O NÁS

Ve zkratce o nás

ADRESA NAŠÍ KANCELÁŘE

Kamenická 673/5, Praha 7, 170 00

V kanceláři nemusíme být jednoduše k zastižení, protože často pořádáme surf kempy a další akce. Pokud nás chcete navštívit, vždy se s námi domluvte dopředu. Děkujeme za pochopení.

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE 

CZECH SURF, Buchlovská 9, Velehrad, 68706, IČO:03095444,

Od vysokoškolských let jsme budovali cestovní kancelář SURF-TRIP. V průběhu času jsme dospěli, hodně se toho naučili, prošli jsme si těžkými i radostnými obdobími. Před šestnácti lety jsme objevili kouzlo oceánu, zdravý životní styl, a později také jógu, jako nedílnou součást přípravy na surfování ve chvíli, kdy nejsme u oceánu. Jako první jsme začali pořádat surfové kempy po celém světě, na kterých neustále pracujeme a vyvíjíme je tak, aby si jak začátečníci, tak pokročilí surfaři u nás našli nejen to co chtějí, ale ještě mnohem více.

V našem týmu najdete profesionální surfové instruktory s licencí ISA, mistra i mistryně ČR a SK republiky v surfování, vysokoškolsky vzdělané odborníky na management cestovního ruchu, team buildingy a vzdělávání, profesionální snowboardisty a další sportovce, fotografy, kameramany, umělce a celou řadu nezapomenutelných a jedinečných legend nejen českého surfingu. Life is better when you surf.

Ve všech destinacích se pak snažíme především o spolupráci s místními dodavateli, abychom tak podpořili rozvojové lokality, do kterých cestujeme a našim klientům umožnili seznámit se s místní kulturou i jinak, než jen přes hotelové zdi. Během vašeho surfového, jógového pobytu nebo fitness dovolené tak restartujete svůj život a domů se vrátíte s pocitem, že jste přitom podpořili i někoho z potřebných.

HLAVNÍ CREW

Surf-Trip.cz Otik Oliva

OTMAR OLIVA

jednatel, instruktor ISA, produkce Maledivy, Sri Lanka
telefon: 776 001 109 – pouze WhatsApp!
crew@surf-trip.cz

Surf-Trip.cz Tereza Olivová

TEREZA OLIVOVÁ

produkce Lanzarote, Dominikána a jógové pobyty

telefon. 776 085 329
crew@surf-trip.cz

Surf-Trip.cz Lena Sedlářová

LENKA SEDLÁŘOVÁ

 instruktorka ISA
crew@surf-trip.cz

MARTIN ŠPATENKA

MARTIN ŠPATENKA

instruktor ISA, produkce Francie, Sri Lanka
telefon: 725 847 378
crew@surf-trip.cz

cestování s jógou

SIMONA „SÍSA“ SEMENSKÁ

booking Srí Lanka, Francie, jogínka

telefon: 721 559 411 – pouze WhatsApp!

crew@surf-trip.cz

Dále s námi spolupracují

Adam Žáček insturktor

ADAM ŽÁČEK

Adam je na náš hlavní instuktor na Srí Lance, který mimo tento asijský ostrov tráví čas u vln ve Francii, na Lanzarote nebo kde je zrovna potřeba. Vždy usměvavý, věčně hladový, hodně inspirující Moravák, kterému občas špatně rozumíte, ale hned si ho zamilujete.

KATEŘINA LIŠKOVÁ

Káťa vám bude doslova v patách na vašich pobytech ve Francii a na Srí Lance. Jako fotografka pro vás zachytí momenty z vašeho každodenního života na surf kempu, především pak okamžiky při surfování, abyste si odvezli vzpomínky nejen v srdci, ale i na fotkách. A krom focení vás zahrne úsměvy a dobrou náladou, abyste si odváželi z dovolené co nejlepší zážitky.

EDUARD RŮT

Eda je skvělý surfový instruktor, se kterým se můžete potkat u nás na Lanzarote, v Dominikánské republice a ve Francii. Rád surfuje, předává své zkušenosti a třeba vám předá i trochu svého nadšení pro surfing. Nejraději je ve vodě a rád vám odpoví na každou surfovou otázku, kterou byste měli.

JAKUB NOVÁK

S Kubou se můžete potkat ve Španělsku a na Lanzarote. Má rád volejbal, cvičení a sporty obecně. Právě teď je „na cestě na vrchol českého a slovenského surfingu“. Je pro každé dobrodružství a jeho motto je: „je to těžký, ale hezký“.

BARBORA MILLEROVÁ

Barča je neustále pozitivní člověk plný pozitivní energie. Žije jógou: „Miluji na ní to, že mi ukazuje, že jsem silnější, než se zdá a než si sama dokážu představit. A to se snažím na svých lekcích předávat dále“. S jógou koketuje již od svých 12 let, kdy jí pomohla po nemoci znovu posílit tělo jak po fyzické, tak i mentální stránce. Najde si čas i na jiný pohyb, jako je právě surf, běh, lezení, crossfit anebo vzpírání. Ráda se vzdělává a fotí. Miluje přírodu, oceán a hlavně užívání si života naplno!

