News

 
PARTY: IN WAVES WE TRUST

4. 6. 2020

Roušky tentokrát nechejte doma a užijte si s námi den plný workshopů. SURF-TRIP party na Moravě nebo v Čechách. Vidíme se už za dva týdny.

SURFSKATE | WAKE | JOGA | CHILL | PARTY | ČESKEJ SURFING 

Letošní surfovou sezónu zahájíme dvěma akcemi u vody, jednou na Moravě, druhou v Čechách. Máme pro vás nalajnované surfové a jógové workshopy, wake vleky za super akční ceny a nezapomenutelný mejdan s top DJs i surfařskými kapelami.

Namísto červnových surfových kempů, tradičního československého Surfchampu a francouzských nebo španělských pláží se potkáme 20. 6. na Moravě, a to ve Wakeparku Náklo u Olomouce, a 27. 6. v Čechách, v areálu Wakesport Česká Lípa. Čtrnáctou letní surfovou sezónu SURF-TRIPu tak odstartují dvě odpoledne se vším, co k surfování patří. Ano, vlny budou taky!

Wake park Náklo připravil na 20. června akční cenu na wakový vlek i na surfování za lodí od Wake Surf Náklo.  27.6. bude ve Wake Sport Česká Lípa pro účastníky akce jeden vlek zdarma, (kdo dřív přijde, ten dřív jezdí), ostatní vleky pak jsou k dispozici za akční cenu.

Na programu obou lokacích je workshop ježdění na surfskejtu pod dohledem profesionálů Pavla Oliva nebo Pavla Hanuše, test centrum skatesurfů, zapůjčení helem a chráničů, slack line, cvičení jógy na paddleboardech nebo klasické hathaflow jógy s jógínkou Sárou Kubecovou. Nebudou chybět ani ukázky acrojógy. K dispozici budou i surfová prkna, správnou techniku pádlování na nich s vámi vyzkouší ISA instruktoři SURF-TRIPu Adam Žáček a Martin Špatenka. Stabilitu na balančních boardech procvičíte pod vedením radikálního Shawna z Wolf Akademie. Rádi vás seznámíme s jednotlivými typy surfů, poradíme, jak se surfováním začít nebo jaké prkno nebo neopren koupit. Oheň na opékání buřtů jsou samozřejmostí. Všech aktivit se můžete zúčastnit zdarma, a to po celé odpoledne, zadarmo je i zapůjčení wakového vybavení od test centra Snowboard Zezula.

Celodenní surfařský playlist z Jagermaister Tatry s pojízdným barem (ten k českým surfařům samozřejmě nerozlučně patří), s nádhernými hosteskami a  s projekcí surfových videí v podvečer nahradí Dj Akvamen, Dj Forrest Pine, Dj Ondrash nebo Dj Evryday a  české surfařské kytarové kapelky, které se nebojí řádně hrábnut do strun, a to Zlomenej Kakktus a kapela ČÁRA.


Krátce před západem slunce navážeme v obou lokacích na surfařskou tradiční ceremonii „paddle out“,  která bude věnována všem surfařům a surfovým kempům, které se kvůli současné krizi dostali do problémů.


V České Lípě se k tomu všemu uskuteční i očekávaný pádlovací závod na surfech, který organizuje a divákům skvělou podívanou slibuje Pražskej Surfovej Klub. Roušky nechejte doma a rezervujte si místo na spaní v okolních kempech! IN WAVES WE TRUST!


V obou areálech je možnost parkování auta i stanování nebo ubytování v blízkém kempu. Doporčuejeme včasnou rezervaci, pokud nechcete trávit noc v autě, nebo na fatbojich v chillout zóně u ohně. Moc rádi vás tam všechny uvidíme!


IN WAVES WE TRUST – MORAVA

Náklo u Olomouce – Wake Park Náklo

20.června od 12:00 do půlnoci


IN WAVES WE TRUST – ČECHY

Česká Lípa Dubice – Wake Sport Česká Lípa

27.června od 12:00 do 22:00blog comments powered by Disqus