BOAT TRIP MALEDIVY 2017

Poslední dubnová loď už odplula, nové termíyn pobytu v ráji jsou v přípravě. 


Základní informace

cena zájezdu:VYPRODÁNO
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Maledivy
surfové vybavení:zdarma k zapůjčení v Praze včetně přepravního boardbagu
ubytování:jachta, dvoulůžkové kajuty s koupelnou
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:šnorchlování, potápění, opalování

Ubytování / pobyt na jachtě

Jsme moc rádi, že vám už po páté můžeme nabídnout boat trip na Maledivách, a to na nové luxusní jachtě na které navštívíte ty nejlepší spoty Malediv!

Váš devíti denní pobyt na jachtě začíná 22.4. naloděním a končí vyloděním 1.5.2017. Slibujeme, že zážitek z pobytu na lodi, co proplouvá mezi malebnými ostrůvky Malediv, bude nezapomenutelný. Jachta nabízí ubytování ve dvoulůžkových kajutách s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Každý pokoj má okno a stropní fén/větrák a klimatizaci. Jachta je 75 stop dlouhá a 20 stop široká. Loď má palubu na opalování a odpočinek, jídelnu a bezpečností schránku. Splňuje veškeré bezpečností požadavky a předpisy.

V ceně pobytu na lodi je zahrnuta snídaně, oběd a večeře, kterou připravuje maledivská posádka. Dále 1,5 litru pitné vody, která je na Maledivách něco jako „zlato“, je zahrnuto v ceně našeho balíčku. Mimo hlavní jídla se podá ráno za východu slunce a odpoledne káva, čaj a sušenky.


Maledivy

Maledivy jsou exotickým rájem a místem pro zážitky, na které do konce života nezapomenete! Tyrkysově průzračná voda o teplotě 30°C, korály, exotické ryby, ostrovy lemované plážemi se zářivým bílým pískem a vzrostlými palmami na ostrůvcích, které splývají téměř s vodní hladinou.


Surfování

Maledivy patří mezi TOP surfové destinace světa, ale díky tomu, že se rozkládají na velkém množství ostrovů, nabízí nepřeberný výběr surfových spotů různých úrovní. Hlavní surfová sezona je zde od půlky března do půlky listopadu. V hlavní sezóně, červen – září, je tato oblast vyhledávána profesionálními surfaři. Naopak duben a říjen jsou ideální pro začátečníky a středně pokročilé surfaře. Maledivy nedoporučujeme úplným začátečníkům, vydat by se sem měli jenom ti, kdo už mají zkušenost se surfováním na „lineupu“ a s jízdou v čistých vlnách. Pokud je váš partner začátečník, užije si v tomto ráji potápění se šnorchlem nebo opalování a třeba vám vyfotí i vaši první jízdu v barelu :-)


Doprava

Z Prahy na Maledivy létají společnosti Emirates v kombinaci se Srí Lanka Airlines, Flight Dubai nebo Turkish airlines. Cena se pohybuje od 16 000 – do 22 500 korun. (ceny k 4.1. 2017) Aktuální cena letenky od Flight Dubai je 14 500,- Kč Pokud chcete, abychom vám letenku zajistili my, kontaktuje nás na crew@surf-trip.cz .

Pobyt na lodi je přesně od 22.4. do 1.5.2017. Pokud tedy letenku vyhledáváte, tak odlet z Prahy/Mnichova/Vídně zadejte o den dříve, a to na 7.4.2017! V případě, že letíte s jinou společností než s Emirates nebo Flight Dubai musíte počítat s dalšími náklady na přepravu surfů!


Booking

Místa na lodi jsou omezena počtem 10-ti osob. Vaše rezervace se stává závaznou až po zaplacení 50% zálohy na pobyt. Na zálohu se vztahují storno podmínky naší CK, které najdete uvedeny ve všeobecných podmínkách. Pozor! doporučujeme si sjednat pojistění STORNA vašeho pobytu !!! V případě dotazů ohledně toho pojištění nás kontaktujte na email crew@surf-trip.cz .

Uzávěrka přihlášek je 15. 2. 2017! Doporučujeme si sjednat pojistění STORNA vašeho pobytu. V případě dotazů nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz nebo na čísle 776001109.


Cena

Cena Surf Boat tripu je 35 900,- a zahrnuje: 

 • desetidenní ubytování na jachtě ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a stropním fénem
 • všechny daně s taxy s pojené s pobytem na Maledivách
 • plnou penzi včetně 1,5l pitné vody
 • transfer z/na letiště
 • motorový člun pro transfery na ostrovy a na hůře dostupné spoty
 • vybavení pro šnorchlování a rybaření
 • asistenci surfového průvodce a služby českých organizátorů na místě
 • foto a rady od profesionálních instruktorů s licencí ISA 
 • vybavení (surf, vosk, leash) - k vyzvednutí v kanceláři v Praze
 • nezapomenutelný zážitek nejen ze surfového ráje 

Cena Surf Boat tripu nezahrnuje: 

 • letenku Praha - Male
 • případné náklady s přepravou surfů (Emirates zdarma)
 • individuální cestovní pojištění a pojištění STORNA
 • spropitné pro posádku lodi
 • alkoholické nápoje  

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Vybavení

Nemáte-li vlastní surfové vybavení, můžete si jej zdarma zamluvit v naší půjčovně . Rádi vám poradíme s jeho výběrem. Opravdu nadšeným surfařům, kteří nepodceňují přípravu, zapůjčíme měsíc před odjezdem ZDARMA tréninkový surf na posílení techniky pádlování. Doporučujeme také tzv. botičky do vody, a to nejen z důvodu surfování, ale také šnorchlováni. Ohledně botiček, dopravy surfů, pomoci s výběrem a dalších doporučení nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz .Zeptejte se

SURF TRIP na Maledivách je aktuálně vyprodán, nový termín je v příravě. V případě dotazů nás kontaktujte na crew@surf-trip.