News

 
MMA pobyt na Bali je zpět!

29. 1. 2019

Lukáš Blažek s námi pořádá již druhý ročník MMA kempu v exotickém Bali, kde si účastníci budou moci vyzkoušet trénink smíšené bojové umění v místních tělocvičnách a na vlastní kůži poznají, jak trénují opravdoví zápasníci! 


V polovině listopadu se opět můžete těšit na pobyt zaměřený na smíšená bojová umění, crossfit a grappling pod vedením Lukáše Blažka několikanásobného medailisty z různých českých evropských i světových soutěží v různých stylech boje a organizátora turnajů GCF.


Pro koho je vlastně MMA kemp určen? „Kemp je určen začátečníkům i zápasníkům, kteří mají s MMA nějaké zkušenosti. Stejně jako minulý rok budu přizpůsobovat tempo a techniky konkrétním účastníkům. Budu učit jak základy, tak pokročilé techniky. Budeme se věnovat také psychické přípravě, protože právě Bali a klid, který tam je, pro to bude perfektní.“ říká Lukáš Blažek mimo jiné organizátor projektu „MMA pomáhá,” který se snaží získat finance pro děti, které potřebují více péče.


Ale pozor, pokud si myslíte, že kemp je určen pouze ženám, tak to se pletete! Zatímco páni budou pociťovat dril Lukáše, dámy si mohou vyzkoušet od ranních běhů rýžovými poli, cvičení jógy, až po výuku surfování. Poté nastává ten správný čas na nezbytný odpočinek s kokosovým ořechem pod palmou.

Účastníci budou ubytováni v našem Riviera house nacházející se v oblati Canggu, která je vyhlášena krásnou zelenou přírodou a rýžovými poli. Po náročném programu budou mít všichni k dispozici chill-out zónu s bazénem ideálním na regeneraci.

Je veřejným tajemstvím, že smíšená bojová umění se v České republice těší stále větší pozornosti, důkazem budiž vyprodaná O2 Arena koncem minulého roku, kam si cestu našlo 17 tisíc diváků! A s neustále rostoucí komunitou začínajících bojovníků roste i jejich poptávka po kvalitních kempech v zahraničí.

  


>>>Pokud máš i ty zájem trávit opravdu aktivní dovolenou v zahraničí přihlaš se na MMA na Bali už teď!<<<  
blog comments powered by Disqus