FAMILY WEEK 2021

Rok 2021 je v přípravě. Termíny vypíšeme hned, jak to bude jisté, bezpečné a oficiálně povolené!

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 12.900 Kč za týden
instruktoři:Martin Špatenka, místní instruktoři
doprava:mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země:Španělsko
surfové vybavení:v ceně bez neoprenu
ubytování:vila na útesu, ubytování v soukromí
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:výlety, grilovačka, animační program pro děti, vodní bitva

Surftrip pro rodiny s dětmi

Tři červencové týdny v roce 2020 určeny především rodinám s dětmi. Kromě surfových lekcí je připraven doprovodný program pod dozorem profesionálního animátora*, výlety do okolí, surfové přednášky, videocoaching, cvičení a další aktivity. Lekce pro děti budou probíhat v českém jazyce, a to pod dohledem kvalifikovaného českého instruktora s mezinárodně uznávanou licencí ISA a jeho asistentů. Zúčastnit se mohou děti ve věku od šesti let, které umějí alespoň trochu plavat. Účast mladších dětí je možná pouze na základě předchozí konzultace s hlavním instruktorem Czech surf s.r.o., Otmarem Olivou ml. na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Děti budeme dělit na starší a mladší, aby byla výuka co nejpřínosnější. Pro dospělý doprovod a rodiče budou lekce ve většině případů ve stejnou dobu jako pro děti, ale samostatně. U dětí a mladistvých bez dospělého doprovodu požadujeme písemný souhlas zákonného zástupce s účastní nezletilého na našem zájezdu.

Budeme rádi, když se děti mladší patnácti let zúčastní SURFRIPU minimálně s doprovodem staršího sourozence. Ostatní účastníky těchto tří týdnů bychom rádi upozornili na to, že případné večerní párty budou přesunuty na plážové útesy, a že doprovodného programu pro děti se účastnit nemusí:)

*Animační program bude zajišťovat surfařka a dětmi milovaná slečna učitelka z mateřské školky Martina Pastrňková, která se, společně se svým týmem, třikrát do týdne postará o půldenní program pro děti.


Surftrip Balíček

SURFTRIP balíček zahrnuje veškerý program na místě, od lekcí, přes výlety, animační program pro děti, až po videocoaching, BBQ a přednášky. Za zapůjčení neoprenu je příplatek 30 EUR/týden.

CO ZAHRNUJE SURFTRIP BALÍČEK

 • 7x ubytování ve dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích (NE - NE)
 • 5x dvouhodinová surfová lekce pro děti, začátečníky a pokročilé surfaře vedené profesionálními španělskými a českými ISA instruktory
 • zapůjčení surfu na celý týden, leashe, vosk
 • videocoaching spojený s analýzou, rozborem
 • přednáška o surfování, vybanení a vybavení speciálně pro děti
 • dva výlety do okolí
 • doprava na přesuny na místě
 • animační program pro děti
 • lázeňský poplatek  a závěrečný úklid
 • asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů
 • foto fotografie z celého týdne
 • grilovačka, BBQ
 • dárek SURFTRIP


Ubytování v SURFTRIP surf house

SURFTRIP surf house se nachází na vrcholu stále zeleného kopce ve vesničce Langre. Z terasy vidíte jak na hory, tak na oceán a přímo pod naší terasou se pasou koně. 

V přízemí vily jsou tři čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. V patře jsou tři dvoulůžkové a jeden třílůžkový pokoj. Jeden z pokojů má vlastní koupelnu, pro ostatní je k dispozici společná koupelna na chodbě. Oba druhy ubytování jsou zahrnuty v ceně balíčků a je na vás, zda-li se rozhodnete pro čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou nebo dvoulůžkový pokoj bez vlastní koupelny. Příplatek za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou je 500 Kč/osoba/týden.

Vařit si můžete ve dvou kuchyních. Jednu z nich najdete v patře, druhou v přízemí. Milovníci grilování mohou využít náš gril. V SURFTRIP surf housu se nachází prostorná společná místnost, kterou využíváme nejen jako jídelnu, ale hlavně jako místo pro odpočinek a hraní her.


