News


3. 2. 2017

Azurové nebe, čerstvý prašan a nekonečné svahy obklopující Livigno. Možnost heliboardingu, široká nabídka aprés ski zábavy, nákupy v bezcelní zóně nebo relax v sauně. Díky Jägermeister u toho můžeš být i ty!


10. 1. 2017

Naše sezóna na Srí Lance je v polovině. A tak jsme delegáta Petra Vlčka poprosili o pár fotek a instuktora Petra Skálu o malé shrnutí aktuální situace. Pokud chcete vidět slona, tak čtěte dál!  


16. 11. 2016

Surf-trip párty se po několika letech vrací na svůj home spot do pražského klubu Radost FX! Těšíme se na všechny, komu začíná být venku zatracená zima! Startujeme 25.11. v 21:00.


6. 11. 2016

Už potřetí se můžete těšit na zimní pobyt v italském středisku Livigno. Tentokrát jsme pro vás vybrali termín 24. března – 1. dubna 2017. Už teď se těšíme na zimní setkání českých a slovenských surfařů nad italským capuccinem nebo v kabině helikoptéry nad vrcholky Alp! 


5. 10. 2016

Petr Vlček, kerého znáte všichni jako Vlka, sepsal několik desítek důvodů, proč by jste měli v zimě přijet na Surf-trip na Srí Lanku. Vlka zde můžete potkat od listopadu do dubna.


15. 9. 2016

Kristýna Sosnová z Plzně, která nastupuje za pár dní do prváku na vysokou vyrazila na konci léta na svůj první Surf-trip do Francie. Protože měla psaní slovových prací ještě v ruce, napsala nám několik jejich surfových zážitků. Děkujeme!


6. 9. 2016

Terezka Trubačová patřila letos k nejmladším, ale také k nejšikovnějším surfařkám španělského léta. Proto jsme ji poprosili o to, aby svůj první surfový výlet v životě na pár řádků shrnula.


20. 6. 2016

V září můžete vyrazit na Surf-trip zcela zdarma, pokud budete mít štěstí v soutěži, kterou pro vás připravil MIXIT – zdravé musli, které ocení především surfaři a další aktivně žijící lidé jako vydatnou snídani s energií na celý den


19. 6. 2016

Chystáte se přes léto surfovat ve Francii? Hledáte pláže, kde není tolik lidí, a ubytování mimo turistické resorty? Přijeďte na pár dní do našeho surfového domečku v Léonu! 


13. 6. 2016

Na letošním Surf-tripu bude značka Coqui hlavním partnerem legendárních kemperských závodů ve Francii, nebo motivačních dárků pro nejmladší české a slovenské surfaře ve Španělsku.