BALI 2017

Ubytování v ráji, surfování, cestování, jóga nebo potápění! 

Video

Základní informace

cena zájezdu:ubytování od 300 Kč za noc
instruktoři:Honza Páleníček
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Bali
surfové vybavení:není v ceně ubytování
ubytování:luxusní vila v klidné čtvrti Canggu
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:potápění, výlety, jóga

Ubytování, surfy a další služby

Dvoupatrová klimatizovaná vila SURF-TRIP/Riviera House je ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových surfových domech a drahých hotelech. Za příznivou cenu garantuje veškerý komfort, luxus, čistotu a pohodlí, které může ostrov Bali nabídnout. SURF-TRIP/Riviera House s palmovou zahradou má tři kategorie ubytování: dvoulůžkové pokoje, samostatný apartmán a gazebo. K dispozici je společná, plně vybavená kuchyň, chill-out zóna s projektorem, office s PC, zahradní grilování a dětský koutek. Od července je pro hosty nově k dispozici bazén. Ve vile je vysokorychlostní připojení k internetu. Letiště Denpasar leží ve vzdálenosti 15 km. Dopravu do Riviera House organizujeme na vyžádání.

Dvoulůžkové pokoje

Každý z pěti dvoulůžkových pokojů je zařízen ve specifickém stylu s vlastní atmosféru. Najdete zde například Surf room nebo stylový Boho room. Pokoje mají klimatizaci s možností nastavení individuální teploty,  koupelnu s teplou vodou a vlastní vchod z terasy.  Do všech pokojů je možné umístit plnohodnotnou přistýlku. V ceně pokojů je úklid a čisté povlečení, které měníme každých 14 dní.

Apartmán

V druhém patře vily je stylový apartmán s dvěma samostatnými pokoji s 2-3 lůžky, obývacím pokojem, koupelnou a plně vybavenou kuchyní. Jeden z pokojů má vlastní, soukromou terasu.

Gazebo

Low cost variantu ubytování v útulném bambusovém gazebu uvítá každý milovník autentických zážitků!


Víc než jen surfcamp

Luxusní ubytování, nadstandartní služby, surfové kurzy, zapůjčení vybavení, odpočinek pod palmami a jóga při západu slunce. To je SURF-TRIP House, který leží v srdci kouzelného ostrova Bali, jen pár minut jízdy od pláží Berawa a Echo Beach, v klidné čtvrti Canggu. Jako bonus dostanete asistenci českých delegátů, servis organizátorů SURF-TRIPu a případnou surfovou výuku od zkušeného surfaře a instruktora Honzy Páleníčka.


Stravování

Riviera House neposkytuje možnost stravování. Na základě předchozí individuální domluvy je možné objednat snídaně v restauraci ve vzdálenosti 100 m od ubytování. Zájemcům o BBQ nabízí každý den zajištění vybraných a vždy čerstvých ryb, mořských plodů a zeleniny. Nejbližší obchod s potravinami se nachází ve vzdálenosti 2 minuty chůze.  


Služby

SURF-TRIP/Riviera House nabízí svým hostům celou řadu služeb, z nichž největší důraz klade na surfování. Provozovateli služeb jsou výhradně zaměstnanci Riviera House a lokální dodavatelé.

Půjčovna motorek, aut

Dle potřeby vám zprostředkujeme zapůjčení auta a motorky včetně helmy a držáku na surf, popřípadě autodopravu s místním průvodcem na cestování po celém ostrově.

Půjčovna surfů

SURF-TRIP/Riviera House má vlastní půjčovnu surfů, ve které najdete jak soft boardy pro úplné začátečníky a děti, tak fun boardy a minimalibu boardy pro pokročilé, a to včetně potřebného vybavení (fins, leash, vosk).

Surfové lekce

Kdo na Bali nesurfoval, jako by tam nebyl! Vyzkoušet chytání vln by měl opravdu každý. SURF-TRIP/Riviera House má instruktory pro úplné začátečníky i surfové průvodce pro pokročilejší jezdce. Lekce pro jednotlivce i skupiny probíhají na vhodných plážích, které jsou vzdáleny jen pár minut od SURF-TRIP/Riviera House. Součástí výuky je i teoretická část. V ceně dvouhodinových lekcí je zahrnuto veškeré potřebné vybavení.  

Výlety a průvodci

Z nepřeberného množství zážitkových a poznávacích výletů vám zajistíme ty nejlepší a nejoblíbenější, a to za mnohem příznivější ceny, než nabízí místní cestovní kanceláře. Výčet některých z nich naleznete zde.

Jóga a masáže

Zelenou zahradu Riviera House pravidelně navštěvuje jogín, který jeho hosty zasvěcuje  do tajů tohoto duševního a uvolňujícího cvičení. V pohodlí vašeho pokoje si pak můžete dopřát relaxační masáž.

Hlídání dětí

Do SURF-TRIP/Riviera house můžete přijet i s dětmi. Právě pro ně zajistíme hlídání včetně programu, který z jejich pobytu na Bali udělá nezapomenutelné prázdniny.


Doprava

Letenky na Bali si hosté Riviera House zařizují individuálně. Rádi vám poradíme se zakoupením aktuálně nejlevnějších letenek na trhu. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz. Nejvýhodnější lety na Bali odlétají z Vídně. Vyhledáte je na www.skyscanner.cz, popřípadě www.kayak.com.


Lokalita

Oblast Canggu, ve které se SURF-TRIP/Riviera House nachází, je vyhlášená krásnou přírodou a četností rýžových polí. Noční život se tu kloubí s klidným venkovem. Místo má strategicky dobrou polohu pro výlety. Daleko to není k  sopkám, ani do turistické Kuty nebo do přístavu Padangbai. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i luxusních restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií. Dopravní zácpy jsou v Canggu mnohem menší než v ostatních turistických oblastech.  Vila je situována jen kousek od známých pláží Berawa a Echo Beach. Poloprázdné dlouhé pláže lemované warungy jsou ideálním místem pro odpočinek i surfing.  


Cena

UBYTOVÁNÍ SURF-TRIP/Riviera House:

 • Dvoulůžkový pokoj: 900 Kč/noc
 • Přistýlka ve dvoulůžkovém pokoji: 300 Kč/osoba/noc
 • Apartmán  pro 4 osoby:  1800 Kč/noc
 • Přistýlka ve dvoulůžkovém pokoj v apartmánu: 300 Kč/osoba/noc
 • Bambusové gazebo (1-2 osoby): 600 Kč/noc 

Pro vytvoření vaší individuální nabídky nás kontaktujte na e-mailu  crew@surf-trip.cz.

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Další možnosti ubytování

Pokud vás nezaujalo ani dražší, ani levnější varianta našeho bydlení, podívejte se na další možnosti, které nabízíme ve stejných cenových relacích, katalog najdete zde.


Speciální balíčky 2017

Na základě vašich požadavků z uplynulých let jsme pro vás nachystali následující balíčky. Základní délka pobytu je 7 dní, rozšířit ja pak můžete podle vašich potřeb, a to i na několik měsíců :-) Můžete si je zakoupit kdykoliv v průběhu roku!

BALÍČEK ZAČÁTEČNÍK/MÍRNĚ POKROČILÝ – 10 990 Kč/osoba, 13 840 Kč/2 osoby

 • 7 nocí v dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou
 • 3 surfové lekce pro začátečníky nebo mírně pokročilé včetně vybavení
 • 7 dní zapůjčení skútru
 • taxi z/na letiště

BALÍČEK FREESURFAŘ – 6 890 Kč/osoba, 9 840 Kč/2 osoby  - SKVĚLÁ CENA!

 • 7 nocí v gazebu se společnou koupelnou
 • 2 surfové lekce pro prohloubení znalostí a seznámení se z místem včetně vybavení
 • 7 dní zapůjčení skútru
 • taxi z/na letiště

BALÍČEK ČTYŘČLENNÁ SKUPINA - 6 490 Kč/osoba - DOPORUČUJEME!

 • 7 nocí v luxusním apartmánu s kuchyní, koupelnou a dvěma ložnicemi
 • 2 surfové lekce pro začátečníky nebo pokročilé včetně vybavení
 • 7 dní zapůjčení skútru
 • taxi z/na letiště

BALÍČEK RODINA - 11 940 Kč/ 2 dospělí + jedno dítě do 12cti let zdarma

 • 7 nocí v dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou
 • 2 surfové lekce pro dva začátečníky nebo pokročilé včetně vybavení
 • 7 dní zapůjčení skútru
 • taxi z/na letiště

EXKLUZIVNÍ BALÍČEK PRO NÁROČNÉ CESTOVATELE* (min. 2 osoby) - 16 490 Kč/osoba

 • 14 nocí v dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou
 • celodenní výlet do Ubudu a na balijské vulkány
 • celodenní výlet za skrytými plážemi jihu Bali
 • celodenní výlet do středozemí ostrova
 • celodenní rafting na řekách
 • jeden den potápění se šnorchlem Padang Bai
 • 5x tradiční masáž
 • 1x surfová lekce včeně vybavení
 • 2x jóga
 • transport z/na letiště

* Tento balíček můžeme nabídnout také včetně letenky, a to za cenu 35 900 Kč/osoba/14 dní.



Zeptejte se

Jak se přihlásit?

Ubytování, surfové kurzy, zapůjčení vybavení a další služby si můžete objednat kdykoliv v průběhu roku na adrese crew@surf-trip.cz. Uveďte datum pobytu a služby, o které máte zájem, dále pak jméno, příjmení, adresu a telefon, na kterém vás budeme obratem kontaktovat.