SURF, JÓGA A KARIBIK 2018

Děkujeme za velký zájem o jógu v Karibiku pod vedením Veroniky Ševčíkové. Přihlášky na březnové termíny jsou uzavřené.


Základní informace

cena zájezdu:16.990 Kč bez letenky
instruktoři:Tereza Olivová, Veronika Ševčíková, místní instruktoři, certifikovaní instruktoři ISA
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Dominikánská republika
surfové vybavení:v ceně pobytu
ubytování:apartmány, bungalovy, studia
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:sufování, paddleboard, výlety, šnorchlování

Cena

Balíček SURF, JÓGA A KARIBIK 2018

Třináct dní bez letenky/vč. letenky: 16.990 Kč/37.990 Kč

  • 12 nocí ubytování
  • polopenze (snídaně a večeře, možnost vegetariánské stravy)
  • 2 surfové lekce
  • 10 lekcí jógy
  • večeře v místní restauraci
  • výlet na Playa Grande, Preciosa
  • asistence jógové instruktorky, surfových instruktorů a českého delegáta po celou dobu pobytu


Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


DOPORUČUJEME PRODLOUŽENÝ POBYT! V případě zájmu nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz. Maximální kapacita jednoho termínu je 16 míst.


Program pobytu

SURF, JÓGA A KARIBIK 2018 v Dominikánské republice je určen všem, kdo chtějí na dovolené cvičit jógu pod vedením zkušeného a česky mluvícího instruktora, vyzkoušet surfování na jednoduchých vlnách severního pobřeží Dominikány a poznat tuto zemi jinak, než jen z lehátka hotelového resortu.

Doporučujeme jej těm, kdo by rádi na pár dní zapomněli na každodenní stres a uspěchaný rytmus evropského života, kdo chtějí svou dovolenou spojit s trochou dobrodružství, poznat život místních lidí, vyzkoušet surfování a do toho si každý den den zacvičit. 

Dvanáctidenní pobyt je určen jak začínajícím, tak pokročilým jógínům s tím, že se nejedná o jógový kurz, ale o poznávání Dominikánské republiky spojené s cvičením a s výukou surfování pro začátečníky i pokročilé jezdce. 


Jóga a její instuktorka

Během pobytu si pod vedením cvičitelky Veroniky Ševčíkové účastníci vyzkouší několik tipů jógy, a to Vinyasa jógu, Ashtanga jógu, Fit&Slim power jógu a především Surfjógu, která je skvělou přípravou na surfové lekce. Je totiž zaměřené především na ty tělesné partie, které jsou při surfování nejvíc namáhány a zatěžovány. Díky cvičení Surfjógy můžete přecházet zraněním, popřípadě zklidnit mysl a připravit se na stresové situace ve velkých vlnách.

Jóga na pobytu SURF, JÓGA A KARIBIK 2018 je vhodná pro všechny zájemce, mladší, starší, sportovce i plážové povaleče. Každý si může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Těm, kdo se v józe neorientují, pomůže cvičitelka Veronika Ševčíková*, která na začátku pobytu s každým účastníkem probere jeho vztah k józe a zodpoví otázky, které se jógy týkají a na které účastníci během pobytu narazí.

Istruktorka jógy Veronika cvičí více naž dvanáct let, jógu studovala v Londýne, na Bali, na Power joga akademii Vaška Krejčíka, účastnila se učitelských treningů s Jarem Pávkem a celé řady workshopů českých i zahraničních instruktorů. Specializuje se především na Vinyása jógu a Ashtanga jógu, kterou učí v jógových studiích, kancelářích velkých firem nebo v individuálně, v pohodlí domova. V posledním roce se zamilovala do surfování, do oceánu, a tak i tuto vášeň spojila s jógou.

Učení jógy pro surfaře, ať už při pobřeží oceánu, či u mě v pražském studiu, se stalo mou oblíbenou lektorskou aktivitou. Surfjóga, je jóga pro lidi, kteří milují oceán, prírodu, surf a cestování. Je pro všechny, kteří chtějí zlepšit svůj výkone nejen na vlnách, ale také v každodenním životě.”   

