Surf v Evropě

Francie

Do Hossegoru jezdíme už třináct let, v červnu a v září bydlíme v plážovových bungalovech u pláže Les Estagnots. Večerní párty nejen u bazénu, francouzská gastronomie a surfařská atmosféra jsou hlavními lákadly této destinace. Na začátku léta zde pořádáme speciální jógové a surfové pobyty pro rodiny s děmi, a to v dostatečné vzdálenosti od surfařských večírků. V červenci a srpnu bydlíme v malebné vesničce Léon, cca 15 min. jízdy autem od pláže, kde probíhají také oblíbené surfové akademie. Konec září patří pobytu SINGLE FIN pro individuální a single cestovatele.

červen, září

červenec, srpen

červenec, srpen

červen – vhodné pro rodiny

Španělsko

Těm, kde hledají netradiční lokalitu, daleko od hotelů, barů a turistických pláží, doporučujeme surfový pobyt ve vesničce Langre. K jednoduchým vlnám pro úplné začátečníky i pokročilé surfaře je to jen pár minut chůze přes kukuřičné pole a kravín. V okolí je pak řada dalších spotů pro jezdce různých úrovní. Září je určeno převážně pro pokročilé surfaře, v červenci pak máme speciální týdny pro rodiny s dětmi. Na jaře ve Španělsku pořádáme desetidenní výlet po surfových spotech Asturias a Kantábrie, a to společně s kolegy z Wild house v Asturii.

Lanzarote

Kurzy surfování ve vesnici Famara probíhají po celý rok, surfovat tam můžete už zítra. Kurzy jsou určeny jak úplným začátečníků, tak pokročilým jezdcům se zájmem o prohloubení dosavadních dovedností, a to pod dozorem zkušených, anglicky mluvících instruktorů. Organizované balíčky – surftrip Lanzarote – vypisujeme pouze v určité termíny!

říjen až duben

po celý rok

Čechy

Připravili jsme tři varianty pobytů pod souhrnným názvem Léto v čechách. “Surfové” pobyty plné pádlování, skejtování, teorie a cvičení pro ty z vás, kteří se chtějí připravit na nadcházející sezónu u oceánu. Jeden pobyt nabízí propojení jógy a surfové přípravy, zejména pádlování, vhodný pro toho kdo holduje obou aktivitám a dvě expres jógy nejen pro surfaře ve stylu wellness pobytu vhodný pro toho kdo si chce užít krásný prodloužený víkend a zlepšit si svou jógovou praxi. Vyberte si ten pravý! Můžete si dát do těla, natrénovat pádlování, zdokonalit svou jógovou praxi, naučit se kompenzační cvičení a cviky s váhou vlastního těla, propadnout surfskejtu a hodně se toho dozvědět nejenom o surfingu. Těšíme se na vás! In Waves We Trust!

Evropské destinace doporučujeme těm, kdo chtějí vyzkoušet surfování a přitom necestovat daleko. Nabízíme lekce i organizované balíčky, profesionální instruktory a ubytování u pláže. Se surfařským světem se seznámíte ve Francii, opuštěné pláže čekají ve Španělsku. Nezapomenutelnou atmosféru, teplo po celý rok a jednoduché vlny najdete na Lanzarote, vše za dostupné ceny.

Sardinie

Tolik potřebný odpočinek, vlny, surf, jóga a ubytování přímo u pláže s průzračně modrou vodou. Italské víno k tomu je samozřejmostí.


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí