News

 
Matějův pohled na surf kemp v Čechách

18. 8. 2020

Matěj shrnul svůj týden na surfové přípravě v Jeseníkách, po kterém si dokonce i dosáhl na špičky nohou!

Uspořádat surfový léto v Čechách?! Zní to zvláštně, ale bylo to TOP! I přes to, že na vodní nádrži Krásné v Šumperku to bylo flat, tak jsme si zapádlovali jak nikdy. Každý den jsme měli i jógu, která nám pomohla od bolesti svalů a taky nám ukázala, že stačí pár dní a člověk si například najednou dosáhne na špičky nohou, to byl pocit k nezaplacení… :) 

Do celodenního programu se vešel i surfskate, což pro mě skatem nepolíbeného bylo nepředstavitelné, ale stačí mít kolem sebe zkušené lidi a posouvat strach trošku dál, tak se to krásně naučí.

Tento týden byl jak vyčerpávající, protože najednou člověk dělal něco týden v kuse, ale na druhou stranu nás neskutečně nabíjely nové zkušenosti a super parta lidi, která se předtím vůbec neznala. Místo pobytu bylo v Koutech nad Desnou, chata jen pro nás, s venkovním posezením, se zahradou a všechny aktivity byly kousek od chaty. K tomu jako bonus 2x BBQ a jedna Jägermeister párty… :) 

Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem, od těch, kdo dostali nápad uspořádat tuto surfovou přípravu v Čechách až po ty, kteří se snažili zlepšovat naše dovednosti, které nám budou nápomocné v oceánu. 

Díky moc surf-trip a snad brzy naviděnou v Hossegoru nebo na Srí Lance a případně příští rok zase v Čechách. blog comments powered by Disqus