News

 
Poznej nové přátelé na pobytu SINGLE FIN!

14. 1. 2019

Surfový týden s názvem SINGLE FIN je určen pro všechny, kteří se často vydávají za vlnami sami a zároveň se chtějí seznámit s novými lidmi a najít partnera nebo rovnou celou partu pro další cestování nejen za oceánem.

    

>>>Poznej nové přátelé se společným zájmem na pobytu Single fin.<<<  


Konec září 2019 jsme vyhradili surfový kemp pro ty, kteří se chtějí vydat k oceánu a nemají parťáka nebo partnera. „Nápad vznikl jako reakce na stoupající počet zájemců o surfové dovolené, kteří se ptají, zda mohou jet na surfový pobyt sami, bez partnera nebo kamarádů a mají strach z toho, že kromě nich budou mezi účastníky jen páry nebo velké party kamarádů,“ říká Terka Olivová a pokračuje, „po dlouhých přípravách jsme se tedy rozhodli, že těmto zájemcům věnujeme poslední týden v září 2019. Ne každému je totiž příjemné jet na dovolenou sám. Budeme rádi, když si účastníci během pobytu najdou nové přátelé se společnými zájmy a na další dovolenou nebo na cestu za vlnami už budou mít s kým vyrazit. “


„Jednotlivci s námi jezdí od samého začátku našich surfových pobytů před dvanácti lety, je jich ale rok od roku víc. Zároveň ale SINGLE FIN nepovažujeme za seznamku, ale týden pro ty, kteří už odrostli staré partě kamarádů a pro cestování hledají nové parťáky.“ doplňuje  delegátka Marťa

Kurz bude probíhat třetí zářijový týden ve francouzském Hossegoru a je určen jak surfařům začátečníkům, tak pokročilým jezdcům a zájemcům o aktivní dovolenou. Účastníci budou bydlet u pláže Les Estagnots, kde se již několikrát odehrál závod světového poháru Quiksilver Pro France.

Kromě surfování připravujeme pro účastníky bohatý program, od lekcí surfování až po výlety do okolních měst, na večerní párty, první surfové závody, společné grilovačky, videocoaching, přednášky a výlet do lázeňského města Biarritz nebo španělského San Sebastianu. Na surf pobyt výhradně pro jednotlivce se můžete přihlásit už teď!


            >>>Večerní párty, surfové závody nebo grilovačky! Přesně takový bude zářijový Single Fin!<<<  
blog comments powered by Disqus