SURF, JÓGA A KARIBIK 2019

Oblíbené pobyty plné jógy a surfování v karibském ráji jsou v prodeji! Sestavte si pobyt podle vašeho přání. 

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 9.990 Kč bez letenky
instruktoři:Tereza Olivová, Veronika Ševčíková, místní instruktoři, certifikovaní instruktoři ISA
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Dominikánská republika
surfové vybavení:v ceně pobytu
ubytování:apartmány, bungalovy, studia
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:surfování, paddleboard, výlety, šnorchlování

Balíčky

Sestavte si balíček podle svého přání! K základnímu balíčku BED&CHILL si přidejte Jógu, SurfVýlety a Kite v libovolné kombinaci. Svůj výběr připište v přihlášce do poznámky.

Základní balíček BED&CHILL bez letenky/vč. letenky: 9.990 Kč/31.990 Kč

 • 12 nocí ubytování
 • polopenze (snídaně a večeře, možnost vegetariánské stravy)
 • asistence jógové instruktorky, surfových instruktorů a českého delegáta po celou dobu pobytu
 • dárek Surftrip

K základnímu balíčku BED&CHILL přidávejte: 

JÓGA: 4.900 Kč 

 • 10 lekcí jógy
 • individuální konzultace s Verčou Ševčíkovou
 • jógový výlet
 • 4 x doprava na surfovou pláž a z pláže

SURFTRIP: 6.000 Kč

 • 5 lekcí surfování pro začátečníky
 • zapůjčení surfu na 12 dní
 • doprava na pláž a z pláže na 12 dní

SPECIAL PRICE: 5.500 Kč

 • 3 lekce surfování
 • zapůjčení surfu na 12 dní
 • doprava na pláž a z pláže na 12 dní

BED&SURF: 4.000 Kč

 • zapůjčení surfu na 12 dní
 • doprava na pláž a z pláže na 12 dní

VÝLETY: 2.000 Kč

 • výlet na krásné pláže severního pobřeží (Playa Preciosa, Playa Grande) a do laguny Dudu
 • výlet do rumové destilerie v Puerto Plata
 • canyoning (vodopády, skluzavky a skoky do vody)

KITE: 5.700 Kč

 • 6 hodin individuálních lekcí ve třech dnech
 • zapůjčení veškerého vybavení

1 LEKCE JÓGY: 350 Kč

1 LEKCE SURFOVÁNÍ: 1000 Kč včetně dopravy a zapůjčení vybavení

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde

DOPORUČUJEME PRODLOUŽENÝ POBYT! V případě zájmu nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz. Maximální kapacita jednoho termínu je 16 míst.


Program pobytu

SURF, JÓGA A KARIBIK 2019 v Dominikánské republice je určen všem, kdo chtějí na dovolené cvičit jógu pod vedením zkušeného a česky mluvícího instruktora, surfovat na jednoduchých vlnách severního pobřeží Dominikány a poznat tuto zemi jinak, než jen z lehátka hotelového resortu.

Doporučujeme jej těm, kdo by rádi na pár dní zapomněli na každodenní stres a uspěchaný rytmus evropského života, kdo chtějí svou dovolenou spojit s trochou dobrodružství, poznat život místních lidí, surfovat na kvalitních vlnách a do toho si každý den den zacvičit. 


Surfování

Dvanáctidenní pobyt je přizpůsoben jak úplným začátečníkům a začátečnicím, tak pokročilým surfařům a “nesurfujícímu” doprovodu. Speciální balíček je připravený také pro jezdce, kteří chtějí surfovat úplně sami. Všem skupinám se budou věnovat místní instruktoři a čeští organizátoři ze SURFTRIPu. Kvalita výuky je podpořena pravidelným videocoachingem a přednáškami.


Jóga a její instuktorka

Během pobytu si pod vedením cvičitelky Veroniky Ševčíkové účastníci vyzkouší několik tipů jógy, a to Vinyasa jógu, Ashtanga jógu, Fit&Slim power jógu a především Surfjógu, která je skvělou přípravou na surfové lekce. Je totiž zaměřené především na ty tělesné partie, které jsou při surfování nejvíc namáhány a zatěžovány. Díky cvičení Surfjógy můžete přecházet zraněním, popřípadě zklidnit mysl a připravit se na stresové situace ve velkých vlnách.