ROBIN GRACL

Kdo nezná Robina, ten s námi ještě nebyl na Srí Lance. Ta je totiž jeho druhým domovem. Robin má rád extrémy, hodně cestuje, zajímá se o spirituální cesty a večírky mu také nejsou cizí. Je výborný učitel samby, zkušený surfař a nově i ISA instruktor surfingu. S Robinem se prostě nebudete nudit ve vodě ani na souši.

VÍT FEKIAČ

Vítek je náš velmi oblíbený surfový instruktor. Byl s námi několikrát ve Francii, Španělsku i na Srí Lance. Teď se s ním můžete potkat hlavně na Lanzarote. Surf, skate a pivo je jeho život. Kromě surfování jezdí na surfskatu, baví ho kolo, fotí a natáčí videa a hraje pěkně na kytaru.

Bohdana Šebestová

BOHDANA ŠEBESTOVÁ

Bóďa Šebestová vede naše jógové lekce na Bali, kde se rozdhodla žít. Mimo jiné vyrábí vlastní šperky v Indii a eco-friendly jóga oblečení na Bali, a také je vášnivou surfařkou. Jógu praktikuje k získání fyzické kondice, ke zklidnění mysli a pocitu vnitřního míru, harmonie a radosti. Její lekce jsou ovlivněny tradiční Tantrickou Hatha jógou, která pochází z linie Sri Vidya z Himalájí a Iyengar jógou.

Bódi lekce neskutečně nabijí a motivují. Jsou plné ásán, ale také pranajámových technik a meditace.

Lucie Minářová

LUCIE MINÁŘOVÁ

Lucie Minářová má na starost naše BeFit pobyty. Lucka je především crossfitová trenérka a výživová poradkyně. Má za sebou desítky závodů jak v ČR, tak po Evropě. Ze začátku se věnovala trénování aerobiku, ale zálibu našla právě v kondičním, silovém a gymnastickém sportu. V rámci online i offline světa spojuje všechny holky, co na sobě chtějí makat, buduje komunitu, pomocí tréninkových plánů jí pomáhá budovat silnější a zdravější já a pořádá semináře a aktivní pobyty.

Veronika Ševčíková

VERONIKA ŠEVČÍKOVÁ

Verču potkáte při józe ve Francii, v Krkonoších nebo třeba v Dominikánské republice. Vždy usměvavá a dobře nalazená Verča je specialistka na Vinyása jógu, Ashtanga jógu a jógu pro sportovce. Jak sama říká, pravidelnou praxí chápe hlubší aspekty jógy a neustále ji překvapuje jak precizním systémem jóga je a jak dokáže člověku pomoct nejen fyzicky.

Verča si zamilovala oceán, spojila svou vášeň pro surf s jógou a její lekce jsou plné inspirace a radosti.

Surf-Trip.cz Kubíček Uksa

JAKUB UKSA

Kubíček je hlavní grafik Surf-Tripu a velmi zkušený surfař. Surfové zkušenosti sbírá téměř po celém světě. O jeho zkušenosti se rád podělí ve Francii na surf academy. Kromě toho, že je odborník na výběr surfů, je i znalec vína a to se ve Francii hodí. Ve Španělsku ho potkáte na pobytech pro pokročilé.

GABRIELA MACKANIČOVÁ

BeActive pobyty na Bali vede energická Gabriela Mackaničová, která miluje sport a vyzařuje dávku energie, kterou nabijí a neustále inspiruje své okolí. Před několika lety propadla CrossFitu a stala se trenérkou, kdy jejím hlavním cílem je předat svou vášeň a ukázat spojení zdravého životního stylu a kondice. Žije na Bali, kde buduje aktivní komunitu. Gabriela vám dá ten správný pocit, že můžete být čímkoliv chcete a dělat cokoliv chcete.

BAZA instruktor

MICHAL BAZA HASMAN

Michala znají všichni především jako Bazu. Baza s námi působil ve Španělsku nebo na Srí Lance a momentálně má na starost Španělskou jízdu ON THE ROAD, což je surf-trip vhodnější pro surfaře, kteří umí chytnout čistou vlnu. Na tomto pobytu se přesouváme od spotu ke spotu po severním Španělsku, analyzují se pláže a výuce samozřejmě nechybí videocoaching.

Surf-Trip.cz Kubíček Uksa

JAKUB UKSA

hlavní grafik, znalec vína, odborník na výběr surfů

crew@surf-trip.cz

Sára Kubecová SURF-TRIP.CZ

SÁRA KUBECOVÁ

Sára má na starost jógu ve Francii, na Srí Lance a momentálně s ní připravujeme další destinaci. „Každý den je dar, žíj a prožíj ho naplno.“  „Pomocí jógy jsem se naučila být přítomnější, šťastnější a spokojenější se vším, co život přináší.“

Józe se věnuje více než 10 let a doprovázela ji i na  cestách po Indii, Srí Lance a na Bali. Nové pohledy, které se od místních guru naučila, přenesli její jógu na novou úroveň a osvěžili ji o netradiční postupy.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli