News

 
MMA A GRAPPLING KEMP NA BALI

26. 4. 2018

Ve spolupráci s trenérem Lukášem Blažkem vznikl nový projekt, a tím je MMA kemp na Bali.

Pokud vás zajímá tento druh sportu, chcete zažít netradiční dovolenou, užít si spoustu legrace a  poznat místní kulturu, tak se k nám určitě přidejte!

Kemp se bude konat v krásné oblasti Canggu na západním pobřeží Bali, a to od 12. – 23. listopadu 2018. Oblast Canggu je vyhlášena krásným okolím, kde se střídá zelená příroda se spoustou rýžových políček. Najdete tu i řadu jógových studií a fitness center, skvělé restaurace a bary jsou samozřejmostí. Daleko to není ani k sopkám, vodopádům, do rušné Kuty nebo do nádherné oblasti okolo městečka Ubud. Je zde i řada salónů krásy, masérská studia i wellness centra, kde po náročných trénincích najdete odpočinek a klid.

V ceně pobytu jsou lekce MMA, CROSSFIT, GRAPPLING a JÓGA. Pod vedením zkušených trenérů projdeme všechny techniky, které využijí jak začátečníky, tak  pokročilí sportovci.

Základní program si můžete rozšířit o další výlety. Byli bychom rádi, kdybyste si našli čas také na obyčejný odpočinek a užili si krásy ostrova. Dámy, které nebudou chtít cvičit MMA, mohou tréninky vyměnit za lekce jógy.

Ostrov Bali je známý po celém světě pro nádherné pláže, kde se tvoří konzistentní vlny a vy tak můžete naplno propadnout kouzlu surfování a vyzkoušet si tento nádherný sport. V balíčku najdete i jednu surfovou lekci pod vedením místních instruktorů.

Celý kemp je vhodný pro muže i ženy, jak už začátečníky, tak i pokročilé sportovce.

V ceně je 11 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji nebo bambusovém gazebu, doprava na místě v klimatizovaném autě s řidičem, sedm lekcí MMA nebo GRAPPLINGU, dva tréninky CROSSFIT, dvě lekce jógy, pět snídaní a večeří a tři masáže.

Připravený je i výlet k nádhernému vodopádu Nung Nung, kde voda padá z výšky 50-ti metrů, nebo cesta do opičího lesa Sangeh, který není přeplněn turisty tak, jako ostatní opičí atrakce. Po cestě se zastavíte také na kávové plantáži Satu Satu, kde roste nejlepší káva z celé oblasti Canggu.

Na místě se můžete spolehnout i na česky mluvícího delegáta, který rád se vším poradí.

Přihlásit se můžete už nyní zde: http://www.surf-trip.cz/destinace/mma-na-bali/

Těšíme se na vás!blog comments powered by Disqus