Naši instruktoři

Seznamte se s našimi českými lektory!

V našem týmu najdete jen certifikované lektory, trenéry a cvičitele mluvící česky. Ve většině destinací se k nim přidávají i místní surfoví instruktoři s licencí ISA, kteří vás provedou základy surfingu. Každý z našich lektorů má svůj inspirativní příběh a velkou dávku pokory. Seznamte se s nimi a vyberte si, komu z nich svěříte svou dovolenou!

Otik Oliva instruktor

OTMAR
OLIVA

Mistr ČR a SK v surfingu 2019. Otik je náš hlavní a hlavně nejlepší instruktor. Nic víc není potřeba psát.

MARTIN ŠPATENKA

MARTIN
ŠPATENKA

Špáťa putuje mezi Francií a Srí Lankou, je to naše budoucí naděje. Vždy vyklidněnej. Jeho motto je: „Když spím, tak nešvindluju“.

Lenka instruktorka

LENKA
SEDLÁŘOVÁ

Léňa je multifunkční holka, kterou většinou najdete v destinacích Francie a Srí Lanka, případně Bali nebo Maledivy.

Adam Žáček insturktor

ADAM
ŽÁČEK

Áďa je rozhodně nejvysmátější člen týmu, kterému se nejvíce zavděčíte jídlem. Všechny ostatní určitě štve, že jeho láska k jídlu na něm nejde vůbec poznat. Potkáte-li Adama na Srí Lance, ve Francii nebo ve Španělsku, tak vám poradí s vlnama, ale i s restauracemi a místními specialitami.

Tereza Olivová instruktorka

TEREZA
OLIVOVÁ

Dalo by se říci, že Tereza je průkopnicí holčičího surfingu v ČR. Najdete ji většinou ve Španělsku, na Lanzarote nebo v Dominikánské republice, kde to má asi nejraději. Zatímco většina lidí v Dominikáně tráví odpolední čas s cuba libre, Tereza se věnuje józe nebo mojitu.

Robin Gracl 10

ROBIN
GRACL

Kdo nezná Robina, ten s námi ještě nebyl na Srí Lance. Ta je totiž jeho druhým domovem. Tento neuvěřitelně energický týpek z Brna je výborný učitel samby, zkušený surfař a nově i ISA instruktor surfingu. S Robinem se prostě nebudete nudit ve vodě ani na souši.

BAZA instruktor

MICHAL BAZA
HASMAN

Baza je asi nejvyklidněnější člověk, kterého u nás v teamu potkáte. Strávil s námi několik sezón na Srí Lance, také ve Španělsku, postupně si ho získala Francie i Dominikánská republika. Aktuálně dělá hlavně svoje věci, ale my s ním počítáme na Španělské zájezdy ON THE ROAD.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli