Surf v Evropě

Evropské destinace doporučujeme těm, kdo chtějí vyzkoušet surfování a přitom necestovat daleko. Nabízíme lekce i organizované balíčky, profesionální instruktory a ubytování u pláže. Se surfařským světem se seznámíte ve Francii, opuštěné pláže čekají ve Španělsku. Nezapomenutelnou atmosféru, teplo po celý rok a jednoduché vlny najdete na Lanzarote, vše za dostupné ceny.

Francie

Do Hossegoru jezdíme už patnáct let, v červnu a v září bydlíme v plážovových bungalovech u pláže Les Estagnots. Večerní párty nejen u bazénu, francouzská gastronomie a surfařská atmosféra jsou hlavními lákadly této destinace. V červenci a srpnu bydlíme v malebné vesničce Léon, cca 15 min. jízdy autem od pláže, kde probíhají také oblíbené surfové akademie. Konec září patří pobytu SINGLE FIN pro individuální a single cestovatele.

červen, září

červenec, srpen

červenec, srpen

Španělsko

Těm, kde hledají netradiční lokalitu, daleko od hotelů, barů a turistických pláží, doporučujeme surfový pobyt ve vesničce Langre. K jednoduchým vlnám pro úplné začátečníky i pokročilé surfaře je to jen pár minut chůze přes kukuřičné pole a kravín. V okolí je pak řada dalších spotů pro jezdce různých úrovní. V červenci máme speciální týdny pro rodiny s dětmi, září je pak určeno pro pokročilé surfaře.

Lanzarote

Kurzy surfování ve vesnici Famara probíhají po celý rok, surfovat tam můžete už zítra. Kurzy jsou určeny jak úplným začátečníků, tak pokročilým jezdcům se zájmem o prohloubení dosavadních dovedností, a to pod dozorem zkušených, anglicky mluvících instruktorů. Organizované balíčky – Surf-Trip Lanzarote – vypisujeme pouze v určité termíny!

po celý rok

Sardinie

Tolik potřebný odpočinek, vlny, surf, jóga a ubytování přímo u pláže s průzračně modrou vodou. Italské víno k tomu je samozřejmostí.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí