News

 
Vypádluj si slevu na Surf-Trip ve Francii

19. 6. 2020

Máme za sebou první surfový pádlovací trénink a bylo to boží. Chce to ale chodit pravidelně, aby nastal pořádný progres. Proto jsme připravili motivační program, kde si každým trénikem vypádluješ větší slevu na zářijový Surf-Trip ve Francii.

Minulou středu proběhl náš první pádlovací trénink pod hlavičkou projektu In Waves We Trust. Trénink se odehrál kousek od Prahy na krásné vodní ploše Ovčáry.

Na pádlovačku se sešla skvělá partička 10 lidí a díky tomu měl celý trénink už od začátku parádní atmosféru. Oprášili jsme znalosti z oceánu, něco doplnili a pádlovali až do západu slunce. Po tréninku nás čekalo příjemné překvapení v podobě fresh juice od Goodlok. Po návratu do Prahy šla ještě menší partička probrat detaily do oblíbeného Freeride baru. 

První trénink nás utvrdil v tom, že to chceme dělat dál a proto přidáváme další tréninky na příští týden. A aby toho nebylo málo, vymysleli jsme si pro vás motivační odměnu. U pádlování je totiž krásně vidět progres, pokud se chodí pravidelně. Proto vám za každý odpádlovaný trénink u nás nabíhá slevový bonus 100,- Kč na zářijové pobyty ve Francii. Takže čím víc natrénuješ v Čechách, tím lépe se budeš cítit v oceánu, a ještě to budeš mít za lepší cenu.


Další info najdeš na naší FB skupině

Místo na trénink si rezervuj zde

Vidíme se příští týden! In Waves We Trust!blog comments powered by Disqus