FAMILY WEEK ŠPANĚLSKO 2017

Moc děkujeme za velký zájem o letní kurzy určené přednostně dětem a jejich doprovodu. V tuto chvíli jsou termíny zaplněné. 

Video

Základní informace

cena zájezdu:vyprodáno
instruktoři:Tereza Olivová
doprava:mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země:Španělsko
surfové vybavení:v ceně bez neoprenu
ubytování:vila na útesu, ubytování v soukromí
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:výlety, degustace zmrzliny, grilovačka, vyjížďky na koních

Surftrip pro děti

Termíny 14.7. - 23.7. 2017 (STSIII)  a  21.7. - 30.7. 2017 (STSIV) jsou letošní sezónu určeny především rodinám s dětmi. Lekce pro děti budou probíhat vždy v českém jazyce, a to pod dohledem kvalifikovaného českého instruktora s mezinárodně uznávanou licencí ISA a jeho asisentů. Zúčastnit se mohou děti ve věku od sedmi let, které umějí alespoň trochu plavat. Účast mladších dětí je možná pouze na základě předchozí konzultace s hlavním instruktorem Czech surf s.r.o., Otmarem Olivou ml. na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Děti budeme dělit na starší a mladší, aby byla výuka co nejpřínosnější. Pro dospělý doprovod a rodičebudou lekce ve stejnou dobu jako pro děti, ale samostatně. U dětí a mladistvých bez dospělého doprovodu požadujeme písemný souhlas zákonného zástupce s účastní nezletilého na našem zájezdu. Budeme rádi, když se děti mladší patnácti let zúčastní SURFRIPU minimálně s doprovodem staršího sourozence. Ostatní účastníky těchto dvou týdnů bychom rádi upozornili na to, že případné večerní párty budou přesunuty na plážové útesy. Další změny se jich nedotknou a doprovodného programu pro děti se také účastnit nemusí. 


Surftrip Balíček

Se SURFTRIP balíčkem svoji dovolenou změníte v nezapomenutelný zážitek. Neodmyslitelnou součástí balíčku je ubytování s výhledem na oceán a výuka surfování, která je vedena našimi zkušenými instruktory. Surfové vybavení je k dispozici po celý týden. Po lekcích se můžete těšit na pěší výlety v okolních horách, cestu lodí do hlavní metropole celé Kantábrie, města Santander, dále na společné grilovačky nebo degustaci zmrzliny. Za zapůjčení neoprenu je příplatek 30 EUR/týden.

CO ZAHRNUJE SURFTRIP BALÍČEK

 • dopravu do Španělska a zpět, přesuny na místě
 • dva výlety do okolí
 • 7x ubytování v dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích (SO - SO)
 • lázeňský poplatek 
 • zapůjčení surfu, leashe, surfové vosky
 • 5x výuku pro začátečníky nebo pokročilé, asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů 
 • videocoaching, foto v high ress
 • grilovačka
 • dárek SURFTRIP


Ubytování

SURFTRIP surf house se nachází na vrcholu stále zeleného kopce ve vesničce Langre. Z terasy vidíte jak na hory, tak na oceán a přímo pod naší terasou se pasou koně. Nabízíme dva druhy ubytování.

V přízemí vily najdete nově zrekonstruované čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. V patře jsou útulné dvoulůžkové pokoje. Jeden z pokojů má vlastní koupelnu, pro ostatní je k dispozici společná koupelna na chodbě. Oba druhy ubytování jsou zahrnuty v ceně SURFTRIP balíčku a je na vás, zda-li se rozhodnete pro čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou nebo dvoulůžkový pokoj bez vlastní koupelny. Příplatek za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou je 500 Kč/osoba/týden.

Vařit si můžete ve dvou kuchyních. Jednu z nich najdete v patře, druhou v přízemí. Milovníci grilování mohou využít náš gril. V SURFTRIP surf housu se nachází prostorná společná místnost, kterou využíváme nejen jako jídelnu, ale hlavně jako místo pro odpočinek a hraní her.


Doprava

Všem účastníkům doporučujeme zajistit si vlastní leteckou dopravu do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu. Díky nabídkám nízkonákladových aerolinek se můžete velmi výhodně dostat do města Bilbao. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Letištní transfer se vždy platí na místě na konci pobytu a rozpočítává se mezi všechny cestující.

 • Transfer z letiště v Santanderu: 500 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1000 Kč jedna cesta/auto

Druhou variantou dopravy z Prahy do Langre jsou naše osmimístné dodávky se zkušenými řidiči za volanem. Zde je zapotřebí zvážit pohodlí a celkový čas cesty. Jede se vždy přes noc a esta je dlouhá téměř 2000 kilometrů a vede přes Norimberk, Vichy, Bordeaux a Bilbao.

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Stravování

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dvě místní restaurace, v okolních vesnicích pak řada dalších s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdne vozí přímo do SURFTRIP baráčku. Potraviny je možné zakoupit za stejné ceny jako u nás, ve většině případech i levněji. K dispozici je gril. 


Cena

SURF TRIP BALÍČEK  - chci se NAUČIT SURFOVAT/ZLEPŠIT a využít všech služeb

= balíček pro začátečníky nebo pokročilé surfaře

 • Cena jednoho týdne včetně dopravy „all incl.“ 14.900 Kč
 • Cena dvou týdnů včetně dopravy „all incl.“ 22.800 Kč
 • Cena jednoho týdne s vlastní dopravou „all incl.“ 11.900 Kč
 • Cena dvou týdnů s vlastní dopravou „all incl.“ 19.800 Kč

SURF TRIP BALÍČEK DOPROVOD - jedu jako doprovod, nechci surfovat, ale chci využít všech služeb

 • Cena jednoho týdne včetně dopravy „all incl.“ 10.900 Kč
 • Cena jednoho týdne s vlastní dopravou „all incl.“ 7.900 Kč

BED, SURF & DOPRAVA BALÍČEK - chci pouze ubytování, surf a dopravu

 • Cena jednoho týdne s dopravou ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 11.400 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování, 7 dní zapůjčení surfového vybavení a dopravu z/do Prahy a na místě. U vícetýdenních pobytů se od druhého týdne odečítá doprava, tj. 6.000 Kč/týden. 

BED & SURF BALÍČEK - chci jen ubytování a zapůjčení surfu, dopravu mám vlastní 

 • Cena jednoho týdne bez dopravy ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 5.400 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování, 7 dní zapůjčení surfového vybavení. Možnost přikoupení dopravy na místě je vždy min. na 7 dní, a to za cenu 1.400 Kč/týden. U vícetýdenních pobytů není žádné cenové zvýhodnění. 

!!! SLEVA na 3. dítě - pobyt zdarma !!!Zeptejte se

Moc děkujeme za velký zájem o letní kurzy určené přednostně dětem a jejich doprovodu. V tuto chvíli jsou termíny zaplněné.