Ubytování v soukromí

Zájemcům o ubytování v soukromí nabízíme bydlení v samostatném apartmánu pro šest lidí. Krom tří dvoulůžkových pokojů je v domku plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s gaučem a TV, s jídelnou a dvě koupelny s pračkou. Apartmán leží hned vedle hlavního SURFTRIP surf housu. Doporučujeme ho pro rodiny s dětmi a ty, kdo během pobytu vyhledávají úplný klid. Cena je 600 Kč/os/noc.


Ubytování v apartmánech

Ubytování v apartmánech už je bohužel plně obsazené.

Také v létě 2020 nabízíme dva apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici. Větší je pro max. 6 osob (manželská postel, tři jednotlivé postele a rozkládací gauč) a menší pak pro max. 4 osoby (dvě jednotlivé postele a rozkládací gauč). Cena je 2.700 Kč/noc/velký apartmán a 2.500 Kč/noc/menší apartmán. Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na crew@surf-trip.cz.


Doprava

Od letošní sezóny doporučujeme do Španělska využít leteckou dopravu a to především přímé lety z Prahy na letište Bilbao od společnosti ČSA, které létají každou neděli a přímo tak navazují na termíny našich pobytů. Další lety nabízí společnost Lufthansa s přestupem v Mnichově nebo ve Frankfurtu. Další nízkonákladové lety je možné najít do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Letištní transfer se vždy platí na místě na konci pobytu a rozpočítává se mezi všechny cestující.

 • Transfer z letiště v Santanderu: 800 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z letiště v Bilbau: 1600 Kč jedna cesta/auto 1 - 2 osoby, 2100 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob

Druhou variantou dopravy z Prahy do Langre jsou naše osmimístné dodávky se zkušenými řidiči za volantem. Zde je zapotřebí zvážit pohodlí a celkový čas cesty, je to cca 20 hodin. Jede se vždy přes noc, cesta je dlouhá téměř 2 000 kilometrů a vede přes Norimberk, Vichy, Bordeaux a Bilbao. Odjezd z Prahy je v pátek večer a příjezd na místo v sobotu odpoledne. Na cestu zpět se vyjíždí v sobotu dopoledne a návrat do Prahy je v něděli ráno

Zájemci o dopravu dodávkama Praha - Langre a zpět nás mohou kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Stravování

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdně vozí přímo do SURFTRIP baráčku. Potraviny je možné zakoupit za stejné ceny jako u nás, ve většině případech i levněji. K dispozici je gril.


Cena

SURF TRIP BALÍČEK - chci se NAUČIT SURFOVAT/ZLEPŠIT a využít všech služeb

= balíček pro začátečníky nebo pokročilé surfaře rodiče i děti s výukou surfování

 • Cena jednoho týdne “Surf-Trip Balíček” 12.900 Kč
 • Cena dvou týdnů “Surf-Trip Balíček” 22.300 Kč

Cena nezahrnuje dopravu z Česka do Španělka, příplatek za ubytování v soukromém apartmánu je 700 Kč/os/týden. Příplatek za ubytování v nových apartmánech je u dvou osob 350 Kč/os/den, u tří osob 200 Kč/os/den, u čtyř osob 100 Kč/os/den.

SURF TRIP BALÍČEK DOPROVOD - jedu jako doprovod, nechci surfovat, ale chci využít všech služeb

 • Cena jednoho týdne, doprava na mistě, doprovodný program 8.400 Kč

BED & SURF BALÍČEK - chci jen ubytování a zapůjčení surfu, dopravu mám vlastní, nebo si ji připlatím

= balíček bez výuky surfování, bez videocoachingu a BBQ

 • Cena jednoho týdne bez dopravy ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 6.900 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování, 7 dní zapůjčení surfového vybavení. Možnost přikoupení dopravy na místě je vždy min. na 7 dní, a to za cenu 1.400 Kč/týden. U vícetýdenních pobytů není žádné cenové zvýhodnění.

!!! SLEVA na 3. dítě - ubytování zdarma !!!


Jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.Zeptejte se

Letní surfové pobyty ve Španělsku jsou pro tento rok zatím zrušeny, dejte si s námi do těla na pobytech LÉTO V ČECHÁCH. Těšíme se na vás! In Waves We Trust!