News

 
Bonjour, Family !

21. 3. 2018

Novinkou letošního podzimu je jógový pobyt pro celou rodinu. Díky ubytování přímo u pláže, kousek od městečka Hossegor, můžete v rámci krásného areálu s bazénem surfovat, navštěvovat lekce jógy, relaxovat a svěřit vaše potomky našim animátorům.  

Během týdenního pobytu se o vás bude starat zkušená jogínka Veronika Ševčíková, která učí jak řadu významných klientů, tak i surfaře, kteří k ní chodí na surfovou jógu. O děti se postará naše animátorka a učitelka z mateřské školy Martina Pastrňáková, surfový program bude mít na starosti držitel certifikátu mezinárodně uznávané surfové asociace ISA  Petr Skála. Jógové lekce se ponesou v duchu “užít si jogu s celou rodinou”.

Byli jste zvyklí pravidelně cvičit, ale s příchodem rodiny se vám cvičení vytratilo ze života? Jak se přimět k tomu, abyste začali jógu cvičit doma? Jak si vše naplánovat v prostředí, kde je neustále rušno a nemáte u toho učitele? Na tyto a další otázky vám zkusíme odpovědět právě během zářijového pobytu. 

Naším cílem je vás motivovat k cvičení z pohodlí domova. Ukážeme vám sled pozic, které byste měli dodržovat a pomůžeme vás se zařazením jógové praxe do každodenního života. Postupně se naučíme základní asány (jógové pozice) a jejich správné a bezpečné provedení. Začátečníkům přiblížíme základní pilíře jogy, pokročilé posuneme v jejich praxi a sportovcům poradíme, jak se dá prostřednictvím jógy zlepšit jejich výkon a předcházet zranění.

Děti, manžel, domácí mazlíčci - ti všichni mohou být součástí jógové praxe! Jakým způsobem tohoto dosáhnout si vysvětlíme právě na našem pobytu. Přihlásit se můžete už teď, a to zde .

LIFE IS BETTER WHEN YOU SURF AND DO YOGA!blog comments powered by Disqus