News

 
MMA KEMP NA BALI SE BLÍŽÍ

20. 9. 2018

Již za necelé dva měsíce začíná náš napjatě očekávaný MMA kemp na Bali. 

Společně s trenérem Lukášem Blažkem, který patří mezi legendy českého MMA máme připraven 11-ti denní kemp, kde o vás bude náležitě postaráno. 

Bydlet budete v naší vile v Canggu a starat se o vás budou instruktoři společně s českým delegátem. Po celou dobu vám budou k dispozici i naši řidiči, nemusíte se tedy pouštět do stresující a často nebezpěčné jízdy na skútrech.

 V ceně pobytu jsou lekce MMA, crossfit, grabbling, joga. Základní program si můžete rozšířit o další výlety, počítáme i s dobrovolným ranním běháním a protažením.

Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samý trénink nenašli čas pro obyčejný odpočinek pod palmou. Dámy, které nebudou chtít cvičit MMA, mohou tyto tréninky vyměnit za lekce jógy.

Ostrov Bali je jedním z nejlepších ostrovů, kde se můžete věnovat surfingu a to pod vedením místních instruktorů, kteří naučili surfovat nejednoho evropského návštěvníka. Přímo v Canggu se nachází několik surfových spotů, nedaleko je to do světově známé Kuty a necelou hodinu cesty se nachází i poloostrov Bukit, který je vyhledávám surfaři z celého světa.

Přímo v centru Canggu se nachází spousta kaváren, surfových obchodů, výborných restaurací nabízejících lokální jídlo od jednoho dolaru a také spousta restaurací nabízejících dokonalé jídlo, které uspokojí mlsné jazýčky všech cestovatelů.

Rádi bychom udělali váš pobyt tím nejlepším zážitkem a k tomu patří i cestování a poznávání nových míst. Na našem kempu nabízíme hned několik výletů po okolí, které budou výborným zpestřením vašeho volného času po náročném tréninku. 

Ještě stale máme volná místa a těšíme se na vás.

 >>>Podrobné informace o MMA kempu.<<< blog comments powered by Disqus