Jóga na pobytu SURF, JÓGA A KARIBIK 2019 je vhodná pro všechny zájemce, mladší, starší, sportovce i plážové povaleče. Každý si může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Těm, kdo se v józe neorientují, pomůže cvičitelka Veronika Ševčíková*, která na začátku pobytu s každým účastníkem probere jeho vztah k józe a zodpoví otázky, které se jógy týkají a na které účastníci během pobytu narazí.

Istruktorka jógy Veronika cvičí více naž dvanáct let, jógu studovala v Londýne, na Bali, na Power joga akademii Vaška Krejčíka, účastnila se učitelských treningů s Jarem Pávkem a celé řady workshopů českých i zahraničních instruktorů. Specializuje se především na Vinyása jógu a Ashtanga jógu, kterou učí v jógových studiích, kancelářích velkých firem nebo v individuálně, v pohodlí domova. V posledním roce se zamilovala do surfování, do oceánu, a tak i tuto vášeň spojila s jógou.

Přečtěte si náš rozhovor s Verčou zde

*Vzdělání naší instruktorky: 2016, srpen –  Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkem, Level 2 v Prakriti, Bratislava 2016, červen – Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkem, Level 1 v Prakriti, Bratislava 2015, červenec –  Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkem , Level 1 v Prakriti, Bratislava 2015, únor – Ashtanga Yoga Teachers Training, Level 1 s Petrou Vonšovskou a Jarom Pávkem v AYSP, Praha 2014 – Ashtanga yoga course s  Radha a Prem Carlisi v Ashtanga Yoga Bali Research Centre, Bali – Ubud 2014 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Umění jógového dotyku a asistence v asánách 2013 -Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Osobní trenér jógy 2013 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Instruktorský kurz jógy pro těhotné 2012- Triyoga, Londýn, Ashtanga yoga workshop s Davidem Swensonem 2012 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, instruktorský kurz Vinyasa jógy 2012 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Master training powerjógy 2011- Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, instruktor Powerjógy 2007 – Ashtanga yoga course with Charlie Taylor ,  Yoga  place – Bethnal Green, London


!TOP! Individuální lekce s profíky

Tento extra balíček pro pokročilé surfaře obsahuje 3 lekce, za dobře zvolených podmínek odpovídajících úrovni jezdce, a videocoaching. Instruktor se vždy věnuje korekci dosavadních chyb a zvolenému cíli (např. výuce cutbacku, výběru správné vlny, apod.).

CENA pro účastníky s balíčkem SURFTRIP a SPECIAL PRICE70 USD/3 lekce

CENA pro účastníky s balíčkem BED&SURF95 USD/3 lekce

V případě zájmu si můžete extra balíček přiobjednat přímo na místě.

Těší se na vás instruktoři Nicolas de la Cruz (TITO) a Leandro Castillo (ATU).


Ubytování

Ubytování se nachází v plážovém městečku Cabarete, které leží 20 minut jízdy od letiště Puerta Plata. Cabarete je v současné době hlavním místem surfingu Dominikánské republiky. Vyhlášené je také rušným nočním životem v plážových barech, díky kterému se pyšní názvem “nejlepší párty město“ Karibiku. V jeho okolí je minimum turistických resortů.

V základní ceně SURFTRIPU je standardní ubytování v apartmánech a ve studiích s bazénem v klidné části městečka, 5 minut chůze od pláže. Apartmány pro 2 až 6 lidí a studia pro 2 až 3 lidi mají vlastní koupelnu a plně vybavenou kuchyni. K dispozici je připojení na internet a restaurace.

Nadstandardní ubytování nabízíme za příplatek 2 400 Kč/os./pobyt.