*Vzdělání naší instruktorky: 2016, srpen –  Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkem, Level 2 v Prakriti, Bratislava 2016, červen – Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkem, Level 1 v Prakriti, Bratislava 2015, červenec –  Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkem , Level 1 v Prakriti, Bratislava 2015, únor – Ashtanga Yoga Teachers Training, Level 1 s Petrou Vonšovskou a Jarom Pávkem v AYSP, Praha 2014 – Ashtanga yoga course s  Radha a Prem Carlisi v Ashtanga Yoga Bali Research Centre, Bali – Ubud 2014 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Umění jógového dotyku a asistence v asánách 2013 -Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Osobní trenér jógy 2013 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Instruktorský kurz jógy pro těhotné 2012- Triyoga, Londýn, Ashtanga yoga workshop s Davidem Swensonem 2012 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, instruktorský kurz Vinyasa jógy 2012 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Master training powerjógy 2011- Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, instruktor Powerjógy 2007 – Ashtanga yoga course with Charlie Taylor ,  Yoga  place – Bethnal Green, London


Ubytování

Ubytování se nachází v plážovém městečku Cabarete, které leží 20 minut jízdy od letiště Puerta Plata. Cabarete je v současné době hlavním místem surfingu, kiteboardingu a windsurfingu Dominikánské republiky. Vyhlášené je také rušným nočním životem v plážových barech, díky kterému se pyšní názvem “nejlepší párty město“ Karibiku. V jeho okolí je minimum turistických resortů.

V základní ceně balíčku je standardní ubytování v apartmánech* s bazénem v klidné části městečka, 5 minut chůze od pláže.  Apartmány pro 2 až 6 lidí mají plně vybavenou kuchyni. Pokoje jsou dvoulůžkové. Bydlet po jednom nebo po dvou osobách můžete také v typických dřevěný bungalovech s banánovou střechou. K dispozici je připojení na internet (karibské!) a restaurace.

*Standartní ubytování garantujeme všem, kdo se závazně přihlásí do 30.11. 2017. V nabídce jsou za příplatek i luxusní studia nebo dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou.


Polopenze

V ceně pobytu je polopenze. Snídaně je složena z pečiva, džemů, medu, ovoce, kávy a ovocné šťávy. Za příplatek si můžete objednat vajíčka nebo palačinky. Na večeři je vždy menu místní kuchyně, za příplatek můžete mít každý den luxusní steaky. Jeden večer vaří večeři naši místní přátelé ve svém domě na pláži. Obchod s potravinami je vzdálen pět minut chůze, ceny jsou nižší než v České republice. Vegetariánská strava a případná dietní omezení je potřeba nahlásit předem, nejlépe jako poznámku v přihlášce.


Doprava

DOPORUČUJEME ZAKOUPENÍ VLASTNÍCH LETENEK! Rádi Vám se zakoupením letenek individuálně poradíme. Nejvýhodnější letenky najdete na Condor a pelikan.cz.  

Nejbližší letiště od nás je v Puerto Plata (cca 20 min jízdy), případně doporučujeme ještě letiště v Santiagu (cca 1,5 hod jízdy). Doprava z letiště není zahrnuta v ceně pobytu a stojí 35 USD/auto z letiště v Puerto Plata a 100 USD/auto ze vzdálenějšího letiště v Santiagu.


Podnebí

Dominikánská republika nabízí sluncem zalité pláže s jemným bílým pískem, lemované palmami a omývané průzračně tyrkysovou vodu. Surfing je zde teprve v kolébce, a i ty nejlepší spoty jsou jen málokdy přeplněny. Na své si zde přijdou lidé toužící po odpočinku, romantice i dobrodružství. Ze všech destinací SURF-TRIP.CZ jsou zde nejlepší vlny pro začátečníky.

Zatímco ráno panuje na plážích bezvětří, po obědě se zvedá vítr, který vlny ničí, a dopřává vám tak dostatek času na výlety do okolí a legendární happy hours v plážových barech. Klima je tropické s vyrovnanými průměrnými denními teplotami mezi 20 - 30 °C po celý rok.  Teplota vody je v zimě 26 - 31 °C. Na večr doporučujeme mikinu a, pro případ tropcického deště, pláštěnku. Zeptejte se

Oba termíny SURF, JÓGA A KARIBIK 2018 jsou plné. Aktuálně připravujeme termíny na rok 2019.