News


26. 9. 2017

Vzhledem k tomu, že jsme na ostrově BALI začali přjímat bezpečnostní opatření týkající se zvýšené sopečné aktivity vulkánu Mount Agung, chtěli bychom Vám předat několik informací a rad.


4. 9. 2017

Čerstvý prašan, sluníčko, bezcelní zóna a skvělá parta lidí, o tom všem je SNOW-TRIP v italském Livignu. Pro tuto zimu jsme navíc přidali bohatý doprovodný program pod vedením našich instruktorů a delegátů.


23. 7. 2017

Minulý týden jsme v rámci přípravy na nacházející sezónu byli na Srí Lance. Mimo jiné jsme navštívili i oblast zasaženou katastrofální povodní. Některým, vodou postiženým, rodinám jsme pak předali první pomoc v nouzi.


7. 7. 2017

Máme za sebou první tři týdny letního surfování a sociální sítě už jsou plné nádherných fotek ze španělských, francouzských i balinézských pláží. A tak vyhlašujeme IT'S JUST A PICTURE soutěž.


18. 6. 2017

Velmi nás překvapil a dojal zájem vás všech o pomoc s odstraňováním škod po záplavách na Srí Lance. Proto jsme poslední dva týdny dělali na tom, abychom získali povolení k veřejné sbírce. Teď se to konečně povedlo a my zahajujeme veřejnou sbírku na pomoc Srí Lance! 


3. 2. 2017

Azurové nebe, čerstvý prašan a nekonečné svahy obklopující Livigno. Možnost heliboardingu, široká nabídka aprés ski zábavy, nákupy v bezcelní zóně nebo relax v sauně. Díky Jägermeister u toho můžeš být i ty!


10. 1. 2017

Naše sezóna na Srí Lance je v polovině. A tak jsme delegáta Petra Vlčka poprosili o pár fotek a instuktora Petra Skálu o malé shrnutí aktuální situace. Pokud chcete vidět slona, tak čtěte dál!  


16. 11. 2016

Surf-trip párty se po několika letech vrací na svůj home spot do pražského klubu Radost FX! Těšíme se na všechny, komu začíná být venku zatracená zima! Startujeme 25.11. v 21:00.


6. 11. 2016

Už potřetí se můžete těšit na zimní pobyt v italském středisku Livigno. Tentokrát jsme pro vás vybrali termín 24. března – 1. dubna 2017. Už teď se těšíme na zimní setkání českých a slovenských surfařů nad italským capuccinem nebo v kabině helikoptéry nad vrcholky Alp! 


5. 10. 2016

Petr Vlček, kerého znáte všichni jako Vlka, sepsal několik desítek důvodů, proč by jste měli v zimě přijet na Surf-trip na Srí Lanku. Vlka zde můžete potkat od listopadu do dubna.