News

 
Z NATÁČENÍ: SURF TRIP TALK

16. 2. 2019

Od loňského roku uveřejňujeme na facebooku a youtube kanále SurftripCZ video rozhovory o našich destinacích. Podívejte se do zákulisí jednotlivých natáčení. 

První díly jsou už několik týdnů online. Od Terky Olivové jste se dozvěděli, jak to funguje ve Španělsku, jak Zbyňďa rozbil legendární Nokia káru a jaké jsou jogové pobyty na ostrově bohů, na Bali.

Další část si vzala na starost naše Martinka Spíšková, která se rozpovídala o její nejoblíbenější destinaci, Dominikáně. Pokud pořád ještě nevíte, zda si dát raději rum nebo vodu, tak si určitě pusťte tento díl. Přizvali jsme také jógínku Veroniku Ševčíkovou, s kterou jsme se bavili o tom, jak efektivně propojit jógu a surfování. 

Další díly, ve kterých vám přiblížíme život a vlny v jednotlivých destinacích, jsme natočili minulý týden. Od Otíka se v nich dozvíte, jaké je surfování na Maledivách, Pítrs přiblíží Francii, Martinka Lanzarote a další Martinka Pastrňková, která nemá ráda kameru, se rozpovídá o pobytech pro rodiny ve Španělsku a Bonjour family! týdnu ve Francii.

Naše oblíbené bloggerky Lucka a Niki z acupofstyle se vám svěří s tím, co pro ně surfing skutečně znamená, a trenér MMA Lukáš Blažek přiblíží náš společný projekt na Bali, který je zaměřen na MMA a Grappling. Sledujte naše sociální média a kanál youtube, kde se zjistéte vše důležité. A to nedůležité ve finále taky:)blog comments powered by Disqus