FAMILY WEEK ŠPANĚLSKO 2018

Uvolnila se nám čtyři místa na rodinných pobytech ve Španělsku! Těšíme se na Vás!

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 11.900 Kč za týden
instruktoři:Tereza Olivová
doprava:mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země:Španělsko
surfové vybavení:v ceně bez neoprenu
ubytování:vila na útesu, ubytování v soukromí
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:výlety, degustace zmrzliny, grilovačka, vyjížďky na koních

Dostupné termíny

13. 7. 2018-22. 7. 2018Přihlásit se
20. 7. 2018-29. 7. 2018Přihlásit se

I letos se můžete zúčastnit našich oblíbených organizovaných pobytů ve Španělsku, ve vesničce Langre, v centru hornaté Kantábrie. Po surfování na vás čeká nabitý program, nudit se rozhodně nebudete. Třetí a čtvrtý týden v červenci je určen přednostně dětem a jejich doprovodu! Pokud chcete jet v jiném termínu, hledejte zde . 


Surftrip pro děti

Termíny 13.7. - 22.7. 2018 (STSIII)  a  20.7. - 29.7. 2018 (STSIV) jsou letošní sezónu určeny především rodinám s dětmi. Lekce pro děti budou probíhat vždy v českém jazyce, a to pod dohledem kvalifikovaného českého instruktora s mezinárodně uznávanou licencí ISA a jeho asisentů. Zúčastnit se mohou děti ve věku od sedmi let, které umějí alespoň trochu plavat. Účast mladších dětí je možná pouze na základě předchozí konzultace s hlavním instruktorem Czech surf s.r.o., Otmarem Olivou ml. na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Děti budeme dělit na starší a mladší, aby byla výuka co nejpřínosnější. Pro dospělý doprovod a rodiče budou lekce ve stejnou dobu jako pro děti, ale samostatně. U dětí a mladistvých bez dospělého doprovodu požadujeme písemný souhlas zákonného zástupce s účastní nezletilého na našem zájezdu.

Budeme rádi, když se děti mladší patnácti let zúčastní SURFRIPU minimálně s doprovodem staršího sourozence. Ostatní účastníky těchto dvou týdnů bychom rádi upozornili na to, že případné večerní párty budou přesunuty na plážové útesy. Další změny se jich nedotknou a doprovodného programu pro děti se také účastnit nemusí. 

Novinka! Na místě bude i surfařka a dětmi milovaná slečna učitelka z mateřské školky Martina Pastrňková, která se tři odpoledne postará o program pro děti.


Surftrip Balíček

Se SURFTRIP balíčkem svoji dovolenou změníte v nezapomenutelný zážitek. Neodmyslitelnou součástí balíčku je ubytování s výhledem na oceán a výuka surfování, která je vedena našimi zkušenými instruktory. Surfové vybavení je k dispozici po celý týden. Po lekcích se můžete těšit na pěší výlety v okolních horách, cestu lodí do hlavní metropole celé Kantábrie, města Santander, dále na společné grilovačky nebo degustaci zmrzliny. Za zapůjčení neoprenu je příplatek 30 EUR/týden.

CO ZAHRNUJE SURFTRIP BALÍČEK

 • dopravu do Španělska a zpět, přesuny na místě
 • dva výlety do okolí
 • 7x ubytování v dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích (SO - SO)
 • lázeňský poplatek 
 • zapůjčení surfu, leashe, surfové vosky
 • 5x výuku pro začátečníky nebo pokročilé, asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů 
 • videocoaching, foto
 • grilovačka
 • dárek SURFTRIP


Ubytování

SURFTRIP surf house se nachází na vrcholu stále zeleného kopce ve vesničce Langre. Z terasy vidíte jak na hory, tak na oceán a přímo pod naší terasou se pasou koně. Nabízíme dva druhy ubytování.

V přízemí vily najdete nově zrekonstruované čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. V patře jsou útulné dvoulůžkové pokoje. Jeden z pokojů má vlastní koupelnu, pro ostatní je k dispozici společná koupelna na chodbě. Oba druhy ubytování jsou zahrnuty v ceně balíčků a je na vás, zda-li se rozhodnete pro čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou nebo dvoulůžkový pokoj bez vlastní koupelny. Příplatek za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou je 500 Kč/osoba/týden.

