Francie 2017

Pro úplné začátečníky, pokročilé jezdce i samostatné surfaře pořádáme už jedenáctým rokem surfové kempy v srdci evropského surfingu, v Hossegoru. Naše zázemí můžete využít kdykoliv během června a září.

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 550 Kč za noc
instruktoři:Otmar Oliva, Gary Zebrowski, Serge Van Soussan
doprava:mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země:Francie
surfové vybavení:v ceně pobytu
ubytování:plážové bungalovy pro 4 - 6 osob
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:výlety, BBQ, videocoaching, longboarding

Dostupné termíny

16. 6. 2017-25. 6. 2017Přihlásit se
23. 6. 2017-2. 7. 2017Přihlásit se
1. 9. 2017-10. 9. 2017Přihlásit se
8. 9. 2017-17. 9. 2017Přihlásit se
15. 9. 2017-24. 9. 2017Přihlásit se

Pokud vám nevyhovují vypsané termíny, můžete samozřejmě využít i našich individuálních služeb. Neváhejte nás kontaktovat na crew@surf-trip.cz.


Organizované pobyty - SURFTRIP BALÍČEK

Nášeho surfového pobytu se můžete zůčastnit kdykoliv během června a září. Po celý týden pro vás připravujeme bohatý program. Krom lekcí surfování vás čekají výlety do okolních měst, párty, kde proudem teče ledově namražený Jägermeister, vaše první surfové závody a spousta dalších aktivit. Profesionální fotograf a kameraman jsou stále ve střehu a postarají se o zhmotnění vašich vzpomínek.

Díky SURFTRIP balíčku si svůj týden u oceánu užijete naplno. Po lekcích surfování na vás čekají společné grilovačky a nekončící Jägermeister party. Pravidelně jezdíme do Hossegoru na nákupy, na úžasnou zmrzlinu a oblíbené skákání z mostu do mořského kanálu. Každý týden organizujeme výlet do lázeňského města Biarritz nebo do španělského San Sebastianu. Ten je vyhlášený díky divokému nočnímu životu, nádhernému okolí a skvělým podmínkám pro surfování.


Individuální služby

Pokud nechcete využít SURFTRIP balíček, můžete si libovolně nakombinovat naše individuální služby. 

 • Cena* za noc v dvou až třílůžkovém pokoji s koupelnou: 580 Kč/osoba/noc 
 • Cena* za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 4-6 lidí: 15 000 Kč/týden 
 • Doprava mikrobusem s AC: 2800 Kč/jednosměrná cesta (Praha – Hossegor)
 • Zapůjčení surfu: 300 Kč/den
 • Týdenní výuka surfingu: 2500 Kč/týden/5 lekcí 
 • Hodinová výuka surfingu: 700 - 800 Kč**/osoba/2 hodiny 
 • Transfer z/na letiště v Biarritz: 400 Kč/jedna cesta/auto
 • Transfer z/na letiště v Bordeaux: 1900 Kč/jedna cesta/auto
 • Zapůjčení neoprenu: 30 EUR/týden

*cena nazahrnuje lázeňský poplatek ve výši 1 €/den.  

**800 Kč/osoba při individuální lekci, 700Kč/osoba při dvou a více lidech. 


Surfové lekce

Na programu každého týdne je pět surfových lekcí vedených našimi zkušenými instruktory s ISA licencí, kteří vás naučí nejen úplné začátky, ale pomohou i s vypilováním techniky u zkušenějších jezdců. Výuka je navíc podpořena videocoachingem a přednáškou o teorii surfování.

Po hodinu a půl dlouhé lekci vám prkno zůstává k dispozici po celý den, a to na další ježdění a vypilování techniky. Ta bude důležitá především na konci týdne, kdy pro vás pořádáme surfové závody o ceny od našich sponzorů.


Ubytování

Areál se nachází hned u pláže Les Estagnots, kde se už několikrát odehrál závod světového poháru Quiksilver Pro France,  a pouhé tři kilometry od srdce evrpoského surfování, městečka Hossegor.

V malých skupinkách vás ubytujeme v útulných plážových bungalovech kousek od pláže. V domcích najdete jednu dvou až tří lůžkovou ložnici s palandou a v podkroví  pak pokojíček s manželskou postelí. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň a samostatná koupelna.

V areálu můžete využít bazén s přilehlou chill-out zónou a venkovním barem, zdarma si zahrát tenis, basketball a ping-pong. Před chatkami máme stále nataženou slack line a na pláž nosíme pohodlné plážové air bagy. V okolí jsou skvělé podmínky pro longboarding a kolečkové brusle.


Doprava

Do cílové destinace vás dopravíme luxusním autobusem společnosti Lechner nebo vás naši zkušení řidiči odvezou osmimístnými mikrobusy. Do Francie z Prahy vyrážíme vždy v pátek večer. Cesta přes Norimberk, Vichy a Bordeaux sice trvá přibližně 20 hodin, díky skvělé náladě všech účastníků vám velmi rychle uteče.

Nejbližší letiště je 60 kilometrů vzdálený Biarritz. Levné letenky se často dají pořídit i na trase Praha – Bordeaux. Pro zájemce o dopravu letadlem nabízíme tranfer z letiště. S výběrem letenek vám rádi poradíme, kontaktujte nás na e-mailu crew@surf-trip.cz.


Cena

 • Základní cena SURFTRIP BALÍČEK 14.900 Kč
 • Cena pro účastníky s pobytem delším než jeden týden 13.900 Kč
 • Cena pro účastníky s vlastní dopravou 12.400 Kč
 • Cena pro účastníky s vl. dopravou a pobytem delším než jeden týden 12.100 Kč
 • Cena pro doprovod 11.900 Kč
 • Cena pro doprovod s vlastní dopravou 6.900 Kč

Sleva SURFTRIP BALÍČKU  pro opakované účastníky SURF-TRIP.CZ/SK z let 2007-2016 je 1.500 Kč/týden, a to u všech variant. Další slevy hledejte zde.  

Cena zahrnuje:

 • dopravu do Francie a zpět, výlety do okolí a přesuny na místě
 • ubytování v plážových bungalovech po čtyřech až pěti lidech
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid
 • zapůjčení surfu a leashe (neopen není v ceně, poplatek za zapůjčení je 30 EUR/týden)
 • 5x výuku, asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů 
 • videocoaching, foto v high ress, videozáběry, BBQ
 • využití tenisového kurtu, basketbalového hříště a bazénu 
 • dárek SURFTRIP

Minimální kapacita kurzu je 12 lidí.

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .Zeptejte se

Na SURFTRIP 2017 ve Francii se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18ti let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do deseti dnů po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. Termín akce je možno změnit maximálně 30 dní před odjezdem. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.