Jóga

Se zkušenými jógovými instruktorkami Veronikou Ševčíkovou, Bohdanou Šebestovou a Sísou Semenskou jsme v našich surfových destinacích připravili také jógové pobyty.  Několikrát do roka pak pořádáme jógový víkend v Krkonoších.  V roce 2019 jsme k józe přidali i fitness pobyty.

JÓGA NA BALI

I v roce 2024 pro vás chystáme jógový pobyt na Bali. Toto není dovolená v plážovém resortu, ale opravdová cesta za poznáním nejzajímavějších a pro většinu turistů skrytých míst balijské jógové kultury.

duben, květen

JÓGA A BE FIT NA SRÍ LANCE

Aktivní pobyt v budhistické části Srí Lanky, v klidné vesničce kousek od jižního cípu ostrova, plný cvičení, výletů a surfování je tady. Na jaro 2024 jsme na Srí Lance opět nachystali aktivní pobyty Be Fit s Luckou Minářovou! Detox po zimě  zaručen, program pro postavu do plavek je samozřejmostí!

březen, duben 2024

JÓGA V KRKONOŠÍCH

V květnu pro vás máme jógu a relax v Krkonoších! Můžete se těšit na tři dny cvičení, surfskatu a odpočinku.

jaro

JÓGA NA LANZAROTE

Jóga a surf na břehu oceánu, ubytování s výhledem na pláž, vlny, ostrovy a sopky. Toto jsou ideální pobyty i pro ty, kdo mají home office, protože nejen WiFi tu šlape skvěle!

jaro & podzim

JÓGA A SURF SARDINIE

Tolik potřebný odpočinek, jóga, vlny a ubytování přímo u pláže s průzračně modrou vodou. Italské víno k tomu je samozřejmostí.

duben, květen

LUXUSNÍ JÓGOVÝ POBYT NA ZANZIBARU

Jóga v jednom z nejvyhlášenějších eko resortů světa? Ano, prosím! Náš první jógový pobyt v africkém ráji vám vyrazí dech!

březen

SURF, JÓGA A KARIBIK

Do Asie jezdí na jógové pobyty každý, do Karibiku jen málokdo. A  o to větším překvapením je skutečnost, že cvičení v třetím patře dřevěné věže nad Cabarete, má svou nezapomenutelnou atmosféru i přesto, že během meditace posloucháte rytmy salsy. Kromě cvičení můžete surfovat, jezdit na výlety, ležet u bazénu a nebo pozorovat vlny na pláži ve vzdálenosti pěší chůze od ubytování.

březen

Surf, jóga a Karibik

Surf, jóga a Karibik

Není dostupný

JÓGA VE FRANCII

Přímo na břehu francouzského oceánu, kousek od Hossegoru, jsme v plážových bungalovech připravili týdenní program pro rodiče s dětmi tak, aby si dospělí mohli zasurfovat nebo zacvičit a jejich potomci se přitom u bazénu příliš nenudili. Týdenní program je určen těm, kdo se s jógou chtějí teprve seznámit a nebo si prohloubit dosavadní jógové dovednosti.

červen, září


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli