FAMILY WEEK 2019

Děkujeme za velký zájem o rodinné týdny ve Španělsku! V tuto chvíli máme všechny termíny zaplněné, pobyty na rok 2020 jsou v přípravě.

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 11.900 Kč za týden
instruktoři:Otmar Oliva, Tereza Olivová, místní instruktoři, Lenka Sedlářová
doprava:mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země:Španělsko
surfové vybavení:v ceně bez neoprenu
ubytování:vila na útesu, ubytování v soukromí
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:výlety, grilovačka, animovaný program pro děti, vodní bitva

Surftrip pro děti

Tři červencové týdny jsou v roce 2019 určeny především rodinám s dětmi. Kromě surfových lekcí je připraven doprovodný program pod dozorem profesionálního animátora*, výlety do okolí, surfové přednášky, videocoaching, cvičení a další aktivity. Lekce pro děti budou probíhat v českém jazyce, a to pod dohledem kvalifikovaného českého instruktora s mezinárodně uznávanou licencí ISA a jeho asisentů. Zúčastnit se mohou děti ve věku od šesti let, které umějí alespoň trochu plavat. Účast mladších dětí je možná pouze na základě předchozí konzultace s hlavním instruktorem Czech surf s.r.o., Otmarem Olivou ml. na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Děti budeme dělit na starší a mladší, aby byla výuka co nejpřínosnější. Pro dospělý doprovod a rodiče budou lekce ve většině případů ve stejnou dobu jako pro děti, ale samostatně. U dětí a mladistvých bez dospělého doprovodu požadujeme písemný souhlas zákonného zástupce s účastní nezletilého na našem zájezdu. 

Budeme rádi, když se děti mladší patnácti let zúčastní SURFRIPU minimálně s doprovodem staršího sourozence. Ostatní účastníky těchto tří týdnů bychom rádi upozornili na to, že případné večerní párty budou přesunuty na plážové útesy, a že doprovodného programu pro děti se účastnit nemusí:)

*Animační program bude zajišťovat surfařka a dětmi milovaná slečna učitelka z mateřské školky Martina Pastrňková, která se, společně se svým týmem, třikrát do týdne postará o půldenní program pro děti.


Surftrip Balíček

SURFTRIP balíček zahrnuje veškerý program na místě, od lekcí, přes výlety, animační program pro děti, až po videocoaching, BBQ a přednášky. Za zapůjčení neoprenu je příplatek 30 EUR/týden.

CO ZAHRNUJE SURFTRIP BALÍČEK

 • dopravu do Španělska a zpět, přesuny na místě
 • dva výlety do okolí
 • animační program pro děti
 • 7x ubytování v dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích (SO - SO)
 • lázeňský poplatek 
 • zapůjčení surfu, leashe, surfové vosky
 • 5x výuku pro děti, začátečníky nebo pokročilé, asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů 
 • videocoaching, foto
 • grilovačka
 • dárek SURFTRIP


Ubytování v SURFTRIP surf house

SURFTRIP surf house se nachází na vrcholu stále zeleného kopce ve vesničce Langre. Z terasy vidíte jak na hory, tak na oceán a přímo pod naší terasou se pasou koně. Nabízíme druhy ubytování.

V přízemí vily jsou čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. V patře jsou tři dvoulůžkové a jeden třílůžkový pokoj. Jeden z pokojů má vlastní koupelnu, pro ostatní je k dispozici společná koupelna na chodbě. Oba druhy ubytování jsou zahrnuty v ceně balíčků a je na vás, zda-li se rozhodnete pro čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou nebo dvoulůžkový pokoj bez vlastní koupelny. Příplatek za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou je 500 Kč/osoba/týden.

Vařit si můžete ve dvou kuchyních. Jednu z nich najdete v patře, druhou v přízemí. Milovníci grilování mohou využít náš gril. V SURFTRIP surf housu se nachází prostorná společná místnost, kterou využíváme nejen jako jídelnu, ale hlavně jako místo pro odpočinek a hraní her.


