News

 
Surfová příprava v Jeseníkách s Luckou Minářovou

3. 7. 2020

Na letošní léto připravil Surf-Trip.cz několik pobytů v Česku, které nejsou určeny pouze surfařům, ale také těm, co se k oceánu chystají poprvé, a nebo chtějí zažít aktivně strávený týden v Jeseníkách.

Na jeden z pobytů jsme pozvali crossfit trenérku Lucii Minářovou, se kterou Surf-Trip.cz organizuje také „Be Fit“ pobyty na Srí Lance.

Právě zde si Lucka, při svém posledním pobytu, zamilovala surfování. Lucka je tak ideálním parťákem pro suchou surfovou přípravu na surfování. Díky tomu, že sama se surfováním teprve začíná tak rozumí, jak by se měl začínající surfař, nebo ten kdo se surfováním teprve chce začít, připravit.

Během týdenního pobytu, který bude v termínu 25.června – 1.sprna, se zaměříme na přípravu a posílení těla, aby byl začátečník připravený na to, až poprvé vejde se surfovým prknem do vln. Mimo posilovacích, protahovacích a kompenzačních cvičení, které povede trenérka Lucka, budou také součástí pobytu tréninky na surf skatu pro začátečníky a pokročilé.  Do vody se také půjde se surfovým prknem, na kterém budou každý den probíhat pádlovací tréninky, které jsou výbornou přípravou na chytání vln v oceánu.

Na pobyt v Jeseníkách s Luckou se můžete příhlásit zde

Těšíme se na tebe

In Waves We Trust!blog comments powered by Disqus