ZÁŘÍ PRO POKROČILÉ 2019

Děkujeme za velký zájem! Zářijové týdny ve Španělsku pro pokročilé surfaře jsou pro letošní rok uzavřené. Termíny na rok 2020 jsou v přípravě. 

Video

Základní informace

cena zájezdu:ubytování od 550 Kč za noc
instruktoři:Gabriel Jose Castillo, Carlos Sousa, Simon Perez de Castillo
doprava:mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země:Španělsko
surfové vybavení:v ceně bez neoprenu
ubytování:vila na útesu, dvou až čtyřlůžkové pokoje
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:videocoaching a teorie

Surftrip surf house

SURF-TRIP surf house ve vesnici Langre je otevřen do 22. září 2019, v září je pobyt v něm určen pro pokročilé surfaře. K břehům Kantábrie touto dobou přichází větší vlny, a tak můžeme s těmi, co mají SURF-TRIP balíček, jezdit také ne spoty v okolí, navíc je na plážích méně lidí. Těm, kdo nemají zájem o organizované balíčky, nabízíme ubytování a půjčovnu surfařského vybavení. 


Surftrip balíček

Výuka bude co nejvíce individuální, rozdělena podle dovedností jezdců a doplněná intenzivním videocoachingem. Pokud to vlny umožní, budeme vyjíždět i na pláže v okolí a vyzkoušíme surfování na různých místech. Namísto výletů, které nejsou zahrnuty v programu, dáme vždy přednost surfování, natáčení a hledání ideálních vln. Součástí SURFTRIP balíčku je ubytování s výhledem na oceán a výuka surfování, která je vedena našimi zkušenými instruktory ISA, surfové vybavení je k dispozici po celý týden. Za zapůjčení neoprenu je příplatek 30 EUR/týden. 

CO ZAHRNUJE SURFTRIP BALÍČEK

 • dopravu do Španělska a zpět
 • přesuny na místě
 • 7x ubytování v dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích (SO - SO)
 • lázeňský poplatek
 • zapůjčení surfu, leashe, surfové vosky
 • 5x výuku pro pokročilé
 • asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů
 • videocoaching, foto
 • dárek SURFTRIP

Lekce

V průběhu týdne na vás čeká pět surfových lekcí, váš surfový progres podpoříme intenzivním videocoachingem a přednáškami o surfování. Po dvouhodinových lekcích vám prkno zůstává k dispozici, abyste mohli dále zdokonalovat své surfařské dovednosti. Lekce probíhají v angličtině s možným překladem do češtiny.


Ubytování

SURFTRIP surf house se nachází na vrcholu stále zeleného kopce ve vesničce Langre. Z terasy vidíte jak na hory, tak na oceán a přímo pod naší terasou se pasou koně.

V přízemí vily najdete tři čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. V jednom pokoji jsou samostatné postele a ve dvou pokojích jsou palandy. V patře jsou útulné dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový pokoj. Jeden z pokojů má vlastní koupelnu, pro ostatní je k dispozici společná koupelna na chodbě. Oba druhy ubytování jsou zahrnuty v ceně SURFTRIP balíčku a je na vás, zdali se rozhodnete pro čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou nebo dvoulůžkový/třílůžkový pokoj bez vlastní koupelny. Příplatek za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou je 500 Kč/osoba/týden.

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dvě místní restaurace, v okolních vesnicích pak řada dalších s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem. Čerstvé pečivo nám několikrát týdne vozí přímo do SURFTRIP baráčku. Potraviny je možné zakoupit za stejné ceny jak u nás, ve většině případech i levněji. 

Vařit si můžete ve dvou kuchyních. Jednu z nich najdete v patře, druhou v přízemí. Milovníci grilování mohou využít náš gril. V SURFTRIP surf housu se nachází prostorná společná místnost, kterou využíváme nejen jako jídelnu, ale hlavně jako chill-out zónu.


Doprava

Z Prahy do Langre vás osmimístnými dodávkami povezou naši zkušení řidiči. Vyrážíme každý pátek večer z nádraží Smíchov, zpět do Čech potom odjíždíme v sobotu v ranních hodinách. Téměř 2000 kilometrů dlouhá cesta přes Norimberk, Vichy, Bordeaux a Bilbao vám díky skvělým spolucestujícím a zábavným hrám našich řidičů rychle uteče.

Všem účastníkům ale doporučujeme zajistit si vlastní leteckou dopravu do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu, díky nabídkám nízkonákladových aerolinek se můžete velmi výhodně dostat do města Bilbao. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

 • Transfer z letiště v Santanderu: 600 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1500 Kč jedna cesta/auto

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Cena

SURF TRIP BALÍČEK  chci se NAUČIT SURFOVAT/ZLEPŠIT a využít všech služeb

= balíček pro začátečníky nebo pokročilé surfaře

 • Cena jednoho týdne včetně dopravy „all incl.“ 14.900 Kč
 • Cena dvou týdnů včetně dopravy „all incl.“ 22.800 Kč
 • Cena tří týdnů včetně dopravy „all incl.“ 29.700 Kč
 • Cena jednoho týdne s vlastní dopravou „all incl.“ 11.900 Kč
 • Cena dvou týdnů s vlastní dopravou „all incl.“ 19.800 Kč
 • Cena tří týdnů s vlastní dopravou „all incl.“ 26.700 Kč

Sleva z balíčku pro opakované účastníky SURF-TRIP.CZ/SK z let 2007-2018 je 1.500 Kč/týden. Další slevy hledejte zde.  

BED & SURF BALÍČEK  chci jen ubytování a surf, dopravu mám vlastní nebo si ji připlatím

= balíček bez surfových lekcí

 • Cena jednoho týdne bez dopravy ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 5.400 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování a 7 dní zapůjčení surfového vybavení. Možnost přikoupení dopravy na místě je vždy min. na 7 dní, a to za cenu 1.400 Kč/týden. U více týdenních pobytů není žádné cenové zvýhodnění. U tohoto balíčku nelze využít slevu 1.500 Kč/týden pro opakované účastníky SURF-TRIP.CZ/SK z let 2007-2018. Další slevy hledejte zde

BED, SURF & DOPRAVA BALÍČEK – chci pouze ubytování, surf a dopravu

 • Cena jednoho týdne s dopravou ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 11.400 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování, 7 dní zapůjčení surfového vybavení a dopravu z/do Prahy a na místě. U více týdenních pobytů se od druhého týdne odečítá doprava, tj. 6.000 Kč/týden. U tohoto balíčku nelze využít slevu 1.500 Kč/týden pro opakované účastníky SURF-TRIP.CZ/SK z let 2007-2018. Další slevy hledejte zde.Zeptejte se

Děkujeme za velký zájem! Zářijové týdny ve Španělsku pro pokročilé surfaře jsou pro letošní rok uzavřené. Termíny na rok 2020 jsou v přípravě.