News

 
Surfová příprava - Pádlování

15. 6. 2020

Pádlování v Čechách jako trénink k oceánu nebo udržení se v kondici? Ano! Surf-Trip.cz pádlovací tréninky  začínají už tuto středu 17. června.

Je to tady!

Navazujeme na naši tradici, která začala před deseti lety na Moravě a pro toto „léto bez vln“ jsme pro tebe připravili surfovou pádlovací průpravu v okolí Prahy a Středních Čech. Pádlovací tréninky proběhnou v rámci našeho jedinečného projektu In Waves We Trust. První trénink odstartujeme už tuto středu 17. června. A jak to bude probíhat? 

Pod svá křídla si tě vezmou naši ISA instruktoři, “mistr všech mistrů” Otmar Oliva, “vládkyně všech oceánů” Léňa Sedlářová a “Vítkův nejlepší kámoš” Martin Špatenka. Ti tě vyzvednou na předem domluveném místě srazu, odvezou tě na spot našimi dodávkami a půjčí ti surf i neopren. Tobě stačí jen zarezervovat se na našem registračním webu zde, vzít si plavky, ručník a být na místě srazu včas.

U vody ti naši instruktoři vysvětlí vše, co budeš potřebovat. Od toho, jak se navléct do neoprenu až po správnou techniku dýchání při pádlování.

Trénink potrvá hodinu a půl. Na závěr se protáhneme, po tréninku naložíme surfy a neopreny do našich dodávek a odvezeme tě zpět do Prahy. 


Další info najdeš na naší FB skupině

Místo na trénink si rezervuj zde

Těšíme se na tebe. In Waves We Trust!
blog comments powered by Disqus