Surf academy 2019

Letošní akademie jsou obsazeny, vyzkoušejte některou z našich dalších nabídek! Termíny na rok 2020 vypíšeme na podzim. Děkujeme!


Základní informace

cena zájezdu:od 12.000 Kč za týden
instruktoři:Otmar Oliva, Lenka Sedlářová
doprava:mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země:Francie
surfové vybavení:v ceně pobytu
ubytování:SURFTRIP Surf House u jezera
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:přednášky, videocoaching, photosession, longboarding, plávání

Surf academy

První týden v červenci a poslední dva týdny v srpnu jsou v našem letním SURF TRIP Surf House určeny zájemcům, kteří se chtějí surfování věnovat i v budoucnu. Během prázdnin u oceánu se díky našemu intenzivnímu kempu zdokonalíš nejen v surfování, ale získáš spoustu zkušeností a vědomostí, ze kterých budeš dlouhodobě čerpat a urychlíš tak svůj progres. V neposlední řade poznáš spoustu nových kamarádů, kteří žijí pro stejnou věc, jako ty.

Pobyt doporučujeme hlavně všem, kdo už na surfovém kurzu byli, chtějí se o surfu dozvědět více a uvítají co nejrychlejší pokroky. Svoje místo zde najdeš také ty, pokud ses rozhodl sjet svoji první vlnu toto léto s námi ve Francii.


Co na vás čeka?

SURF COACHING. Metodika celého týdne je založena na každodenní výuce surfování s instruktory ISA zahrnující tři lekce s Gary Zebrowskim. Můžete se těšit na kvalitní rozcvičky, trénink na suchu, teoretickou přípravu na pláži a na hodiny strávené ve vodě pod vedením instruktora, založeném na osobním přístupu ke každému účastníkovi.

VIDEOCOACHING. Jednou z hlavních součástí našich kempů je rozbor jízd nejen přímo na pláži, ale i večer na pravidelném videocoachingu s našimi instruktory.

PŘEDNÁŠKY O SURFOVÁNÍ. Získáš přehled o surfových manévrech, předpovědi vln, výběru správného surfového spotu a vhodném vybavení. Naučíme tě orientovat se v oceánských proudech, přílivech, odlivech a v dalších faktorech ovlivňujících každou surfovou session.

VÝLETY. Během kempu se podíváš na několik pláží, kde jezdí profesionální surfaři závod v rámci světové série WSL. 

TESTOVÁNÍ SURFŮ. K dispozici bude několik typů surfů k testování.

CENY OD SPONZORŮ. Každý večer bude vyhlášen nejlepší jezdec nebo vlna dne, za kterou získáš věcné ceny od našich sponzorů. Na konci pobytu dostanou dva účastníci, kteří během týdne udělají největší pokroky, voucher na 8 000 Kč a 6 000 Kč na další surfový výlet.

SOUTĚŽE. V průběhu celého týdne budou připraveny mini soutěže, při kterých se jistě pobavíš anebo si odneseš další cenu. Těšit se můžete na slack-line challenge, indo board trick and balance competition, vyjížďku na longboardech nebo turnaj ve stolním tenise.

FOTO Z KEMPU. Po kempu dostaneš fotky z celého týdne, které pro tebe budou nezapomenutelnou vzpomínkou.

STYLOVÉ TRIKO. Jako bonus bude na každého z Vás čekat hned po příjezdu triko naší surfové akademie ve stylovém designu.

Vzhledem k náročnému programu a pravděpodobnosti ranního vstávání doporučujeme naši SURF ACADEMY jen těm, kdo to se surfováním a pokroky myslí opravdu vážně.


Instruktoři

Základem každého týdne budou tři lekce s místním instruktorem ISA, surfařským diktátorem Gary Zebrowskim (více si o něm můžete přečíst zde), které doplní individuální lekce a každodenní společné surfování s českými lektory Otmarem OlivouLenkou Sedlářovou a Petrem Skálou. I oni jsou certifikovanými instruktory ISA a během pobytu se podělí o své surfové zkušenosti z pláží z celého světa.

Otmar Oliva byl druhým českým instruktorem s licencí ISA v historii českého surfingu a mimo jiné organizuje surfové plavby českých a slovenských surfařů po Maledivách. Lenka Sedlářová, mistryně ČR v surfingu, pak byla první českou surfařkou, která kdy licenci ISA získala. Petr Skála skládal své instruktorské zkoušky v Anglii.


