Lanzarote 2017

Prodlužte si léto a bydlete přímo na pláži pro začátečníky a mírně pokročilé! Doporučujeme včasnou rezervaci. Chcete jet v jiném termínu? Hledejte zde .

Video

Základní informace

cena zájezdu:7.790 Kč za týden bez letenky
instruktoři:Otmar Oliva, místní instruktoři, Roberto Merli
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Lanzarote
surfové vybavení:v ceně včetně zapůjčení neoprenu
ubytování:plážový bungalov
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:výlet, návšteva národního parku, grilování

Dostupné termíny

19. 10. 2017-26. 10. 2017Přihlásit se
26. 10. 2017-2. 11. 2017Přihlásit se

V níže uvedených termínech pro vás chystáme organizované balíčky s intenzivní výukou surfování, výlety a dalším doprovodnýcm programem. Chcete jet v jiném termínu? Hledejte zde nebo nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz


Program

Surfové dovolené na Lanzarote jsou určeny jak začátečníkům, tak pokročilým. Samostatným surfařům pak nabízíme možnost ubytování a zapůjčení surfového vybavení. Pobyt na Lanzarote doporučujeme i rodinám s dětmi, a to především pro velmi jednoduché vlny a krásnou pláž. Tento SURFTRIP je vhodný také pro větší skupiny, které si mohou rezervovat celý týden výhradně pro sebe.

Výuku mají na starosti místní instruktoři ISA, lekce jsou překládány do češtiny. Coaching probíhá na jedné z nejideálnějších začátečnických pláží Evropy s názvem Playa de Famara. Kvalita výuky je podpořena pravidelným videocoachingem a surfovou teorií.

Na programu je grilování, ochutnávka místních specialit a jednodenní výlety za krásami tohoto kouzelného ostrova, do vulkanického parku i na opuštěné pláže plné bílého písku. Zájemce o lekce KITEBOARDINGU prosíme o e-mail na adresu crew@surf-trip.cz.


Ubytování

Ubytování je zařízeno v dvou plážových bungalovech přímo u pláže a ve vzdálenosti 10 min. chůze od městečka Famara. Bungalovy mají velmi dobře vybavenou kuchyň, grill, dvoulůžkové ložnice, několik koupelen a, ve většině případů, výhled na oceán. Obchod, restaurace a bar je i přímo v areálu bungalovů. Wi-Fi připojení je k dispozici, záleží ale na počasí a větru. Spíše s ním nepočítejte. K nezbytné práci na internetu doporučujeme návštěvu místních surfových kavárniček, barů a restaurací. Pro zájemce o ubytování v úplném soukromí máme za přípaletek také dvoulůžkovové plážové bungalovy. Máte-li o ně zájem, kontatujte nás an e-mailu crew@surf-trip.cz.


Doprava

Nejlevnější letenku si zajistíte sami, a to s některou z nízkonákladových společností. Srovnání letů najdete na www.skyscanner.cz. Se zakoupením nejlevnějších letů vám rádi pomůžeme na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Doprava z/na letiště, na surfařské spoty a na výlety bude zajištěna osobními auty nebo mikrobusy. Objednáváte-li si pobyt včetně letenky, tak na Lanzarote poletíte charterovým letem společnosti CK CANARIA TRAVEL, a to vždy ve čtvrtek. Cena zpáteční letenky je 9.400 Kč včetně pojištění storna. Nemáte-li zájem o pojištění, bude vás charterová (a tím pádem i nejpohodlnější) letenka stát 8.900 Kč.


Lokalita

Kanárské ostrovy jsou místem věčného jara a tepla s ideálním podnebím, prší jen výjimečně. Díky častému větru patří také k oblíbeným destinacím windsurfařů a kiterů, evropští surfaři je pak evropští nazývají „Havajskými ostrovy Atlantiku“. Exotické krajina se zde mísí s vulkanickou a některé z jejich oblastí patří k zapomenutým rájům Atlantického oceánu.

Lanzarote je ostrovem moře, slunce, míru a svobody, na kterém doslova cítíte všudypřítomnost oceánu, a kde dny dělí jen západy a východy slunce. Díky vulkanickému národnímu parku Timanfaya je nejpodivuhodnějším a nepřekvapivějším místem celého Kanárského souostroví. Pod hlavičkou UNESCO bylo vyhlášeno i biosférickou rezervací.


Cena

 • SURFTRIP balíček 1 týden vč. letenky a pojištění storna 21.390 Kč
 • SURFTRIP balíček 1 týden s vlastní letenkou 11.990 Kč
 • SURFTRIP balíček 2 týdny vč. letenky a pojištění storna 29.890 Kč
 • SURFTRIP balíček 2 týdny s vlastní letenkou 20.490 Kč
 • BED&SURF balíček 1 týden s vlastní letenkou 7.790 Kč
 • BED&SURF balíček 1 týden včetně letenky 16.690 Kč
 • BED&SURF balíček 2 týdny s vlastní letenkou 15.580 Kč
 • BED&SURF balíček 2 týdny včetně letenky 24.980 Kč

SURFTRIP balíček zahrnuje:

 • letenku + pojištění (v případě, že zvolíte cenu včetně letenky)
 • transport z/na letiště7x ubytování v dvoulůžkových pokojích
 • 3x surfová lekce + 2x videocoaching
 • 1x celodenní a 1x půldenní výlet a přesuny autem na místě za surfováním či nákupy
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid
 • doprovodný program (BBQ a ochutnávka místních specialit atd.)
 • zapůjčení surfařského vybavení včetně neoprenu
 • asistence českých organizátorů po celou dobu kempu
 • dárek SURFTRIP*

BED&SURF balíček zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • 7x zapůjčení surfového vybavení
 • transport z/na letiště
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid

Minimální kapacita kurzu je 6 a maximální 12 lidí. Pro více informací pište na e-mail crew@surf-trip.cz.Zeptejte se

Na SURFTRIP 2017 na Lanzarote se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18ti let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do deseti dnů po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. Termín akce je možno změnit maximálně 30 dní před odjezdem. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.