News


18. 8. 2020

Kristýnka nám shrnula, jak na ni působil první týden projektu surfová příprava v Čechách. Surfový pobyt zaměřený na pádlování, surfskate a kondiční cvičení. 


18. 8. 2020

Viky se rozepsala o jejím surfovém pobytu v Jeseníkách. Kde se seznámila se surfováním, všemi doplňkovými aktivitami které k tomu patří, a teď se nemůže dočkat až tyto zkušenosti promění ve vlnách na nějakém surfovém kempu. 


18. 8. 2020

Matěj shrnul svůj týden na surfové přípravě v Jeseníkách, po kterém si dokonce i dosáhl na špičky nohou!


3. 7. 2020

Na letošní léto připravil Surf-Trip.cz několik pobytů v Česku, které nejsou určeny pouze surfařům, ale také těm, co se k oceánu chystají poprvé, a nebo chtějí zažít aktivně strávený týden v Jeseníkách.


19. 6. 2020

Máme za sebou první surfový pádlovací trénink a bylo to boží. Chce to ale chodit pravidelně, aby nastal pořádný progres. Proto jsme připravili motivační program, kde si každým trénikem vypádluješ větší slevu na zářijový Surf-Trip ve Francii.


15. 6. 2020

Pádlování v Čechách jako trénink k oceánu nebo udržení se v kondici? Ano! Surf-Trip.cz pádlovací tréninky  začínají už tuto středu 17. června.


4. 6. 2020

Roušky tentokrát nechejte doma a užijte si s námi den plný workshopů. SURF-TRIP party na Moravě nebo v Čechách. Vidíme se už za dva týdny.

SURFSKATE | WAKE | JOGA | CHILL | PARTY | ČESKEJ SURFING 


11. 5. 2020

Surf jóga a pádlování na Vysočině. To je název našeho letního pobytu v rámci projektu In Waves We Trust, který bude plný jógy, cvičení, tréninků pádlování a pohody. Přečtěte si, co na něj pro vás naše nejmilejší jogínka Veronika Ševčíková připravila.


11. 5. 2020

Představujeme vám letní pobyt, v rámci našeho projektu In Waves We Trust, s názvem Expres surf jóga v Krkonoších, který jsme připravili s naší nejoblíbenější jogínkou Veronikou Ševčíkovou. Jedná se o “expres” pobyt. To znamená 4 dny plné jógy, cvičení, wellness a výhledů na vrcholky Krkonoš.


4. 5. 2020

Nedílnou součástí letních pobytů bude kladen důraz na kompenzační cvičení a celkovou tělesnou průpravu. O tom, jak to bude probíhat, a co je důležité, se rozpovídal profesionální trenér, který se zaměřuje na kalisteniku a sportovní medicínu, Pavel Oliva.