Ubytování a strava

Naše surfová akademie se nachází ve Francii na kraji vesnice Léon, deset minut chůze od jezera a patnáct minut jízdy od surfových spotů Moliets Messange. Venkovský dům s kouzlem francouzské elegance nabízí dva čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a jeden společný pokoj s příslušenstvím pro pět až šest osob. O chod domu, pořádek, dovoz čerstvých baget a nezapomenutelný doprovodný program se po celé léto starají členové SURF-TRIP teamu. V ceně ubytování jsou veškeré lůžkoviny, doporučujeme pouze vlastní ručníky. Ubytování ve stanech není možné. 

SNÍDANĚ. Snídaně si chystáte sami. Každé ráno zajišťujeme luxusní francouzské teplé bagety, croissanty nebo čokolády. Nechybí námi tolik oblíbený MIXIT, který zajistí dostatek vyvážené energie na celý den.

OBĚDY. K dispozici vám jsou dvě plně vybavené kuchyně, ve kterých si můžete každý den připravovat svá oblíbená jídla. Co se týče nákupu potravin, tak máte hned několik možností. Pravidelně jezdíme do místního supermarketu, kde nakoupíte opravdu kvalitní potraviny za ceny podobné jako u nás. Ovšem fajnšmekři mohou nakupovat maso u řezníka, seafood v rybárně a ovoce, zeleninu, pečivo a lokální víno na farmářských trzích. Tyto obchody jsou vzdáleny jen několik minut chůze od domu.

VEČEŘE. Po surfování grilujeme a vy tak nemusíte mít obavu o skvělou večeři. Dali byste si dva steaky nebo krevety na grilu? Není problém. Náš personál Vám rád připraví vyhlášené hamburgery či francouzskou klasiku Filet mignon.

Společně navštívíme taky několik restaurací nabízejících klasické francouzské speciality, seafood nebo úžasnou pizzu. 

 


Doprava

Cesta do Léonu má sice téměř 1 800 km, ale po německých a francouzských dálnicích poměrně rychle uteče. V případě zájmu Vám můžeme doporučit námi ověřenou trasu, na které se vyhnete většině mýtných bran a ušetříte tak nemalé peníze.

Nicméně nejkomfortnějším způsobem dopravy je letadlo. Nejvýhodnější lety najdete na trase Praha – Bordeaux od společnosti Volotea Airlines. Po domluvě Vás můžeme vyzvednout na letišti Biarritz nebo Bordeaux. Pokud nemáte vlastní dopravu, nabízíme Vám odvoz osmimístnými klimatizovanými mikrobusy. Ty odjíždějí z Prahy každý pátek večer a zpět vyrážejí následující sobotu v dopoledních hodinách, takže návrat do Prahy je plánován na neděli dopoledne.


Cena

SURF ACADEMY včetně DOPRAVY: 16.000 Kč

  • cena zahrnuje 7x ubytování ve čtyřlůžkovém pokoji (od soboty do soboty), 7x zapůjčení surfu a neoprenu, surfové test centrum, každodenní výuku a videocoaching, přednášky, fotografie, dopravu na pláže a dopravu Praha/Léon a zpět.

SURF ACADEMY bez DOPRAVY: 12.000 Kč

  • cena zahrnuje 7x ubytování ve čtyřlůžkovém pokoji (od soboty do soboty), 7x zapůjčení surfu a neoprenu, surfové test centrum, každodenní výuku a videocoaching, přednášky, fotografie, dopravu na pláže
  • Doprava z/na letiště v Bordeaux: 1.900 Kč/auto
  • Doprava z/na letiště v Biarritz: 600 Kč/auto
  • zapůjčení neoprenu: 30 €/týden
  • Účastníky s vlastní dopravou upozorňujeme, že samotné kurzy jsou vždy od soboty do soboty!!! 

Jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

  • Minuta poezie. Přečtěte si týdenní pobyt z první Surfové Akademie 2019 shrnutý ve verších! 
  • Be better, SURF!. Skvělý surfařský report od Jirky Kroupy, jednoho z účastníků letošní Surf Academy.


Zeptejte se

Letošní termíny jsou vyprodány. Pokud máte zájem o zapůjčení surfového vybavení případně lekce s námi, kontaktujte náš na mailu crew@surf-trip.cz nebo přímo na na čísle +420 606 288 545.