Žádné kafe vás neprobere víc než wipe out

Žádné kafe vás neprobere víc než wipe out

Člen vítězného teamu realityshow cool wave, romantik, surfař, kafíčkář a lovec dívčích srdcí Zbyňa nám sepsal, jak probíhal boat trip na Maledivách.

„Vítězný tým, kterému moc gratulujeme, vyhrává dvanáctidenní pobyt na Maledivách na surfové lodi!“ Takhle přesně jsem se začátkem března dozvěděl od Terky Olivové o své cestě na Maledivy. „Hmmm, to je až v říjnu, to je za dlouho, to se ještě stane věcí,“ říkal jsem si. Najednou jsem se ale vzbudil v neděli 7. října a zjistil, že za 4 hodiny mi letí letadlo! Pas, cestovní pojištění, krémy na opalování a co dál? Něco jsem naházel do kufru a dle hesla „Co nemám, to nepotřebuji“, se vydal za dobrodružstvím.

Po pár hodinách letu a přespání na Srí Lance jsem od pilota konečně uslyšel: „We are ready for landing.“ Kouknul jsem se z okna a viděl několik nádherných malých ostrovů. Hned po příletu jsme se sešli se zbytkem skupiny, a přesto, že jsme se s mnohými vůbec neznali, působili jsme od začátku jako sehraná parta. Už na letišti nás také přivítal manažer lodi a my se tedy mohli přesunout do přístavu. Malá loďka nás doplavila k hlavní lodi, na které jsme měli strávit 12 dní. Od nalodění jsem se nemusel téměř o nic starat. Skvělá posádka tvořená převážně z Maledivců doplněnou o kuchaře ze Srí Lanky nám vytvořila opravdu velký komfort.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí