News

 
Lekce Jógy na Srí Lance

25. 11. 2018

Na Srí Lance právě běží naše šestá sezóna a připravili jsme celou řadu novinek, na které se můžete těšit! Jednou z nich budou každodenní lekce jógy v našem novém surf housu.

Na Srí Lance se v rychlosti dokončují stavební práce na zcela novém Surf-Trip surfhousu, který má s termínem dokončení pár týdnů zpoždění – logicky - Srí Lanka :) . Ti z vás, kteří po novém roce na Srí Lanku zavítají se mohou těšit nejen nové pokoje s klimatizací, ale také na několik teras s posezením na odpolední válení nebo na trávení dlouhých tropických večerů. K dispozici bude plně vybavená kuchyně, grill, ale také restaurace, kde vám připravíme skvělé snídaně, kávu, nebo grilované speciality.

 Mimo zázemí, které vám nabídne snad vše na co si vzpomenete, budeme mít velkou krytou terasu na cvičení, kde budou probíhat každý den lekce jógy pod vedením profesionální a zkušené jógové instruktorky Ireny Mertové, které nikdo neřekne jinak než Iris.

 

Iris, která odjakživa milovala sport, nejdříve cvičila jógu sama pro sebe, hlavně kvůli relaxaci. Později objevila, že ji baví inspirovat a vést i ostatní. Díky cvičení se svou dlouholetou kamarádkou a instruktorovu jógy Veronikou Ševčíkovu pochopila, že a jóga může být právě cestou ke spokojenému životu. Cvičení jógy je dnes pro ni nejen životním stylem. Pochopila, že ji pomáhá dělat rozhodnutí, učí ji poslouchat sebe sama i druhé a vidět zdánlivě skrytý potenciál v sobě samé i kolem sebe. Vrátila jí přirozený úsměv a jejím cílem je šířit jej dál. 

 

Lekce jógy pod vedením Iris budou na Srí Lance probíhat každý den od poloviny ledna až do začátku dubna. Cvičením jógy tak budeme i doplňovat výuku surfování v podobě kompenzačního cvičení, relaxace a uvolnění celého těla. Iris se věnuje vinyasa flow józe, ve které se zaměřuje na dynamiku, spojení ásan s rytmem dechu. Flow přizpůsobuje podle individuální úrovně a díky svým dalším aktivitám se zaměřuje na lekce i pro sportovce. Lekce jógy budou ale také pro ty co nesurfují, ale touží právě po pobytu spojeným s jógou.

 

„Jóga mě vrací na mou cestu, k mým snům, kořenům a poznání. Právě ona mi otevírá možnost být tam, kde si přeji – v přírodě, u vody, u oceánu, s přáteli a podobně smýšlejícími lidmi.“

 

Těšíme se na vás na nové terase na Srí Lance, kde budeme společně cvičit jógu.

 Namasté!blog comments powered by Disqus