Ubytování v soukromí

Zájemcům o ubytování v soukromí nabízíme bydlení v samostaném apartmánu pro šest lidí. Krom tří dvoulůžkových pokojů je v domku plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s gaučem a TV, s jídelnou a dvě koupelny s pračkou. Apartmán leží hned vedle hlavního SURFTRIP surf housu. Doporučujeme ho pro rodiny s dětmi a ty, kdo během pobytu vyhledávají úplný klid. Cena je 600 Kč/os/noc


ubytování v apartmánech

Také v létě 2019 nabízíme dva  apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici. Větší je  pro max. 6 osob (manželská postel, tři jednotlivé postele a rozkládací gauč) a menší pak pro max. 4 osoby (dvě jednotlivé postele a rozkládací gauč). Cena je 2.700 Kč/noc/velký apartmán a 2.500 Kč/noc/menší apartmán. Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na crew@surf-trip.cz.


doprava

Všem účastníkům doporučujeme zajistit si vlastní leteckou dopravu do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu. Díky nabídkám nízkonákladových aerolinek se můžete velmi výhodně dostat do města Bilbao. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Letištní transfer se vždy platí na místě na konci pobytu a rozpočítává se mezi všechny cestující.

 • Transfer z letiště v Santanderu: 800 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1500 Kč jedna cesta/auto

Druhou variantou dopravy z Prahy do Langre jsou naše osmimístné dodávky se zkušenými řidiči za volanem. Zde je zapotřebí zvážit pohodlí a celkový čas cesty. Jede se vždy přes noc a esta je dlouhá téměř 2000 kilometrů a vede přes Norimberk, Vichy, Bordeaux a Bilbao.

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


stravování

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dvě místní restaurace, v okolních vesnicích pak řada dalších s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdne vozí přímo do SURFTRIP baráčku. Potraviny je možné zakoupit za stejné ceny jako u nás, ve většině případech i levněji. K dispozici je gril. 


cena

SURF TRIP BALÍČEK  - chci se NAUČIT SURFOVAT/ZLEPŠIT a využít všech služeb

= balíček pro začátečníky nebo pokročilé surfaře

 • Cena jednoho týdne včetně dopravy „all incl.“ 14.900 Kč
 • Cena dvou týdnů včetně dopravy „all incl.“ 22.800 Kč
 • Cena jednoho týdne s vlastní dopravou „all incl.“ 11.900 Kč
 • Cena dvou týdnů s vlastní dopravou „all incl.“ 19.800 Kč

Příplatek za ubytování v soukromém apartmánu je 700 Kč/os/týden. Příplatek za ubytování v nových apartmánech je u dvou osob 350 Kč/os/den, u tří osob 200 Kč/os/den, u čtyř osob 100 Kč/os/den.

SURF TRIP BALÍČEK DOPROVOD - jedu jako doprovod, nechci surfovat, ale chci využít všech služeb

 • Cena jednoho týdne včetně dopravy „all incl.“ 10.900 Kč
 • Cena jednoho týdne s vlastní dopravou „all incl.“ 7.900 Kč

BED, SURF & DOPRAVA BALÍČEK - chci pouze ubytování, surf a dopravu

 • Cena jednoho týdne s dopravou ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 11.400 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování, 7 dní zapůjčení surfového vybavení a dopravu z/do Prahy a na místě. U vícetýdenních pobytů se od druhého týdne odečítá doprava, tj. 6.000 Kč/týden. 

BED & SURF BALÍČEK - chci jen ubytování a zapůjčení surfu, dopravu mám vlastní 

 • Cena jednoho týdne bez dopravy ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 5.400 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování, 7 dní zapůjčení surfového vybavení. Možnost přikoupení dopravy na místě je vždy min. na 7 dní, a to za cenu 1.400 Kč/týden. U vícetýdenních pobytů není žádné cenové zvýhodnění. 

!!! SLEVA na 3. dítě - ubytování zdarma !!!


Jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.Zeptejte se

Děkujeme za velký zájem o rodinné pobyty ve Španělsku! V tuto chvíli máme všechny termíny zaplněné, pobyty na rok 2020 jsou v přípravě.