News

 
ON THE ROAD ŠPANĚLSKO

7. 12. 2018

Máme skvělou novinku! Společně s crew z WildHouse vás v květnu 2019 zveme na surfový road trip po severu Španěska. 

V druhé polovině května 2019 se můžete těšit na pobyt pro surfaře, kteří chtějí poznat spoty severního Španělska a udělat v krátké době co největší pokrok. Během cesty navštívíme tři surfhousy. Náš legendární v Langre, WildHouse v hornaté Asturii a jeden lokální surfhouse.

Jedná se také o první spolupráci s WildHousem, který vede český big wave surfař Matěj Novák. „Pobyt děláme ve spolupráci s Matějem Novákem, protože si myslíme, že stejně jako my klade i on důraz na vysokou úroveň výuky. A navíc zná Asturii a my zase Kantábrii,“ přibližuje spolupráci Terka Olivová. „Realizovat takto pokročilý koncept náročný na přípravu i kvalitu instruktorů nejde s kýmkoliv,  proto jsme rádi, že se na cestu vydáme s kolegy ze Surf-tripu,“ doplňuje Matěj Novák.


                                            >>>Nauč se hledat správné spoty na severu Španělska<<<  

„Naším cílem je nabídnout pokročilým surfařům něco nového, něco, co jim pomůže zlepšit jak surfové dovednosti, tak teoretické znalosti. Ve chvíli, kdy už umíte chytat vlnu a jezdit do strany, přichází čas zorientovat se na různých surfových spotech. I to patří k důležitým skills každého surfaře. Jezdit skvěle na jedné pláži, kterou máte načtenou, vůbec neznamená, že to budete umět i na vlně za rohem,“ doplňuje Terka.  

Účastníci desetidenní cesty za španělskými vlnami budou na začátku rozděleni do tří skupin, a to podle jejich dovedností a představ o tom, co se chtějí naučit. Každý instruktor bude mít na starosti maximálně čtyři surfaře.

Účastníci se kromě každodenního společného surfování mohou těšit na pozorování big wave spotů a videokoučing. Instruktoři se budou věnovat také teorii s důrazem na předpověď vln, vyhledávání vhodných spotů a surfařskou etiketu, kterou na severu Španělska oceníte víc než kdekoliv jinde. K tomu budou na programu přednášky a překonávání překážek, s kterými se surfaři, co se vydají na cestu za vlnami, setkávají nejčastěji. „Zkrátka jde o takový asistovaný surf trip, předstupeň samostatných výletů našich surfařů, kteří během deseti dnů s námi naberou dostatek zkušeností a znalostí na to, aby se s prknem cítili bezpečně, ať už se vypraví kdekoli,“ shrnuje cíl ON THE ROAD Matěj.

Po celou dobu pobytu bude maximální komfort zajištovat také fotograf, kameraman a řidiči doprovodných dodávek. Přihlásit se na tento jedinečný road trip můžete už teď! 


                                             >>>Přihlaš se na surfový kemp pro pokročilé<<<  

blog comments powered by Disqus