHouse a SURF TRIP jako doma. Během deseti dnů projedeme španělskou Kantábrii a Asturii. Čtyři noci budeme v okolí plážového městečka Somo, další čtyři dny pak v hornaté Asturias. Dvě noci strávíme na cestě, ve španělských surfhousech. 

Během pobytu se tři instrukroři (dva Češi a jeden Španěl) budou věnovat nejenom vašemu surfování, ale také teorii s důrazem na předpověď vln, vyhledávání vhodných spotů a surfařskou etiketu, kterou na severu Španělska potřebujete víc než kdekoliv jinde. Dvanáct účastníků rozdělíme do tří skupin podle jejich dovedností a představ o tom, co se chtějí naučit.

Na základě aktuálních podmínek je připravené každodenní společné surfování a videocoaching, pět surfových lekcí, přednášky, cvičení a také plnění úkolů a překonávání překážek, s kterými se surfaři, co se vydají na cestu za vlnami, setkávají nejčastěji. Po celou dobu pobytu se o vás budou starat tři instruktoři se zkušenostmi z celého světa, fotograf, kameraman a řidiči doprovodných dodávek. 


Ubytování

Během cesty celkem tři surfhousy, a to SURF TRIP surf house přímo na útesu vesničky Langre, WildHouse v hornaté Asturii a jeden španělský surfhouse po cestě. 

Ve všech surf housech počítáme s ubytováním v apartmánech nebo v dvoulůžkových pokojích, k dispozici budou kuchyně, wi-fi, úschovna surfů a grill. Vzhledem k tomu, že počítáme především s účastí jednotlivců, zkonzultujeme s každým účastníkem možnosti ubytování individuálně. 


Surfování

V rámci ON THE ROAD nenabízíme klasický surf kemp, ale surfový výlet po vybraných surfařských spotech pod dozorem surfových instuktorů, kteří zajistí, že budete ve správnou dobu na správném místě. Kromě pěti surfových lekcí je na programu každodenní společné surfování, videocoaching a večerní teorie.

Individuální přístup zajistíme tak, že účastníky na začátku pobytu rozdělíme do tří skupin, kdy každý instruktor bude mít na starosti maximálně čtyři surfaře. V ceně pobytu je zapůjčení surfového vybavení, pokud jste zvyklí na vlastní surfy a neopreny, tak si je určitě vezměte s sebou! 


Stravování

Stravování je individuální, v ubytování jsou k dispozici kuchyně, v blízkosti je pak řada místních restaurací. Do obchodu pro potraviny jezdíme každý druhý den, na jídlo se stavíme i po cestě mezi spoty. Potraviny jsou za stejné, často levnějsí ceny  než u nás. V ceně je jedna společná degustační večeře. 


Doprava

V ceně pobytu není zahrnuta letenka. Účastníky vyzvedneme první den cesty na letišti v Bilbau nebo v Santanderu, kde je také po skončení road tripu vyložíme. Prosíme všechny o dodržení dat začátku a konce pobytu. Přiletíte - li v jiné dny, nebudeme moci  dopravu z/na letiště zajistit. V takovém případě doporučujeme zapůjčit auto. Letenky zakoupíte na www.skyscanner.cz. V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz.


Cena

Cena ON THE ROAD balíčku je 18.900 Kč a zahrnuje:

  • dopravu na místě, každodenní přesuny mezi surfovými spoty
  • ubytování v dvoulůžkových pokojích
  • každodenní surf coaching, surfového guida a instruktory
  • v případě potřeby zapůjčení veškerého surfového vybavení po celou dobu pobytu
  • videocouching, videozáběry, surfové fotky od zkušeného fotografa
  • dvě lekce jógy, doprovodný program, cvičení
  • zapůjčení surf skate, zlepšení surfových dovedností na souši
  • večeři v místní restauraci 
  • lázeňský poplatek 


Zeptejte se

Na pobyt se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení zálohy ve výši 3 900 Kč (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do týdne po přihlášení, je přihláška automaticky STORNOVÁNA. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.