News


13. 10. 2019

Na první ročník Single Finu k nám také dorazila Česká Televize! Tedy moderátorka Dobrého rána Soňa, která se nám svěřila s její zkušenosti s oceánem. Moc děkujeme za krásná report a těšíme se na další setkání! 


29. 8. 2019

Přinášíme autentický rozhovor s Gabčou, pohodovou holčinou, která si trénováním na Bali plní své sny. Pokud uvažujete o změně, nebo jen chcete hodit starosti za hlavu, tak právě pro vás je kemp Be Active Bali! 


23. 8. 2019

Náš nový domek na Srí Lance SEA YOU HOUSE je ready na nadcházející sezónu pro všechny surfaře, ale také pro milovníky jógy a cestovatelé, kteří chtějí objevovat autentickou Srí Lanku.


14. 8. 2019

Chcete se místo pojídaní cukroví učit aktivnímu a zdravému životnímu stylu? Potom se s námi v prosinci vydejte na nový pobyt Be Active Bali, který pořádáme společně s Gabrielou Mackaničovou!


2. 7. 2019

Vyzpovídali jsme Otíka - Vítěze Mistrovství České republiky a Slovenska 2019. Jaké jsou jeho dojmy? A jak hodnotí letošní šampionát?  


28. 6. 2019

Dnes začíná léto také u nás v Langre! Víte, kolikátá je to sezóna ve Španělsku? A na jaké novinky se můžete těšit? Vše nám prozradila naše Martinka.  


21. 6. 2019

Do týmu ve Francii přibylo nové jméno! Není jím nikdo jiný než Eda Růt, který má na svůj věk neuvěřitelné zkušenosti se surfováním. Tož Edo vítej u nás v Surf-tripu! 


8. 4. 2019

Tentokrát jsme vyzpovídali Matějě, zástupce surfařské školy Wildhouse, se kterou pořadáme pobyt pro pokročilé surfaře už květnu! 


11. 3. 2019

Představujeme Michala (kterému však nikdo nikdy neřekl jinak než Baza) prvního instruktora na On The Road, který bude během surfového road tripu po španělském pobřeží dbát na váš surfový progres. 


1. 3. 2019

Sea you house na Srí Lance je v provozu a my konečně máme čas odpovědět na všechny vaše otázky. Děkujeme moc za váš zájem a podporu! Sea you there!