Jóga

Se zkušenými jógovými instruktorkami Veronikou Ševčíkovou a Bohdanou Šebestovou jsme v našich surfových destinacích připravili také jógové pobyty. Možnost surfování je samozřejmostí. Jogínkám s dětmi je určen týden ve Francii s možností cvičení, surfování i hlídání pro děti. Od roku 2019 jsme k józe přidali také fitness pobyty.

JÓGA NA LANZAROTE

Jóga a surf na břehu oceánu, ubytování s výhledem na pláž, vlny, ostrovy a sopky. Toto jsou ideální pobyty i pro ty, kdo mají home office, protože nejen WiFi tu šlape skvěle!

JÓGA A SURF SARDINIE

Tolik potřebný odpočinek, jóga, vlny a ubytování přímo u pláže s průzračně modrou vodou. Italské víno k tomu je samozřejmostí.

LUXUSNÍ JÓGOVÝ POBYT NA ZANZIBARU

Jóga v jednom z nejvyhlášenějších eko resortů světa? Ano, prosím! Náš první jógový pobyt v africkém ráji vám vyrazí dech!

JÓGA A BE ACTIVE NA BALI

Cvičit jógu na Bali zní jako příležitost k meditaci, odpočinku a zkoumání vlastního nitra. Pokud si odmyslíte spousty lidí, turistů, dopravních kolapsů a nánosů odpadků, tak tomu tak opravdu může být. Cvičíme v šale uprostřed rýžových polí a volný čas vyplňujeme surfováním, výlety a poznáváním života místních hinduistů. Na podzim pořádáme kurzy MMA s Lukášem Blažkem a několikrát do roka Be active pobyt s Gabrielou Mackaničovou.

duben, listopad

SURF, JÓGA A KARIBIK

Do Asie jezdí na jógové pobyty každý, do Karibiku jen málokdo. A  o to větším překvapením je skutečnost, že cvičení v třetím patře dřevěné věže nad Cabarete, má svou nezapomenutelnou atmosféru i přesto, že během meditace posloucháte rytmy salsy. Kromě cvičení můžete surfovat, jezdit na výlety, ležet u bazénu a nebo pozorovat vlny na pláži ve vzdálenosti pěší chůze od ubytování.

JÓGA VE FRANCII

Přímo na břehu francouzského oceánu, kousek od Hossegoru, jsme v plážových bungalovech připravili týdenní program pro rodiče s dětmi tak, aby si dospělí mohli zasurfovat nebo zacvičit a jejich potomci se přitom u bazénu příliš nenudili. Týdenní program je určen těm, kdo se s jógou chtějí teprve seznámit a nebo si prohloubit dosavadní jógové dovednosti.

červen, září

JÓGA A BE FIT NA SRÍ LANCE

Jógový pobyt v budhistické části Srí Lanky, v klidné vesničce kousek o jižního cípu ostrova, u města Matara pro vás organizujeme vždy v druhé polovině léta. Dvanáctidenní dovolenou jsme sestavili tak, abyste si každý den zacvičili jógu na jógové terase, setkali se s místní budhistickou kulturou a poznali místa, na která se s cestovní kanceláří běžně nedostanete. Pokud dáváte přednost fitness cvičení, máme pro vás v březnu a v dubnu nachystány aktivní pobyty Be Fit plné pobyhu.

červenec, srpen

březen, duben


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí