News

 
Nové apartmány na Lanzarote?!

4. 2. 2019

Představujeme vám další z řady novinek, na které se tento rok můžete těšit! Nyní na Kanárských ostrovech v Lanzarote nabízíme možnost ubytování ve špičkových apartmánech.


Pro sezónu 2019 jsme pro vás zajistili možnost ubytování ve třech nádherných apartmánech. Tyto byty se navíc nacházejí jen pár metrů od oceánu v malé rybářské vesničce La Santa, která na rozdíl od jiných míst na Kanárských ostrovech je stále nepolíbená masovou turistikou.

Apartmány se nachází v severozápadní části ostrova a to znamená, že pokud budete chtít navštívit nejznámější pláže a turistická místa, vše je od vás maximálně 40 minut jízdy. Tyto byty mají moderní interiér, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnicí s manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem a prostornou terasou. Bezdrátová internetová síť je v celém apartmánu k dispozici zdarma. Navíc letiště v Lanzarote se nachází pouze 20 kilometrů od apartmánu.

V blízkém okolí můžete chodit na kávičky třeba do oblíbené restaurace Verde Mar nebo do Rio Azul vzdálené jen pár kroků od apartmánu. A pokud zrovna nebudou vlny můžete zajet na výlet třeba do malé zoo Rancho Texas Lanzarote Park.Ale dost řečí, níže si můžete projít nové apartmány sami.


LSJade Apartment - LANZAROTE


LSWhite Apartment - LANZAROTE


LSYellow Apartment - LANZAROTE


>>>Pokud tě zajímají pobyty na Lanzarote, více informací najdeš zde!<<<  blog comments powered by Disqus