Zapomeň na Chorvatsko a nakopni svůj progres

Zapomeň na Chorvatsko a nakopni svůj progres

Toto léto se na Surf-Tripu věnujeme skutečnému surfovému progresu!

Pokud se mezi 20. a 30. červnem přihlásíš na klasické letní pobyty ve Španělsku nebo dáš přednost zářijovým pobytům pro pokročilé, máme pro tebe dárek, který tvůj surfing posune o několik levelů, roků a surfových kempů dopředu!

Protože není nic lepšího než se vidět na videu a na základě rozboru jízd to další den ve vodě zkusit znovu a lépe, dostane každý, kdo do poznámky v přihlášce do Španělska uvede kouzelnou formuli “CHCI PROGRES” dvě hodiny natáčení a hodinu rozboru k pobytu jako dárek!

“Pokud mě někdo zachytí na video a já to vidím, tak v následujících minutách chci prodat surf, neopren, spálit letenku do Indonésie, smazat si z FB všechny surfový kámoše a sehnat si katalog s dovolenou v Chorvatsku.”, říká k videocoachingu jedna z nejmenovaných českých surfových legend, kterou můžeš vidět v naší CHCI PROGRES reklamě na Instagramu. “Ale pak se mi to rozleží v hlavě, poslechnu kouče a další den se snažím poučit z chyb. Většinou mi to pomůže a do Chorvatska opět nejedu.”

Crew ve Španělsku bude o tvém bonusu vědět, určitě ale bude dobré, když se jim pro jistotu na začátku připomeneš.

Užij si léto a chtěj progres!

SURF-TRIP CREW


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí