News


8. 4. 2019

Tentokrát jsme vyzpovídali Matějě, zástupce surfařské školy Wildhouse, se kterou pořadáme pobyt pro pokročilé surfaře už květnu! 


11. 3. 2019

Představujeme Michala (kterému však nikdo nikdy neřekl jinak než Baza) prvního instruktora na On The Road, který bude během surfového road tripu po španělském pobřeží dbát na váš surfový progres. 


1. 3. 2019

Sea you house na Srí Lance je v provozu a my konečně máme čas odpovědět na všechny vaše otázky. Děkujeme moc za váš zájem a podporu! Sea you there!


16. 2. 2019

Od loňského roku uveřejňujeme na facebooku a youtube kanále SurftripCZ video rozhovory o našich destinacích. Podívejte se do zákulisí jednotlivých natáčení. 


4. 2. 2019

Představujeme vám další z řady novinek, na které se tento rok můžete těšit! Nyní na Kanárských ostrovech v Lanzarote nabízíme možnost ubytování ve špičkových apartmánech.


29. 1. 2019

Lukáš Blažek s námi pořádá již druhý ročník MMA kempu v exotickém Bali, kde si účastníci budou moci vyzkoušet trénink smíšené bojové umění v místních tělocvičnách a na vlastní kůži poznají, jak trénují opravdoví zápasníci! 


21. 1. 2019

Představujeme vám populární kemp v Dominikáně prostřednictvím krátkého dotazníku shrnující pobyt, vlny i noční život.


14. 1. 2019

Surfový týden s názvem SINGLE FIN je určen pro všechny, kteří se často vydávají za vlnami sami a zároveň se chtějí seznámit s novými lidmi a najít partnera nebo rovnou celou partu pro další cestování nejen za oceánem.


1. 1. 2019

S novým rokem jsme pro vás připravili řadu novinek. Tou první je spuštění kanálu Youtube! Na této platformě vám chceme přiblížit naše surfové destinace, ale také pohodovou a příjemnou atmosféru, která naše surfové kempy provází. 


24. 12. 2018

Milí surfaři, přejeme vám krásné Vánoce prožité v kruhu rodinném a hodně štěstí, zdraví a lásky v následujícím roce.