News

 
Vítejte v Sea you house!

1. 3. 2019

Sea you house na Srí Lance je v provozu a my konečně máme čas odpovědět na všechny vaše otázky. Děkujeme moc za váš zájem a podporu! Sea you there!Po dlouhých měsících práce jsme na Srí Lance společnými silami a za obrovské podpory architekta Pepy Mrázka, designérského dua Zuzky a Jirky a díky nezištné pomoci celé řady z vás otevřeli Sea you house. Šéf projektu, manažer, zedník, zahradník, obkladač, cvičitel psů, opravář potrubí a surfový instruktor Otík Oliva v jedné osobě při té příležitosti odpovídá na pár nejčastějších otázek.


Jak vůbec vznikl nápad postavit surfhouse?

Tak nějak k tomu dospěl čas, abychom všechny naše zkušenosti, které jsme nasbírali v destinacích po celém světě, dali dohromady a postavili surf house, který uspokojí vše čem touží český surfař, nesurfující doprovod, malé děti a nadšenci pro jógu a další cvičení. Sea You House je v podstatě zhmotnění toho, jak se Surf-trip posledních 12 vyvíjel…


Super název, koho to vůbec napadlo?

Za tento název děkujeme Zuzce a Jirkovi, kteří také připravují dekorační kresby na zdi domu, a letos na Srí lance dělají perfektní snídaně! V názvu SEA YOU, je jasný vztah k moři, oceánu, který máme na dohled, a především protože “Sí jů/vidíme se” ..na pláži, na line-upu, na surfu, na pivu.. :) v dalších destinacích nebo prostě jen na Surf-tripu.Jak Sea You house velký?

Sea You house má celkem 8 pokojů pro hosty, z toho 2 pokoje jsou třílůžkové, ostatní dvoulůžkové. Každý pokoj má vlastní vstup, koupelnu s teplou vodou a klimatizaci. Dále máme velkou zahradu a halu, kde je super chládek na práci pro všechny, co zde chtějí pracovat na kompu.

Sezóna na Srí Lance brzy končí, bude Sea You house otevřen i přes léto?

Domek bude otevřen také v červenci a srpnu, tedy mimo surfovou sezónu pro všechny, co budou cestovat po Srí Lance a chtějí si užít klid bez turistů. Snažíme se vytvořit zázemí pro všechny, kdo na cestách musí pracovat, takže rychlé připojení na internet bude samozřejmostí. Lidí, co k nám takto zavítají, je čím dám více, proto se pro ně snažíme vytvořit odpovídající zázemí.Jak to budou mít hosté daleko k oceánu?

Ze Sea You Housu je k oceánu opravu kousíček, kde kdo by to propagoval jako ubytování u pláže. Od zavření dveří od pokoje po chvíli, kdy vám první vlna omyje kotníky, to je cca 90 sekund chůze:)Wow, tak to je super! A jaké je vybavení?

Všechny pokoje mají mimo teplé vody, vlastní koupelny a klimatizace také malé ledničky, kde si hosté mohou nechat nachladit místní pivo:) Domek má celkem 3 terasy s příjemným posezením ve stínu i s místem na opalování. Místo si najde každý, ať už si chce v klidu číst knížku nebo si kávu dát s ostatními. Ti, co cvičí jógu, ocení velkou zastřešenou terasu vybavenou pro cvičení. Díky spřátelenému ubytování je možné využívat soukromý bazén na plavání nebo opalování. Ten je od nás ve vzdálenosti 70 metrů-A co kuchyně?

Tak na kuchyni jsme hrdí, je skvěle vybavená! Máme profesionální kávovar a děláme výbornou kávu, sami si pak můžete umixovat čerstvý džus. Rádi vám připravíme výbornou snídani a večer ugrilujeme steak z tuňáka.A poslední otázka, jaké to vůbec je stavět dům na Srí Lance?

Tak to je nezapomenutelný zážitek! Na druhé straně si ale myslím, že to bude srovnatelné jako kde kolik jinde :) Samozřejmě že stavba na Srí Lance má svá specifika a zvláštnosti, o těch vám ale povíme, až když za námi dorazíte. Srí Lanka je prostě země jako žádná jiná!:-)


>>>V Sea you house pořádáme nově také kemp pro milovníky jógy! Více o pobytu Letní jóga na Srí Lance najdeš zde<<<  

blog comments powered by Disqus