Zvolit můžete i jednolůžkové pokoje bez příplatku (základní bungalovy) nebo s příplatkem 5 000 Kč/os./pobyt. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz 


Polopenze

V ceně pobytu je polopenze. Snídaně je složena z pečiva, džemů, medu, ovoce, kávy a ovocné šťávy. Za příplatek si můžete objednat vajíčka nebo palačinky. Na večeři je vždy menu místní kuchyně, za příplatek můžete mít každý den luxusní steaky. Jeden večer vaří večeři naši místní přátelé ve svém domě na pláži. Obchod s potravinami je vzdálen pět minut chůze, ceny jsou nižší než v České republice. Vegetariánská strava a případná dietní omezení je potřeba nahlásit předem, nejlépe jako poznámku v přihlášce.


Doprava - upozornění!

DOPORUČUJEME ZAKOUPENÍ VLASTNÍCH LETENEK! Rádi Vám se zakoupením letenek individuálně poradíme. Nejbližší letiště od nás je v Puerto Plata (cca 30 min jízdy), případně doporučujeme ještě letiště v Santiagu (cca 1,5 hod jízdy). Doprava z letiště není zahrnuta v ceně pobytu a stojí 35 USD/auto z letiště v Puerto Plata a 100 USD/auto ze vzdálenějšího letiště v Santiagu.

Vzhledem ke skoupení všech přímých letů na rok 2019 do Dominikánské republiky zahraničními cestovními kancelářemi, potýká se obyčejný smrtelník, který nechce do hotelů mezinárodních korporací a rád se při cestování setkává i s reálnými obyvateli dané krajiny, s velkými problémy. Nabízíme tři varianty dostupných letenek.

VARIANTA I

I nadále zůstávají nejlepší a za poslední roky také nejlevnější variantou letenky za cenu cca 15 tis. Kč s Air Canada nebo American Airlines, které po zadání měst Praha – Puerto Plata, popřípadě Vídeň – Puerto Plata najdete na skyscanner.czLevnější lety do tropického ráje jsme ještě neviděli.

VARIANTA II

Naše (můžeme jim pro tento účel říkat “skupinové”) letenky pak jsou se spol. American Airlines přes USA s přestupem v Londýně a Miami, a to na všechny vypsané termíny. Naše lety si objednáte tak, že vybraný balíček zvolíte “včetně letenky”. Jsou to pohodlné lety se dvěma přestupy a krátkým čekáním na navazující let. V případě zájmu můžete zvolit přestup delší a cestu si zpříjemnit o levné nákupy v Miami :)

VARIANTA III

Máte-li zájem o charterové lety přes Německo, aktuálně tedy ve vlastnictví výše zmíněných cestovních kanceláří, můžeme je pro vás koupit přes jejich agenta, který čtrnáctihodinový let Praha – Puerto Plata s přestupem v Dusseldorfu za 930 EUR včetně zavazadel 23Kg /8 Kg, popřípadě jedenáctihodinový let přímo z Dusseldorfu za 790 EUR včetně zavazadel 23Kg /8 Kg prodává. Tyto lety jsou k dispozici každé úterý a pátek tam i zpátky.


Podnebí

Dominikánská republika nabízí sluncem zalité pláže s jemným bílým pískem, lemované palmami a omývané průzračně tyrkysovou vodu. Surfing je zde teprve v kolébce, a i ty nejlepší spoty jsou jen málokdy přeplněny. Na své si zde přijdou lidé toužící po odpočinku, romantice i dobrodružství. Ze všech destinací SURF-TRIP.CZ jsou zde nejlepší vlny pro začátečníky.

Zatímco ráno panuje na plážích bezvětří, po obědě se zvedá vítr, který vlny ničí, a dopřává vám tak dostatek času na výlety do okolí a legendární happy hours v plážových barech. Klima je tropické s vyrovnanými průměrnými denními teplotami mezi 20 - 30 °C po celý rok.  Teplota vody je v zimě 26 - 31 °C. Na večr doporučujeme mikinu a, pro případ tropcického deště, pláštěnku. 


Jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.Zeptejte se

Na pobyt SURF, JÓGA A KARIBIK 2019 se můžete přihlásit už nyní. Stačí vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18ti let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do týdne po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. Termín akce je možno změnit maximálně 30 dní před odjezdem. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.