Vařit si můžete ve dvou kuchyních. Jednu z nich najdete v patře, druhou v přízemí. Milovníci grilování mohou využít náš gril. V SURFTRIP surf housu se nachází prostorná společná místnost, kterou využíváme nejen jako jídelnu, ale hlavně jako místo pro odpočinek a hraní her.

Zájemcům o ubytování v soukromí nabízíme bydlení v samostaném apartmánu pro šest lidí. Krom tří dvoulůžkových pokojů je v domku plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s gaučem a TV, s jídelnou a dvě koupelny s pračkou. Apartmán leží hned vedle hlavního SURFTRIP surf housu. Doporučujeme ho pro rodiny s dětmi a ty, kdo během pobytu vyhledávají úplný klid. Cena je 600 Kč/os/noc

NOVINKA V létě 2018 otevíráme dva nové apartmány v soukromí. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici. Jeden je větší a je pro max. 6 osob a druhý pro max. 4 osoby. Cena za ubytování v novém apartmánu je 2 400 Kč/noc. Zjištění obsazenosti soukromých apartmánů na dotaz. V případě zájmu pište, prosím, na crew@surf-trip.cz


Doprava

Všem účastníkům doporučujeme zajistit si vlastní leteckou dopravu do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu. Díky nabídkám nízkonákladových aerolinek se můžete velmi výhodně dostat do města Bilbao. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Letištní transfer se vždy platí na místě na konci pobytu a rozpočítává se mezi všechny cestující.

 • Transfer z letiště v Santanderu: 500 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1000 Kč jedna cesta/auto

Druhou variantou dopravy z Prahy do Langre jsou naše osmimístné dodávky se zkušenými řidiči za volanem. Zde je zapotřebí zvážit pohodlí a celkový čas cesty. Jede se vždy přes noc a esta je dlouhá téměř 2000 kilometrů a vede přes Norimberk, Vichy, Bordeaux a Bilbao.

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Stravování

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dvě místní restaurace, v okolních vesnicích pak řada dalších s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdne vozí přímo do SURFTRIP baráčku. Potraviny je možné zakoupit za stejné ceny jako u nás, ve většině případech i levněji. K dispozici je gril. 


Cena

SURF TRIP BALÍČEK  - chci se NAUČIT SURFOVAT/ZLEPŠIT a využít všech služeb

= balíček pro začátečníky nebo pokročilé surfaře

 • Cena jednoho týdne včetně dopravy „all incl.“ 14.900 Kč
 • Cena dvou týdnů včetně dopravy „all incl.“ 22.800 Kč
 • Cena jednoho týdne s vlastní dopravou „all incl.“ 11.900 Kč
 • Cena dvou týdnů s vlastní dopravou „all incl.“ 19.800 Kč

Příplatek za ubytování v soukromém apartmánu je 700 Kč/os/týden. Příplatek za ubytování v nových apartmánech je u dvou osob 350 Kč/os/den, u tří osob 200 Kč/os/den, u čtyř osob 100 Kč/os/den.

SURF TRIP BALÍČEK DOPROVOD - jedu jako doprovod, nechci surfovat, ale chci využít všech služeb

 • Cena jednoho týdne včetně dopravy „all incl.“ 10.900 Kč
 • Cena jednoho týdne s vlastní dopravou „all incl.“ 7.900 Kč

BED, SURF & DOPRAVA BALÍČEK - chci pouze ubytování, surf a dopravu

 • Cena jednoho týdne s dopravou ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 11.400 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování, 7 dní zapůjčení surfového vybavení a dopravu z/do Prahy a na místě. U vícetýdenních pobytů se od druhého týdne odečítá doprava, tj. 6.000 Kč/týden. 

BED & SURF BALÍČEK - chci jen ubytování a zapůjčení surfu, dopravu mám vlastní 

 • Cena jednoho týdne bez dopravy ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 5.400 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování, 7 dní zapůjčení surfového vybavení. Možnost přikoupení dopravy na místě je vždy min. na 7 dní, a to za cenu 1.400 Kč/týden. U vícetýdenních pobytů není žádné cenové zvýhodnění. 

!!! SLEVA na 3. dítě - ubytování zdarma !!!Zeptejte se

Na pobyt se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18ti let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do deseti dnů po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. Termín akce je možno změnit maximálně 30 dní před odjezdem. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.