Francie Jóga

Schedule
Tour Map
Reviews

Francie Jóga

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: ubytování od 580 Kč za noc
instruktoři: Veronika Ševčíková, místní instruktoři
doprava: vlastní doprava
země: Francie
surfové vybavení: k zapůjčení
ubytování: plážové bungalovy pro 4 – 5 osob
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety po okolí, surfování, opalování, longboarding, kompenzační cvičení

PROGRAM POBYTU

Týdenní pobyt JÓGA VE FRANCII je určen především rodičům, kteří si chtějí zacvičit jógu pod vedením česky mluvící lektorky, vyzkoušet si surfování a odpočinout ve chvílích, kdy se o děti postarají česky mluvící animátoři. Výběrem jednotlivých programů si pobyt můžete sestavit přesně na míru svým představám. Nabízíme program jóga, program surf a program hlídání dětí. Ať už děti máte nebo ne, uveďte vybrané programy do poznámky v přihlášce.


PROGRAM JÓGA

Jógové lekce jsou určeny jak pro pokročilé jógíny, tak pro ty, co nikdy jógu necvičili. Pod vedením jógové lektorky Veroniky Ševčíkové vás budeme motivovat ke cvičení z pohodlí vašeho domova, vysvětlíme vám pořadí pozic, které byste měli dodržovat, a upravíme vaši praxi dle náročnosti každodenního života. V programu jóga je zahrnuto šest lekcí jógy a individuální konzultace s lektorkou.

Instruktorka jógy Veronika Ševčíková cvičí více než 14 let. Jógu studovala v Londýně, na Bali, na Power joga akademii Václava Krejčíka, účastnila se učitelských tréningů s Jarem Pávkem a celé řady workshopů českých i zahraničních instruktorů. Specializuje se především na Vinyása jógu a Ashtanga jógu, kterou učí v jógových studiích, kancelářích velkých firem nebo i individuálně v pohodlí domova. V posledním roce se zamilovala do surfování, do oceánu, a tak i tuto vášeň spojila s jógou.

Pokud se nechcete účastnit celého programu, můžete si zaplatit jednotlivé, otevřené lekce.  


PROGRAM SURF

Pro rodiče a děti ve věku od sedmi let, které umí plavat, nabízíme surfové lekce, a to na pláži přímo u ubytování. V nabídce program surf je zahrnuto zapůjčení surfu na celý pobyt a čtyři surfové lekce, které jsou podpořeny videocoachingem a přednáškou, a to vždy pod vedením místního instruktora a českého surfového instruktora s licencí ISA, který v případě potřeby pomáhá s překladem, popřípadě vede lekci sám.

Pokud se nechcete účastnit celého programu, můžete si zaplatit jednotlivé lekce.*

*Po zkušenostech z  předchozích let doporučujeme surfové lekce, kvůli velkému zájmu, objednat předem. Nemůžeme zaručit, že na místě dokážeme vyhovět i pozdějším objednávkám.


PROGRAM HLÍDÁNÍ DĚTÍ

V tomto programu nabízíme čtyři hodiny hlídání dětí denně/šest dní v týdnu, a to především v době jógy a surfování. O skupinku dětí se v předem určený čas postará zkušená učitelka z mateřské školy a její kolegové. Pro děti jsou připraveny tématické hry, dětská jóga a pohybové aktivity. V areálu ubytování je dětské hřiště, pískoviště a brouzdaliště. Do programu se mohou zapojit děti starší dvou let.

U tohoto programu není možné zaplatit jednotlivé dny. 


UBYTOVÁNÍ

Bydlení je zajištěno hned u pláže Les Estagnots, kousek od městečka Hossegor. Vaši rodinu ubytujeme v útulných bungalovech kousek od pláže. V bungalovech jsou dvě ložnice. Jedna s maželskou postelí v patře a druhá ložnice pro tři osoby s palandou a single postelí. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň a samostatná koupelna. V případě potřeby připravíme dětskou sedačku, vaničku nebo ohrádku. Děti i rodiče ocení bazén s brouzdalištěm, který je, stejně jako tenis a ping pong, součástí areálu. V blízkosti si můžete zapůjčit kola na projížďky po okolí.


DOPRAVA

Účastníci kempu si dopravu zařizují sami. Cesta trvá cca 17 hodin autem, a proto doporučujeme leteckou dopravu. Nejbližší letiště je 60 km vzdálený Biarritz. Levné letenky se dají sehnat na trase Praha – Bordeaux se společností Volotea. Z obou letišť zajišťujeme letištní transfer. S výběrem letenek vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat na crew@surf-trip.cz.


CENY UBYTOVÁNÍ A PROGRAMŮ

Cena za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 4 – 5 lidí: 22.000 Kč/týden

Cena bungalovu zahrnuje i tyto služby:

  • pobytovou taxu
  • doprovodný program, surfovou přednášku a videocoaching
  • dopravu do obchodu a surfových outletů
  • BBQ, popřípadě jinou společnou večeři
  • využívání zázemí a skladu pro surfové vybavení

Program SURF: 4.250 Kč/osoba

Program JÓGA: 2.000 Kč/osoba

Program HLÍDÁNÍ DĚTÍ: 1.500 Kč/dítě

Individuální výuka surfingu: 800 Kč/osoba/1,5 hodiny lekce + cena za zapůjčení vybavení

Zapůjčení surfu: 350 Kč/den

Extra lekce jógy: 300 Kč/osoba

Transfer z/na letiště Biarritz: 600 Kč/jedna cesta/celé auto

Transfer z/na letiště Bordeaux: 1.900 Kč/jedna cesta/celé auto

Zapůjčení neoprenů: 30 EUR/týden

Pro objednání pobytu klikněte na tlačítko PŘIHLÁSIT a do poznámky uveďte programy a služby, o které máte zájem. Administrátor pak vygeneruje finální cenu pobytu.


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

  • O józe a surfingu. Vyzpovídali jsme Verču Ševčíkovou, která si ve svém nabitém programu našla čas a rozpovídala se o sobě, józe a surfingu.

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí